راهنمایی در امر خرید موبایل

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
محدودیت که داره :D
ولی اینکه میشه راحت هم از استور دانلود کرد خوبه ... ولی اینکه پروتکل *** ـش خیلی خاصه منو مجاب کرد از ویندوز فون به اندروید برم ...
من خیلی تخصصی کار نمیکنم در حد نیاز‌های روزمره که خب شما شاید بتونی بهتر جواب این دوستمون رو بدی:d

Al!reza

کاربر سایت
من خیلی تخصصی کار نمیکنم در حد نیاز‌های روزمره که خب شما شاید بتونی بهتر جواب این دوستمون رو بدی:d
نه خب منم زیاد وارد نیستم :D
وین فون خیلی خوبه و تو خیلی چیزای کلیدی برتری داره نسبت به باقی رقبا ولی یه سری محدودیت ها و کمبود هایی داره که یکم ممکنه تو ذوق بزنه که میشه امیدوار بود تو آپدیت های بعدی حل بشه ...

A.R.A.$.H

کاربر سایت
بین nexus 4 و Sony Z کدوم بهتر ؟؟؟ اگه میشه مزایا و معایبشون رو هم بگید .
ممنون
برتری Sony Xperia Z به LG Nexus 4: بدنه ضد آب و غبار - دوربین 13 - صفحه نمایش بهتر و بزرگتر - قابلیت دریافت کارت حافظه - باطری قوی تر
برتری LG Nexus 4 به Sony Xperia Z: ارزونتر (نو که پیدا نمیشه اما دوست دوم رو میشه حدود 200 تومن از نو Xperia Z ارزونتر خرید) - دریافت زودهنگام تمامی آپدیت های آندروید به صورت مستقیم از گوگل - زوایای دید بهتر در صفحه نمایش.
گوشی بهتر مسلما با این توصیف ها Xperia Z هستش اما خوب گرونتره بلطبع. البته این گرونی اونقدر هم نیست و ارزش تهیه Xperia Z رو داره ...
فقط بین همین دو گوشی می خوای انتخاب کنی؟ اگر نه، حدود قیمت رو بگو که گزینه های دیگه هم آدم بررسی کنه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
سلام ، دوستان میخوام iPhone 5 رو با یه گوشی اندرویدی تعویض کنم .
نظر خودم رو Z3 هست ( معیارو ملاک ـم صفحه بزرگ ، کیفیت صدای خوب ، دوربین خوب ، قدرت بالا هستش ، شاید بشه گفت یکی دیگه از دلایلمم Remote Play هست ولی اون در اولویت نیست به هیچ وجه ) . حالا بنظر شما گوشی مناسبیو انتخاب کردم ؟
لطفا بدون تعصب بگید :D

SleepyTurtel

کاربر سایت
نظر خودم رو Z3 هست ( معیارو ملاک ـم صفحه بزرگ ، کیفیت صدای خوب ، دوربین خوب ، قدرت بالا هستش ، شاید بشه گفت یکی دیگه از دلایلمم Remote Play هست ولی اون در اولویت نیست به هیچ وجه ) . حالا بنظر شما گوشی مناسبیو انتخاب کردم ؟
سونی نگیر که پشیمانی داره.z2 داشتم اصلا به دلم نشست ام 8 بگیر :D

omid_13

کاربر سایت
برتری Sony Xperia Z به LG Nexus 4: بدنه ضد آب و غبار - دوربین 13 - صفحه نمایش بهتر و بزرگتر - قابلیت دریافت کارت حافظه - باطری قوی تر
برتری LG Nexus 4 به Sony Xperia Z: ارزونتر (نو که پیدا نمیشه اما دوست دوم رو میشه حدود 200 تومن از نو Xperia Z ارزونتر خرید) - دریافت زودهنگام تمامی آپدیت های آندروید به صورت مستقیم از گوگل - زوایای دید بهتر در صفحه نمایش.
گوشی بهتر مسلما با این توصیف ها Xperia Z هستش اما خوب گرونتره بلطبع. البته این گرونی اونقدر هم نیست و ارزش تهیه Xperia Z رو داره ...
فقط بین همین دو گوشی می خوای انتخاب کنی؟ اگر نه، حدود قیمت رو بگو که گزینه های دیگه هم آدم بررسی کنه.
تا 880 تومن حالا 20 تومن بالا پایین ولی بیشتر نشه دمتگرم

CriRo7

کاربر سایت
M8بگیر بنظرم یدونه برا رفیقم گرفتم عالیه این گوشی منتهی رابط کاربریش سادست شاید برات تکراری بشه کیفیت صدا هم که HTCمعروفه دیگه
G3هم تو خونه یدونه داریم یه گوشی همه چی تمومه صفحش QHD فقط یخورده گاهی اوقات لگ میزنه شاید با اپدیت حل بشه
Z3هم مزیت های خودشو داره مثلا فکر کنم مثل بقیه سری Z ضد ابه رمش نسبت بهM8 ,G3 16GBبیشتره و دوربینش بالاتره
اگه من بودم M8 رو میگرفتم چون هم قدرت داره هم کیفیت بدنه هم باطری قیمتشم کمتر بام در میومد بدون گارانتی تا 1600و خورده ایی
از لحاظ سخت افزاری تفاوت چندانی ندارن اگه میتونی برو یجا باشون کار کن ببین کدوم به دلت میشینه سلیقه ایه

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
m8 رو شنیدم یه مدلش هست که دوربینش صورتی نشون میده :D جریانشم نمیدونم چیه برا همین کلا میترسم برم سمتش که یه وقت بره تو پاچم :D راهنمایی کنید :D
بعد اگه ام8 بگیرم از اینکه نوت 4 نگرفتم که ضرری نمیبینم ؟ یعنی صبر نکنم برا اون یا ... ؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
m8 رو شنیدم یه مدلش هست که دوربینش صورتی نشون میده :D جریانشم نمیدونم چیه برا همین کلا میترسم برم سمتش که یه وقت بره تو پاچم :D راهنمایی کنید :D
؟
:-o
تا حالا همچین چیزی نشنیدم راجب m8
اینو کی گفته؟!!!!

SleepyTurtel

کاربر سایت
بعد اگه ام8 بگیرم از اینکه نوت 4 نگرفتم که ضرری نمیبینم ؟ یعنی صبر نکنم برا اون یا ... ؟

شروین اون مدل m7.ببین داداش خودم عاشق ایفون بود رفت ی ام 8 بگیر.من الان خودمم دارم بابامم m7 داره.این گوشی درصد خرابی نداره.سامسونگم ول کن نتاچ ویز سنگین.تو با ایفونی کار کردی که همیشه روون بوده پس تو خرید ام 8 شک نکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند