دیو استورم

سلام.
من مرتضی رجبی هستم یکی از برنامه نویسان بازی آنلاین "دیو استورم" .
قصد دارم تو این جا هم بازی رو به شما معرفی کنم هم بعد از اینکه شما بازی رو انجام دادید نظرتون رو راجع بهش بدونم و انتقادات و پیشنهاداتتون رو تا اونجایی که بتونیم تو بازی اعمال کنیم.

دیو استورم یک بازی آنلاین کارتی برای پلتفورم اندروید ( و البته درآیند ios ) است که برای اولین بار در ایران بازی های آنلاین به صورت رو در رو انجام میشه و رقیب شما در اون لحظه با شما در حال بازیه.

نسخه اولیه بازی روز چهارشنبه ( 13 اسفند 1393 ) منتشر شده و در مارکت های ایرانی مایکت، کندو و کافه بازار قرار داده شده ( که فعلا در مایکت قابل دانلود هست و تا چند روز آینده در کندو و کافه بازار هم منتشر میشه)

لینک دانلود بازی در مایکت : دانلود دیو استورم :: مایکت

خوشحال میشیم نظرتون رو راجع به بازی بدونیم.
ممنون
----------------------
توضیحات بازی :

دیو ها آماده نبرد هستند!
دیو استورم یک بازی آنلاین کارتی جذاب است که در آن با استفاده از دیو های خود به جنگ با دیگر بازیکن ها می پردازید.

در این بازی برای اولین بار در ایران بخش چند نفره به صورت رو در رو برگزار می شود و رقیب شما همزمان با شما بازی می کند. بنابراین لذت بازی آنلاین بیشتر است! در بازی ها پیروز شوید و امتیاز و سکه بگیرید! با سکه های خود کارت های قوی تر بخرید و حریفان خود را شکست دهید!

در بازی شما به صورت نوبتی کارت های خود را به زمین آورده و کارت های حریف را نابود می کنید. همچنین کارت هایی دیگر برای تقویت دیو های شما وجود دارند که لذت بازی را بیش از پیش افزایش می دهند. پس از پایان نوبت شما، حریفتان ( که یک کاربر آنلاین در نقطه ای دیگر از کره زمین است! ) شروع به بازی کرده و تلاش می کند تا دیو های شما را نابود کند. هر کس زود تر دیو های حریفش را نابود کند پیروز می شود.

آیا می توانید رقیبان خود را شکست دهید و به صدر جدول راه پیدا کنید؟ دیواستورم منتظر شماست!

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا پیشنهاد می توانید از ایمیل زیر با ما ارتباط برقرار کنید.
deavstorm@gmail.com

منتظر شما هستیم!!

----------------------
عکس هایی از بازی :

imagehandler.aspx

imagehandler.aspx

imagehandler.aspx

imagehandler.aspx

imagehandler.aspx

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر