خرید از دبی

Darth Vader

کاربر سایت
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوستان.
من فردا صبح دارم میرم دبی، تنهائی و برایه کارایه شخصی. یکشنبه هفته بعد هم بلیط برگشت دارم. البته فقط 1 روز(4 شنبه) کار دارم و بقیه روزها آزادم.
دوستان اگه بازیهایه 360 و PS3 و یا چیزهایه ساده و جمع و جور میخوان و ایران نمیشه گیر آورد رو بگن، من سعیمو میکنم اونجا گیر بیارم براتون. البته برایه خودم بازیه Rock Band با بندوبساطشو میخوام که امیدوارم گیر بیارم.
درباره قیمت اجناس هم اگه قیمت زیاد بالا نباشه میتونم خودم پرداخت کنم و ایران موقع تحویل جنس ازتون بگیرم، اگه هم قیمت بالا باشه که خب باید یه فکر دیگه ای کرد(حالا از طریق واریز پول، صرافی یا هر چیز دیگه).
در ضمن من 4 سال امارات زندگی کردم، گواهینامه و اقامت اونجا رو دارم و دبی رو مثل کف دستم میشناسم( یه شهر زپرتی که یک بیستمه تهران خودمون هم نیست). اگه چیزی اونجا باشه شک ندارم زیره خاک هم باشه پیدا میکنم.
دوستان چیزائی که میخوان رو بنویسن و طبق ترتیب ارجحیت دارن.
در ضمن لطفا ننویسید PS3 یا مثلا چیزائی که به راحتی و با قیمت مناسب ایران گیر میاد.
ممنون.

Darth Vader

کاربر سایت
Rating - 0%
0   0   0
دوستان من ديشب رسيدم بعلت تاخير بروازها.
امشب و فردا ميرم ببينم ميتونم جنسها رو بيدا كنم و قيمتشون رو هم بكيرم.
اين شماره ثابت من تو دبي هست:
00971559113424
رضا هستم و هر موقع دوست داشتيد تماس بكيريد.
در ضمن ببخشيد اين كيبوردش اون جهار تا حرف فارسي رو كه عربها ندارن رو نميشه باهاش تايب كرد. عربن ديكه !! خلاصه ببخشيد يه كم بد نوشتم.

iwes

کاربر سایت
Rating - 100%
10   0   0
رضا جان من حتما یه بازی eye of judgement ps3 میخوام با دوربینش حتما میخوام حتما ..... 100 بیشتر نمیفته برات میریزم حساب یادت نره شماره مبایلتو بده ...یادت نره 100 درصد میخوام

BIIAA

کاربر سایت
Rating - 0%
0   0   0
اقا راستی من هم بازی eye of judgement ps3 میخوام با دوربینش حتما میخوام به قول کاربر بالایی یادت نره ها!!!

آخرین ویرایش:

Darth Vader

کاربر سایت
Rating - 0%
0   0   0
خب دوستان من قيمت اكثر اجناسي كه كفته بوديد رو كرفتم ولي الان ساعت تقريبا 6 صبحه اينجا و واقعا خسته ام و ميخوام بخوابم. امروز تا قبل از ظهر قيمتها رو ميزارم.

iwes

کاربر سایت
Rating - 100%
10   0   0
اقا من حتما eye of judgement رو میخوام با دروبین اینجا میدن 130 پس شما ارزون تر بده قیمت ها رو زوود تر بده شماره حسابتم بده خریدی دیگه شماره مبایلتم بده

Darth Vader

کاربر سایت
Rating - 0%
0   0   0
خب دوستان من ديشب ويرجين (مال امارات) رفتم و اينا رو تونستم بيدا كنم:
قيمتها به درهمه. هر درهم تقريبا 260 تومنه و ممكنه 2 يا 3 تومن بالا بايين باشه كه بايد دقيقا ببرسم. شما فعلا همون 260 حساب كنيد. جواب تك تكتون رو يه كم سخته بيغام خصوصي بدم. اون اجناسي رو كه ننوشتم بيدا نكردم هنوز. اكه تونستم بيدا كنم تو همينجا مينويسم.

Uncharted- PS3 Game ->>>>>>>>>>>>>>> 299 Dirham
Xbox 360 Halo 3 Version>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>1800
PSP Fat- Blue Edition>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>749
PSP Slim>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 729
Component AV-Cale PS3 - Sony >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>59
Guild Wars Eye of North Expansion Pack PC>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>189
World in Conflict PC >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>169
Half Life 2 Orange Box PC>>>>>>>>>>>>>>>>>>>169
Eye Of Judgement PS3 with Cam>>>>>>>>>>>>>>399

راك بند رو كه خودم هم ميخواستم هنوز نه برايه 360 و نه PS3 بيدا نكردم. البته Guitar Hero 3 بود.
Guild wars Prophecies , Night fall رو بيدا نكردم هنوز.
Dual shock 3 رو بيدا نكردم.
هدفون وايرلس و باطري PSP Slim رو امشب خبر ميدم.
يكي كفته بود LG Prada!!!!!! اخه من از اينجا مانيتور بيارم؟ يكم دردسر داره شرمنده.
Bluray RE:Degeneration بيدا نشد و احتمالا بيدا هم نميشه. مركزش رفتم نداشت!!!
Component for PS2 فكر نكنم بيدا بشه. بازم ميبرسم برات.

همينا بود ديكه.
در ضمن اين قيمتها دقيقا قيمت خريد من هست از مغازه ها. كرون و ارزونش رو جون خيلي از اين جيزا باهاشون سروكار نداشتم رو نميدونم ولي مثلا قيمت 360 هيلو اديشن فكر كنم خيلي خوب بود.
اينكه من جقدر اضافه ميكنم راستش قبلا كفتم همينقدر كه هزينه رفت و بركشتش در بياد. فكر كنم 5% قيمته كل عادلانه باشه. يعني اكه جنس شما 169 درهم هست من 8 درهم بيشتر ميكيرم كه ميشه 177 درهم. تقريبا 3 هزار تومن بيشتر تو يه جنس 44 هزار تومني.
يا مثلا برايه هيلو اديشن 369 كه 1800 درهم هست كه ميشه تقريبا 468 هزار تومن با درهم 260 تومن. 5% ميشه 23 هزار تومن. من جمعا ميكيرم 490 تومن. اينجوريه ديكه خودتون حساب كنيد.
اكه هزينه هايه رفت و بركشت و دردسر هايه فرودكاه رو و ... حساب كنين ميبينيد كه واقعا بزور ممكنه هزينش برام در بياد. خلاصه خود دانيد. ما در خدمتيم.
در ضمن اين شماره منه يه بار هم كفته بودم كه فقط يكي تماس كرفت كه من همه جيزايي كه ميخواستو براش بيدا كردم و بالا نوشتم.
شماره اينجايه من دوباره:
00971559113424
در ضمن برايه مبلغش هم بايد يه فكري كرد. واقعا اينقدر همراهم ندارم كه اين جيزا رو همشو بخرم. در ضمن نميخوام يه جيزي بخرم خدا نكرده رو دستم باد كنه.
من شماره ايران- ادرس- شماره اينجا- مشخصاتمو ميدم به اونايي كه تماس بكيرن. شما فردا صبح ميرين يه صرافي و به نام من دوبي واريز ميكنين(من اين كارو 4 سال كردم جون هر ماه بابايه بيجارم مجبور بود بفرسته!) دردسر نداره و خيلي راحته. تماس بكيرين كاملا توضيح ميدم اكه خواستيد. منم بروازمو انداختم برايه 3-شنبه. فقط سعي كنيد زود تصميم بكيرين و يهو 2-شنه خبر ندين!

خب ديكه ما بريم. راستي ديشب تو ويرجين يه كيتار هيرو 3 كزاشته بودن برايه تست با كيتار خودش. خيلي حال داد ولي سخت بود. خلاصه كند زدم به أهنكه بلك مجيك وومن!!!

بازم شرمنده اينا كيبورداشون 4 حرف فارسي كه عربها ندارنو نميشه تايب كرد!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

Darth Vader

کاربر سایت
Rating - 0%
0   0   0
کارتهاي Eye Of Judgement رو سرغ نگرفتي؟

كارتشو والا نه. اون جيزي كه به من نشون داد يه جعبه بود از جعبه 360 يه كم كوجيكتر!!! والا دقيقا نميدونم جيه! حالا كارتهاشو هم ميبرسم. اكه ميشه بكو كلا جي هست كه دقيق ببرسم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند