دمو Yakuza 4 در تاریخ 16 فبریه ...

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
درود ...

yakuza-4-3.jpg

SEGA اعلام کرد در تاریخ 16 فبریه نسخه دمو عنوان Yakuza 4 را برای اروپا عرضه میکند .
البته ابتدا در این تاریخ برای اعضای PS Plus و سپس در تاریخ 23 همین ماه برای همه در شبکه PSN عرضه میگردد . این دمو بسیار جامع و کامل بنظر میرسد ، زیرا این امکان وجود دارد که درنقش تمام کارکتر های قابل بازی به مبارزه بپردازید و با استایل خاص مبارزاتی آنها آشنا شوید . این دمو را این گونه میتوان تعبیر کرد : " امتحان کردن تمام چیزهای مورد انتظار در بازی Yakuza 4 ، عنوانی که به شما اجازه میدهد تا به عمق تشکیلات زیر زمینی ژاپن رفته و آنرا تجربه کنید . "
عنوان Yakuza 4 ، در تاریخ 18 مارس و بصورت انحصاری برای PS3 لانچ میشود .

• Like
Reactions: Dante Never Cry

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من که فقط نسخه اول بازی رو انجام دادم و هنوز هم بعد از سال ها توی خاطرم مونده ، واقعا نسخه اول بازی یکی از بهترین تجربه هام توی PS2 بود >:d<

امیدوارم با وارد کردن زامبی ها به این نسخه بازی رو خراب نکنند :-s

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اول عرض معضرت بخاطر اینکه سوالم خیلی ربطی به موضوع تاپیک نداره ولی تاپیکی تحت عنوان Yakuza 4 پیدا نکردم
این سری هم مثله Yakuza 3 فقط زیر نویس انگلیسی داره؟منظور Sega از این حرکت چیه دقیقا؟انگلیسی بلقور کن خو
بازی با اون کیفیت میسازن اونبخت صداگذاری انگلیسی نداره

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اول عرض معضرت بخاطر اینکه سوالم خیلی ربطی به موضوع تاپیک نداره ولی تاپیکی تحت عنوان Yakuza 4 پیدا نکردم
این سری هم مثله Yakuza 3 فقط زیر نویس انگلیسی داره؟منظور Sega از این حرکت چیه دقیقا؟انگلیسی بلقور کن خو
بازی با اون کیفیت میسازن اونبخت صداگذاری انگلیسی نداره
درود ... آره مهراد ، فقط زیرنویس انگلیسی . خیلی خرج داره بخوان اون همه دیالوگ رو انگلیش کنن :D ... Lip Sync هم اگه بخوان از اول با زبان انگلیسی همخونی داشته باشه قوز بالا قوز میشه !
تازه ، دلت میاد صدای ژاپنی کازوما رو نشنوی :D :x این که همش حواس آدم به زیرنویساست یکم اعصاب خورد کنه ! واس همین 2 دور تموم میکنیم :D ...
بازی پارسال اومد و ما زدیم به بدن !(نه تا آخر ، یجا گیر کردیم :D:() البته نسخه 100% ژاپنی !!!
این اون نیستا:D ...

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
الان تو يكي از فرومهاي خارجي ميخوندم اونايي كه پارسال بازي كردن ميگفتن بهترين تو سري همينه.

من که فقط نسخه اول بازی رو انجام دادم و هنوز هم بعد از سال ها توی خاطرم مونده ، واقعا نسخه اول بازی یکی از بهترین تجربه هام توی PS2 بود >:d<

عزيزم اين اون نيست(چي گفتم).اون Yakuza Of The End هستش كه امسال فقط تو ژاپن عرضه ميشه و احتمالا سال بعد تو ساير نقاط جهان عرضه ميشه.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
Yakuza میتونه فروش خوبی داشته باشه ، اگه سازندگانش به انتشار بازی تو جوامع غربی درست حسابی فکر کنند ! با این وضع انتشار و تبلیغ اونم اینطور واقعا یک بازی خوب از چشم خیلی ها دور میمونه !

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
Yakuza میتونه فروش خوبی داشته باشه ، اگه سازندگانش به انتشار بازی تو جوامع غربی درست حسابی فکر کنند ! با این وضع انتشار و تبلیغ اونم اینطور واقعا یک بازی خوب از چشم خیلی ها دور میمونه !

آره نظرمنم همينه.خيلي بازيهاي سطح پايينتر از اين به خطر هايپ زياد معروفتر ميشن.

تو بيشتر سايتها هم اين نسخه 3 بازي جز بهترينهاي سال كه هيچ كس بازي نكرد انتخاب شده بود.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
درود ... آره مهراد ، فقط زیرنویس انگلیسی . خیلی خرج داره بخوان اون همه دیالوگ رو انگلیش کنن :D ... Lip Sync هم اگه بخوان از اول با زبان انگلیسی همخونی داشته باشه قوز بالا قوز میشه !
تازه ، دلت میاد صدای ژاپنی کازوما رو نشنوی :D :x این که همش حواس آدم به زیرنویساست یکم اعصاب خورد کنه ! واس همین 2 دور تموم میکنیم :D ...
بازی پارسال اومد و ما زدیم به بدن !(نه تا آخر ، یجا گیر کردیم :D:() البته نسخه 100% ژاپنی !!!
چی بگم...اخه کیوان انگلیسی زبانه بین المللیه و اکثر گیمر های غربی از این حرکت استقبال نمیکنند !به نظرم روی فروش بازی تاثیر مستقیم میذاره!خوب از همون اول انگلیسی بازی سازی کنند و مثله خیلی بازی ها زبان ژاپنی هم قرار بدن تو بازی که هردوطرف مخصوصا اکثریت راضی باشند
نمیدونم با عقل جور در نمیاد

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من که همین 2 روز پیش به لطف کپی کردن ps3 تونستم yakuza kenzan را بازی و تموم کنم واقعا بازی خوفی بود حتما بازی کنید تا الان که بهترین یاکوزایی بوده که بازی کردم البته باید تا امدن 4 صبر کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر