تاریکی در شمال سرزمین میانه | پیش نمایش The Lord of the Rings: War in the North

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
:D
چی بگم خوب من؟:D
اگه بشه خودمون کاراکتر وسط بازی عوض کنیم خیلی خوب میشه :D
مثلا جای سختی که فرودو در پیش داره انتخاب نکنیم :D بریم پیش آراگورن :D

• Like
Reactions: SHePArd

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,253
نام
امیرحسین
به این بازی که از روی فیلم ساخته نمیشه میشه امیدوار بود ضمنا از منبعی مثل ارباب حلقه ها داره استفاده میکنه که با توجه به گوناگونی نژاد ها و غنی بودن داستان برای ساخت بازی نقش افرینی غربی عالیه هرچند زمان ساخت بازی به نظر کوتاه است

اولا از شروع ساخت بازی بیش از یکسال می گذره که تا زمان انتشار میشه تقریبا دو سال :D که برای همچین پروژه ای کافی به نظر میاد ، دوما به این که نمیگن اقتباس از نسخه ی سینمایی ! هر دو اقتباس از کتاب هستند .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,253
نام
امیرحسین
کلا این اگه بازی رو یه چیز تو مایه های سری old repuplic نسازن منظور یه چیز rpg /action هست که تو دنیای کتاب اتفاق بیفته و توانایی تصمیم گیری و ... داشته باشی.
این بازی هم مسلما یه بازی متوسط رو به پایین دیگس.

مطمئنا شما بقیه ی کارهای Snowblind رو تجربه نکردی ! شاید بازی کمی از موفقیت ها و عناصر شاخص مثلا DA وام گرفته باشه ولی در کل سبک Snowblind و نوع نگاهش به Action rpg خیلی با Bioware متفاوته و علی رغم اینکه بازی ها بر پایه ی کنسول ها طراحی میشن خیلی از مواردشون به یه Diablo Clone شبیهشون میکنه .

عالی بود. مرسی‌
چرا این بازی منو یادDragon age میندازه؟:d

چون Dragon Age هویتش رو از LOTR برداشت کرده :D

abbasaa

کاربر سایت
Jan 14, 2011
113
نام
abbas
سلام من توی امارات زندگی میکنم.میخواستم بدونم اگه من خواستم نسخه ی collectors edition را پیشخرید کنم باید چه کارهایی را انجام بدم از چه سایتی سفارش بدم.چون اولین بارم هست که میخوام پیش خرید کنم.میشه مراحلش را کاملا برام بگید.
ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر