خبر رسمی تعداد بازیکنان Minecraft Dungeons به ۲۵ میلیون نفر رسید

MJ_KING

عضو تحریریه
Sep 14, 2023
358
نام
محمد جواد جعفری
استودیو موجانگ اعلام کرد که بازی Minecraft Dungeons به عنوان اسپین‌آفی از دنیای Minecraft، بعد از حدود سه سال از انتشارش توانسته به رکورد ۲۵ میلیون بازیکن برسد.

minecraft_dungeons-300x169.jpg

همچنین موجانگ تایید کرد که آپدیت ۱.۱۷ که نوامبر سال گذشته (آبان ۱۴۰۱) منتشر شد، آخرین به‌روزرسانی بازی بود و دیگر قرار نیست محتوای جدیدی برای آن منتشر شود؛ درعوض سازندگان به سراغ توسعه پروژه‌های جدیدی از دنیای ماینکرفت خواهند رفت.

لازم به ذکر است که رویداد سالانه Minecraft Live قرار است امسال در تاریخ ۱۵ اکتبر (۲۳ مهر) بصورت مجازی برگذار شود که درآن اخبار مربوط به ماینکرفت و عنوان Minecraft: Legends، از جمله اطلاعاتی درمورد آپدیت ۱.۲۱، مصاحبه‌ای از توسعه‌دهندگان بازی و همینطور برنده نظرسنجی ماب‌های جدید ماینکرفت در سال ۲۰۲۳، به نمایش عموم گذاشته خواهد شد.

عنوان Minecraft Dungeons در می ۲۰۲۰، برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوئیچ منتشر شد که از روز اول عرضه تا همین الان بر روی سرویس Game Pass، در دسترس ایکس باکس و PC پلیرها قرار دارد.

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
بازی سرگرم کننده ای هستش . میشه گفت از ماینکرفت اصلی هم بهتره .
ماینکرفت اصلی که یه چیز دیگس ولی اینم خیلی عالیه یکی از این ۲۵ میلیون منم و خوشحالم که بدون توجه به متای بازی رفتم سراغش و میبینم که آره سرگرم کنندس و ساخته شده برا من نوعی که ماینکرفت رو سوراخ کردم :D

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
ماینکرفت اصلی که یه چیز دیگس ولی اینم خیلی عالیه یکی از این ۲۵ میلیون منم و خوشحالم که بدون توجه به متای بازی رفتم سراغش و میبینم که آره سرگرم کنندس و ساخته شده برا من نوعی که ماینکرفت رو سوراخ کردم :D
من ماینکرفت اصلی رو دوست ندارم یه جوری انگار همه چی بی روح و مصنوعی هستش . حس بازی بودن بهم نمی‌ده ولی دانجنز این حس پیشرفت و پیشروی توی دانجنها و مراحلش لذت بخش با اینکه گرافیک همچنان پیکسلیه .

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
من ماینکرفت اصلی رو دوست ندارم یه جوری انگار همه چی بی روح و مصنوعی هستش . حس بازی بودن بهم نمی‌ده ولی دانجنز این حس پیشرفت و پیشروی توی دانجنها و مراحلش لذت بخش با اینکه گرافیک همچنان پیکسلیه .
حالا سلیقش ولی خداییش بازم اون پیشروی و همین پیشرفت که تو ماینکرفت اصلی داری که میگی خو فلان آیتم رو الان بدست آوردم... الان میتونم برم فلان جا... حالا میتونم فلان لباس یا فلان آیتم تهیه کنم... حالا میتونم وارد یه ورلد دیگه بشم ... حالا میتونم فلان باس بکشم تا بری باسفایت نهایی بازی و یا اینکه بگی خوب امروز موخوام فلان فارم بسازم کلی درگیرش بشی تهش وقتی ساختی و کار کردنش رو میبینی یه حس رضایت خاصی بهت دست میده که آره بالاخره یه پیشرفت درست حسابی داشتیم و کلا اون دستاورد محور بودن کارهای تو تو ماینکرفت اصلی بنظرم فراتر از اینجاست که تو دانجن های مختلف رو تو درجه سختی ها متفاوت چندین بار میری تا صرفا فلان آیتم یا فلان لباس rare و لجندری پیدا کنی یا اینکه لول آپ کنی فلان پرک باز کنی یا پیشرفتش بدی (که البته همینا هم هم لذت بخشه نمی‌گم نیست ولی اون حس بدست آوردن یک چیز تو ماینکرفت اصلی خیلی لمس پذیر تر هست از این بنظرم میفهمی چی میگم :D )

• Like
Reactions: rpg321

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر