ساخت Awakened توسط اعصای سابق استودیوی Midway

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
0601.Picture-1.png

زمانی که استودیوی شیکاگوی شرکت Midway تعطیل شد آنها مشغول کار روی پروژه ای Open-World به نام Hero بودند اگرچه آنها از این پروژه منصرف شدند.
اکنون شرکت Phosphor Games که از اعضای سابق Midway تشکیل شده و زیر نظر Warner Bros است در حال دوباره سازی این بازی می باشد و نام آن را نیز به Awakened تغییر داده اند. آقای Chip Sineni ، مدیر عامل این شرکت جدید گفته است که ما به هیچ یک از منابع بازی اصلی آن بازی از جمله کدهای منبع، متن داستان و فابلهای ضروری دسترسی نداریم, ولی از آنجایی که آن بازی یک ایده خوب داشت، تصمیم گرفتیم براساس آن بازی جدید را بسازیم. شما در این بازی می توانید یک قهرمان با ویژگی های مورد نظر خودتان خلق کنید که شبیه هیچکدام از قهرمانهای دیگر بازیکنان نباشد.

منبع

• Like
Reactions: HL2-GF

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
به هر حال بازی زیاد جالبی به نظر نمیاد... ساخت قهرمان..
خاک تو سرت با این ایده آفرینیت

اما بازی area 51 واقعا بازی عالی بود .. مخصوصا اون تیکه ملاقات با خاکستری ها هیچ وقت از یادم نمیره ..

اتفاقا تازگیها رفتم سافرینگ آوردم تا نکنه چیزی رو از دست داده باشم مثلا اما گرافیکش از بس ضایع بود(قدیمی بود دیگه) خیلی زود دلمو زد اما دو دقیقه ی اولش زیبا بود

آخرین ویرایش:

dantte

کاربر سایت
May 12, 2009
5
من واقعا عذر میخوام که متوجه اون دو کلمه نشدم و تهمت بیهوده زدم! شاید بقیه یه کارهایی بلدن که ما بلد نیستیم. خدا از سر تقصیرات هممون بگذره.

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
کپی کردن اخبار و مقالات در ارتباط با بازی های کامپیوتری و کنسول ها از سایت ها/بلاگ های فارسی زبان، چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع ممنوع است و به محض مشاهده مطالب بدون ذکر هیچ دلیلی حذف خواهند شد.
..........

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
به هر حال بازی زیاد جالبی به نظر نمیاد... ساخت قهرمان..
خاک تو سرت با این ایده آفرینیت

اما بازی area 51 واقعا بازی عالی بود .. مخصوصا اون تیکه ملاقات با خاکستری ها هیچ وقت از یادم نمیره ..

اتفاقا تازگیها رفتم سافرینگ آوردم تا نکنه چیزی رو از دست داده باشم مثلا اما گرافیکش از بس ضایع بود(قدیمی بود دیگه) خیلی زود دلمو زد اما دو دقیقه ی اولش زیبا بود

اره area 51 رو يادم رفت بگم !
يادمه سافرينگ رو كه گرفته بودم يك تريلر از psi-ops و يك تريلر قابل بازي از area 51 توش بود كه كلي حال ميداد :d

اما Area 51 شماره دوم هم واقعا فاجعه بود !!

كلا ميدوي ايجاد اي پيش بد نبود اما در ادامه دادن اي پي ها واقعا واقعا مسخره و احمقانه ظاهر ميشد

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
احتیاجی نمیبینم که شما راه و روش خبرگذاری رو به من آموزش بدید. اما در هر صورت کافیه که متن اصلی و متن ترجمه مقایسه بشه تا مشخص بشه که ترجمه هر دو تا منبع فارسی کلمه به کلمه نبوده که بگیم برای همین هر دو یک جور هستند. این دو تا ترجمه فقط با هم دیگه توی چند تا کلمه فرق دارن و هر دو یه کلیتی رو از منبع برداشت کردن:

البته خوب سابقه شما در خبرنگاری و روزنامه نگاری خوب یقینا بیشتر از منه، هرچی باشه شما من که 1 سال نیم عضور شورای سردبیران یکی از نشریات تخصیصی آی تی کشور به اسم علم روز نبودم که، هرچی باشه من 1 سال دبیر تحریریه بخش دیجی تک نشریه علم روز نبودم که، هر چی باشه الانم من دبیر بخش سرگزمی های دیجیتال ماهنامه تخصیصی سخت افزار نیستم که. پس ببخشید که از صحبت های من اینجور برداشت کردید که من میخواستم راه و روش خبرنگاری به شما آموزش بدم.

اما از نظر حرفه ای خبر با ذکر منبع بوده و لید خبر هم بر اساس لید خبر اصلی ترجمه شده، من اصلا کاری ندارم که چقدر دو مطلب شبیه هستن، به هر حال این خبر رو هم تجریریه بازی سنتر تهیه نکرده، یه کاربر عادی سایت یک خبر گذاشته و نیاز به تشکیل شورا نداره، اگر آقای MR. OK خبر رو از سر تنبلی ازمنبع فارسی کپی کرده من از طرف ایشون از همه کسانی که فعالیت حرفه ایشون زیر سوال رفته عذرخواهی میکنم...

• Like
Reactions: Sweet Jesus
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر