سرعت لازم برای بازی آنلاین در PS4

Amir_Music

کاربر سایت
سلام. اینجا کسی از شاتل سرویس گرفته؟ برای ps4 خوبه؟ با سرویس گیم البته تایم اوت که نمیده؟
خیر
1مگ شاتل سرویس گیم دارم
برای سرورهای Battlefield 4خیلی عالی بود
بقیه بازی ها خوب
اگه مشکل پرت شدن از سرور دارید باید زنگ بزنید به کارشناس فروش Static Ipسفارش بدید و ماهیانه 5تومان هزینه کنید
در صورتی که باز مشکل پرت شدن داشتید باید با بخش کارشناس فنی تماس بگیرید و بگید Portهای PSNرو براتون باز کنند
پورت ها به ترتیب:
PSN Ports: 80, 443, 1935, 3478-3480 3478-3479

batavm

کاربر سایت
دوستان من سرویس 8 مگ شاتل دارم و تو دانلود مننجر سرعت تا 1MB میرسه که باید برسه ولی تو PS4 هر موقع تست میگیرم حدودای 2 یا 3 مگ نشون میده سرعت رو یعنی یک سوم یا گاهی یک چهارم اونچه که باید باشه...
باید چه کار کنم؟

trash

کاربر سایت
شرکت های بزرگ مثل شاتل و آسیا تک سرویس های گیمینگ مجانی دارند و پینگتون رو در سرور های اروپایی میارن پایین
پینگ50تا120در سرور های اروپا
ایرانی9تا30
آقا من زنگ زدم سرعت دانلود رو کم کرد و سرعت آپلود فقط 100 کیلوبایت اضافه شد........پینگ هم بهتر نشد هیچ بدتر هم شد......

nami1

کاربر سایت
شرکت های بزرگ مثل شاتل و آسیا تک سرویس های گیمینگ مجانی دارند و پینگتون رو در سرور های اروپایی میارن پایین
پینگ50تا120در سرور های اروپا
ایرانی9تا30
realy??:D
اسیاتک-گرگان-یک مگ نامحدود
به نظرتون بهشون زنگ بزنم؟نمیشه یه مولتی راحت زد باهاش:|:(
3702555915.png

ahmadgh11

کاربر سایت
realy??:D
اسیاتک-گرگان-یک مگ نامحدود
به نظرتون بهشون زنگ بزنم؟نمیشه یه مولتی راحت زد باهاش:|:(
3702555915.png

افتضاحه دوست عزیز. والا با این فقط میشه شطرنج انلاین زد! FPS و فوتبال نمیشه. با پینگ بالای 200 تا جایی که من می دونم نرو سراغ آنلاین. لااقل از مخابرات بگیر که پینگش حدود 165. حتما بهشون زنگ بزن. شاید به این خاطر بده که نامحدوده و همه همزمان میذارن دانلود.

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیزی که به اینترنت نسل 3 ایرانسل دسترسی دارن یه تست سرعت بگیرن ببیننیم چطوره؟ گمونم خیلی خوب باشه. من دیروز تو مشهد با گوشی تست گرفتم این شد( سرور مبین نت تهران)باور نکردنیه!:
ping :48 Down: 458kbps Upload: 343 kbps

آخرین ویرایش:

Matin Cena

کاربر سایت
سلام دوستان . ممنون میشم یه راهنمایی به من بکنین . من الآن برای آنلاین بازی کردن بین 3 تا شرکت گیر کردم نمدونم کدوم رو بگیرم
1. شاتل
2. پارس آنلاین
3. ندا گستر صبا
من در تهران و در منطقه 3 (همون شمرون :d) زندگی میکنم . کدوم از اینا برای منطقه من بهتره ؟

lfc1892

کاربر سایت
سلام دوستان عزیز این اولین پست منه
من تازه ps4 گرفتم last of us دارم آنلاین بازی میکنم ولی مشکل بزرگی که دارم اینه که همه چی خوب پیش میره تا موقعی که من میخوام به یکی تیر بزنم یه چیزه دایره شکلی میاد وسط صفحه نمیزاره تیر بزنم ولی دارم تصویر رو میبینم چه اتفاقی میوفته و اونا دارن تیر میزنن من میمیرم اصن نمیتونم یک نفر رو هم بکشم الان میخوام بدونم مشکل از پینگه یا سرعت اینترنتم؟؟
سرعت اینترنتم 512 نامحدود مخابراته ممنون میشم پاسخم رو بدین با تشکر

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
سلام دوستان عزیز این اولین پست منه
من تازه ps4 گرفتم last of us دارم آنلاین بازی میکنم ولی مشکل بزرگی که دارم اینه که همه چی خوب پیش میره تا موقعی که من میخوام به یکی تیر بزنم یه چیزه دایره شکلی میاد وسط صفحه نمیزاره تیر بزنم ولی دارم تصویر رو میبینم چه اتفاقی میوفته و اونا دارن تیر میزنن من میمیرم اصن نمیتونم یک نفر رو هم بکشم الان میخوام بدونم مشکل از پینگه یا سرعت اینترنتم؟؟
سرعت اینترنتم 512 نامحدود مخابراته ممنون میشم پاسخم رو بدین با تشکر
شما احتمالا تایم اوت بالایی داری که اون علامت قطع ارتباط میاد وسط صفحه....

آخرین ویرایش:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
دوستان من تایم اوت ندارم ماشالا . فوقش هر 40-50 تا یه دونه . سرعت دانلود هم با IDM حدود 500 کیلوبایت هست از سرور های اروپایی و خارجی . اما متاسفانه پینگم بین 150 و 250 متغیره . میتونم دستینی بازی کنم یا نه ؟ خداییش جونم به لبم رسیده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند