سرخط خبرها

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
Dusk Golem گفته با اینکه قرار بوده RE9 امسال معرفی و 2025 عرضه بشه، ممکنه بنا به دلایلی تاخیر خورده باشه و بجای اون یه بازی دیگه از سری قبل از RE9 معرفی و عرضه بشه. همینطور گفته از صحت این اطلاعات اطمینان نداره اما اگر واقعیت داشته باشه معرفی اون بازی جدید قبل از RE9 خیلی ها رو غافل گیر میکنه.

View attachment 335497
خیلی هم خوب به شدت استقبال میشه :D

الویت هام برای نسخه غافلگیر کننده که قطعا ریمیک هست به این ترتیبه:

۱.ورنیکا
۲.شماره اول
۳.شماره زیرو
۴.شماره پنج

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
خیلی هم خوب به شدت استقبال میشه :D

الویت هام برای نسخه غافلگیر کننده که قطعا ریمیک هست به این ترتیبه:

۱.ورنیکا
۲.شماره اول
۳.شماره زیرو
۴.شماره پنج

من دوست دارم شماره اول رو ریمیک کنن. که بشه کلا یدور از یک تا چهار رفت:D

بعد کد ورونیکا. ایشونو من روی گیم کیوب بازی کردم:D یادمه تو کلوپ یارو گیم کیوب آورده بود اسمش تلفظ میکرد گیم کاب:D ما هم باید میگفتیم گیم کاب، وگرنه نمیزاشت بازی کنیم:D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
من دوست دارم شماره اول رو ریمیک کنن. که بشه کلا یدور از یک تا چهار رفت:D

بعد کد ورونیکا. ایشونو من روی گیم کیوب بازی کردم:D یادمه تو کلوپ یارو گیم کیوب آورده بود اسمش تلفظ میکرد گیم کاب:D ما هم باید میگفتیم گیم کاب، وگرنه نمیزاشت بازی کنیم:D
شماره یک رو یبار ریمیک کردن ماکان نمیدونم اگه اونو ریمیک کنن چی میشه دیگه اسمش :D ولی خب به شدت استقبال میشه یبار دیگه هم روی این انجین هم بسازنش :D

از فرصت استفاده کنم برای بار هزارم دعایی بکنیم ایشالا خبر گیرز ریمیک هم بیا. ما پیرمردا دلمون به همین چیزا خوشه :D

• Like
Reactions: Cloud Strife

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
Dusk Golem گفته با اینکه قرار بوده RE9 امسال معرفی و 2025 عرضه بشه، ممکنه بنا به دلایلی تاخیر خورده باشه و بجای اون یه بازی دیگه از سری قبل از RE9 معرفی و عرضه بشه. همینطور گفته از صحت این اطلاعات اطمینان نداره اما اگر واقعیت داشته باشه معرفی اون بازی جدید قبل از RE9 خیلی ها رو غافل گیر میکنه.

View attachment 335497
از گزینه های پیش رو ورونیکا محتمل تره چون بیشترین ارا توی مصاحبه ها رو یادمه بعد داینو کرایسیس به ایشون تعلق گرفت. چون گفته متعجب می شید احتمال اینکه با توجه به رویه اکشنی که کپکام پیش گرفته و با 9 هم ادامش می ده یک عنوان کلاسیک برای توازن و راضی کردن فن ها معرفی کنه(اگر شایعه سرکاری نباشه)، با توجه به اسکیلش ورونیکا منطقی تره
IMG_۲۰۲۴۰۴۲۷_۱۳۰۵۴۳.jpg

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
DAYS GONE وارد 5مین سالش شد .
بازی ای که عاشقشم .

یا عاشقش میشید یا ازش متنفر میشید .
View attachment 335506

بازى قربانى يه سرى شرايط و اشتباهات خودشون شد تو نمرات.
ولى محبوبيتش نشون ميده چقد خوب بود.

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
بازى قربانى يه سرى شرايط و اشتباهات خودشون شد تو نمرات.
ولى محبوبيتش نشون ميده چقد خوب بود.
مشکل بازی نبود بچه بود.
یه بچه از زنش همراش بود مراقبش بود چیت کده متای بالای ۹۰ رو فعال میکرد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر