خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Black Roz

کاربر سایت
اقایون تی وی هر چی میگیرین بگیرین فقط با گارانتی درست حسابی بگیرین تا دهنتون مثل رفیق بنده سرویس نشه
ایشون از بانه تی وی خریدن با گارانتی مثلا
الان بعد ۴ ماه بورد سوخته کسی هم جوابگو نیست
طبق توضیحات سایت رسمی سونی تو لینک زیر فقط و فقط نمایندگی رسمی سونی تو بخش تلویزیون شرکت بازرگانی ایران هست و بقیه اگر گارانتی بکنن نمیشه روشون خیلی حساب کرد

نمايندگی های رسمی سونی

Black Roz

کاربر سایت
قیمت امروز گرفتم تهران = X9300E

با 1 ماه گارانتی تعویض بی قید و شرط = 8 ملیون تومن با کرایه حمل ، نصب

جالبه فروشگاهای بانه زنگ زدم میگه 8800 بدون گارانتی..عجب...این بانه ایهام گرگ شدن.

------------

قیمت خیلی بالاست.#-o

آخرین ویرایش:

sam.fisher

کاربر سایت
سلام دوستان من پارسال یه تلوزیون سامسونگ خریدم که از کیفیت تصویرش هم راضی بودم ولی موقع بازی کردن زیاد نه. الان میخواستم یه 4k بخرم گفتم این بار اشتباهو تکرار نکنم کامل تحقیق کنم
اول این که اگه گزینه خوبی زیر 3 تومن 40 43 اینچ هست معرفی کنین نظزتون هم اگه ممکنه در مورد این دو مدل بگید ممنون میشم
LG 69000
samsung ku7975
خیلی ممنون

malek911

کاربر سایت
سلام دوستان من پارسال یه تلوزیون سامسونگ خریدم که از کیفیت تصویرش هم راضی بودم ولی موقع بازی کردن زیاد نه. الان میخواستم یه 4k بخرم گفتم این بار اشتباهو تکرار نکنم کامل تحقیق کنم
اول این که اگه گزینه خوبی زیر 3 تومن 40 43 اینچ هست معرفی کنین نظزتون هم اگه ممکنه در مورد این دو مدل بگید ممنون میشم
LG 69000
samsung ku7975
خیلی ممنون
زیر ۳ تومن 8000d فوق العاده هستش.اصلا بهش شک نکن

.::PUИK::.

کاربر سایت
قیمت امروز گرفتم تهران = X9300E

با 1 ماه گارانتی تعویض بی قید و شرط = 8 ملیون تومن با کرایه حمل ، نصب

جالبه فروشگاهای بانه زنگ زدم میگه 8800 بدون گارانتی..عجب...این بانه ایهام گرگ شدن.

------------

قیمت خیلی بالاست.#-o
کجا ادرشو پ م میدی؟

HIGH VOLTAGE

Gold User
داداش من الان میخام b7 بگیرم.میخاستم نکته ای چیزی داری در مورد خریدن یا نخریدنش؟
خودم از نزدیک که رفتم تو نماینگی دیدم یکم رنگ آبیش تو چشم میزد.به فروشنده گفتم که قبل خرید کنسول ps4 pro میارم تست میکنم که اونم قبول کرد

با سلام
اولا قبلا هم گفتم oled از کمبود روشنایی زیاد رنج میبره هنوزم سر حرفم هستم
البته تو تصاویر hdr نورش چشم رو حتی اذیت میکنه ولی تو sdr منو راضی نمیکنه
اینم بگم که من همیشه با max brightness تی وی تماشا کردم و ممکنه تعریف من از نور زیاد با شماها فرق داشته باشه
در مورد نور ابیش هم بگم که تی وی من بصورت دیفالت کارخونه رنگش رو حالت max cold بود. وقتی تو منو ها میچرخیدم دیدم
با neutral کردن دمای نور الان دیگه تصویر اونجوری ابی نیست
البته تو تصاویر sdr رنگ سفیدش ینموره به ابی میزنه و سفید شفاف نیست ولی خوب
کنتراست بینهایت کار خودش رو کرده
من فعلا نمیخوام برم سمت غیر oled
البته عقل سلیم هم میگه وقتی ۲ تا تی وی هم قیمت هستن ولی یکیش گارانتی معتبر داره برو سمت گارانتی دار
یه سری هم عکس گرفتم اگه بتونم اپ کنم میزارم اینجا

PooyaGH

کاربر سایت
دوستان مدل x9000 49 اينچ كه ميگن براي اسيا عرضه نميشه ٥٥ اينچ شم فك ميكنم براي اتاق من خيلي بزرگ باشه و چشممو اذيت كنه فك كنم همون x8000d 43 اينچ بايد بگيرم چون حتما ميخام پنل va باشه حيف كه ٦٠ هرتزه فقط كسي تهران قيمت مناسب ميشناسه كه بخرم برام مسيح كنه ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

SenatorPC

کاربر سایت
سلام خدمت دوستان
من چند وقته که دارم در مورد تلویزیون تحقیق میکنم
یه سوالی ذهنمو درگیر کرده منون میشم راهنمایی کنین و احتمالا سوال بعضی از دوستان هم باشه
به طور مثال :
تلویزیون سامسونگ سایز 55 و مدل ks8000 با پنل va و رفرش ریت 120 هرتز دارای response time با مقدار 18 میلی ثانیه هست
تلویزیون سامسونگ سایز 55 و مدل js7000 با پنل ips و رفرش ریت 60 هرتز دارای response time با مقدار 8.7 میلی ثانیه هست

حالا سوال من اینه :
1 - برای اینکه تو تصاویر ورزشی و اکشن و کلا تصاویر که سریع هستن مشکل کشیدگی تصویر ( blur ) اتفاق نیوفته کدوم یکی از مشخصه های تلویزیون دخیل هست ؟
مهم رفرش ریت هست یا ریسپانس تایم ؟

2 - تا جایی که من میدونم و تو سایت های بررسی خوندم رفرش ریت 120 هرتز صرفا برای حالت سه بعدی و ورودی PC هست ( هرچند اکثر تلویزیون ها ورودی 120 هرتز هم ندارن ! و اکثرا 60 هرتز هست ! ) آیا این درسته ؟

3 - قابلیتی که اکثر کمپانی ها برای کاهش موشن بلور در نظر میگیرن تو هر برندی یه اسم داره . مثلا تو سامسونگ اسمش CMR هست و دو برابر رفرش ریت رو میده . یعنی اگه پنل 60 هرتز باشه 120 میده و اگه 120 باشه 240 میده /// ولی تو سونی من چند مدل دیدم که ادعا میکنه 800 هرتز میده ! یعنی پنل 120 هرتزی رو 5 برابر میکنه ! آیا این واقعیت داره ؟ و مهمتر اینکه تفاوتی بین موشن بلور سامسونگ و سونی وجود داره یا همش تبلیغات الکی هست ؟

4 - همونطور که گفتم js7000 با سایز 55 پنل ips داره و سایز 50 پنل va داره . آیا مقدار ریسپانس تایم هاشون متفاوته ؟ ( با توجه به اینکه کلا پنلشون فرق داره )

malek911

کاربر سایت
با سلام
اولا قبلا هم گفتم oled از کمبود روشنایی زیاد رنج میبره هنوزم سر حرفم هستم
البته تو تصاویر hdr نورش چشم رو حتی اذیت میکنه ولی تو sdr منو راضی نمیکنه
اینم بگم که من همیشه با max brightness تی وی تماشا کردم و ممکنه تعریف من از نور زیاد با شماها فرق داشته باشه
در مورد نور ابیش هم بگم که تی وی من بصورت دیفالت کارخونه رنگش رو حالت max cold بود. وقتی تو منو ها میچرخیدم دیدم
با neutral کردن دمای نور الان دیگه تصویر اونجوری ابی نیست
البته تو تصاویر sdr رنگ سفیدش ینموره به ابی میزنه و سفید شفاف نیست ولی خوب
کنتراست بینهایت کار خودش رو کرده
من فعلا نمیخوام برم سمت غیر oled
البته عقل سلیم هم میگه وقتی ۲ تا تی وی هم قیمت هستن ولی یکیش گارانتی معتبر داره برو سمت گارانتی دار
یه سری هم عکس گرفتم اگه بتونم اپ کنم میزارم اینجا
ممنون دوست عزیز لطف میکنی.فقط از مشخصات پشت دستگاه هم عکس بگیر.من این هفته احتمال زیاد تصمیم نهایی رو بگیرم و یا LG B7 رو میخرم یا sony 9300e
این فیلم 4k 60fps رو هم رو تیوی ببین و نظرت رو بگو
LG: OLED Art HDR UHD 4K Demo | 4K Media

Black Roz

کاربر سایت
امروز وقتم ازاد بود رفتم جمهوری تا بررسی دقیق تری روی tv ها داشته باشم...کیفیت LG B7 واقعا بی نظیر بود...کنتراست رنگ واقعا استثنایی بود...من مشکل نور کم توی تصاویر hdr ندیدم و به نظرم نورش خوب بود...بعدش رفتم سراغ QLED Q7F

این یکیم وحشتناک بود کیفیتش وحشتناک...من چشمم QLED رو گرفت...این image flicker هم تو سایتها چک کردم این قابلیت تو وصل کردن به pc یا لپتاپ کاربرد داره که توش qled ضعیف هست .

بزگترین نقطه ضعفی که تو qled دیدم مدل edge بود که درسته زیباییش انصافا بیشتر از تخته ولی تو تصاویر سفید سفید به خاطر edge بودن ، گوشهای تصویر کنتراستش از وسط تصویر کمتر میشه و تو ذوق میزنه..ولی مدل تخت بسیار عالی بود.

مدل x9300e رو هم هیجا نداشت تصویرش رو ببینم..فقط یه جا داشت پلمپ بود گفت 9 تومن میدم با گارانتی هم 10تومن..اون یکی که دیروز گفتم 8 تومن متاسفانه باز نبود مغازش برم پیشش ببینم باز داره ببینم یا نه تصویرش رو.

یکی هم رفتم مغارش کلا LG داشت و ادم بسیار مشتی بود گفت LG ها همش مونتاژ ایرانن ولی سونی برای مالزی.

قیمتها به این صورت بود

B7:8100
C7:8400
QLED Q7F: 8100
همشون سایز 55 بودن.

این X900E هم واقعا تصویرش شگفت انگیز بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند