بزرگترین سرور WoW ایران ...

قراره بهترين سرور رایگان ايران بزودي راه بيوفته،البته شك نكنيد كه بعد از يه مدت كوتاه بهترين سرور آسيا هم ميشه .
ویژگیهای سرور:
1 . از این سرور های بدون بودجه نیست و مطمئن باشید تا وقتی Blizzard ران هست این سرور هم Run می مونه .
2 . سرور 98% بدون Bug هست و در صورت وجود Bug تیم Debuging سرور خیلی سریع Bug مورد نظر را Fix می کنند .
3 . سرور به هیچ عنوان GM یا Game Master ندارد و در صورت بروز مشکل برای هر بازیکن با گذاشتن Ticket این مشکل حل می شود .
4 . ُسرور با Blizzard به روز رسانی می شود .
5 . مهم ترین نکته در مورد این سرور اینکه با Blizzard رقابت داره و کاری به این سرور های ایرانی نداره .
6 . Battelground و Arena سرور هیچ مشکلی نداره و شما می تونید از Level 10 رفتن به Battellground را شروع کنید .
7 . Support Team ُسرور قول داده تا در صورت افزایش بازیکن ISP سرور را ارتقاء دهد .
8 . ساختن اعتبار در سرور و بازی کردن رایگان می باشد .
9 . مهمترین خصوصیت سرور این هست که Rate XP Kill & Quest و Rate Drop Item & Money در 2 الی 3 هفته اول بالا می باشد تا بازیکن هایی که در سرور های دیگر هیرو دارند و سختی کشیده اند برای Levelup کردن سریع تر و راحت تر Levelup کنن .
10 . تمامی Boss ها مثل بلیزارد Spell می زنند هر کی Boss پیدا کنه که Spell نزنه جایزه داره .
11 . تمامی INSTANCE ها و Arena ها دقیقا مثل بلیزارد کار میکنند ...

سرور دارای پهنای باند اختصاصی میباشد 15MB ...Dedicated Bandwidth a = No Lag

که قابلیت پذیرش بیش از +4000 بازیکن را بدون LAG دارد ...

شرایط به طوری است که حتی در Raid های 30 نفره latency شما زیر 90 است ...

در یکی دو ماه اول xp rate بالا میباشد برای اینکه مردم سریع لول اپ کنند و به 70 برسند و بعد از چند ماه همه چیز 1x میشود یعنی 100٪ Blizzlike ...

در سایت قسمتی به عنوان Trade Center وجود دارد که شما میتوانید هیرو های لول اپ شده خود رو به فروش بگذارید و همچنین هیرو خریداری نمایید ..

همچنین در قسمت trade center میتوانید به خرید و فروش Gold بپردازید ... البته سرور هیچگونه Gold از خودش به trade center اضافه نمیکند و فقط Gold های خریداری شده از بازیکنان رو به شما میدهد ...

سرور همانند بلیزارد مسابقه های PVP برگذار میکند که جایزه های از قبیل پول نقد - موس و کیبورد های حرفه ای و غیره را در بر دارد ...

این سرور با همه سرور های Private دیگه فرق داره و به نوعی با Blizzard رقابت میکند .. البته نه کاملا مثل بلیزارد...

این سرور همچنین دارای یک فروم تخصصی راجع به wow میباشد که از ادرس زیر قابل دسترسی است :

WWW.IRANBLIZZ.COM

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
سلام ممنون از توضیحات ولی خدایش بازم سخت حالا سریال KEY بازم در نظر نگیریم 35 تومان 2 ماه عذاب برای من
میدونم واقعا بلیزارد همین جوری شم با این قیمت که میده مشکلات سرور بالاست و کم داره میاره ;)
اون قیمت ها حدودی گفتم ماهم دقیق نمیدونستم :blushing:

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
چه مشکلاتی‌ منظورت هست ؟ اگر لگ هایی‌ هست که بعضی‌ مواقع ایجاد می‌شه که یک چیز طبیعی‌ هست ... اما از لحاظ فنی‌ می‌شه گفت بدون مشکل هست و اگر مشکلی‌ داشته باشه در همون لحظه رفع می‌ کنه و یا در قالب یک پچ به صورت آپدیت های هفتگی‌ خودش اعمال می‌ کند ... به هر حال جیب خودت را ببین و اگر خواستی‌ هزینه کن ... بحث در این مورد خارج از موضوع این تاپیک هست و اگر سوالی داشتی‌ در تاپیک WoW عنوان کن تا اگر بدونم جواب بدم

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
دوستان تست سرو امروز شروع شد واقعا سرور عالی و تا الان با سرور های دیگر متفاوت

اول از همه من واقعا باورم نمیشه پهنای باند سرور 50 MGهست !!!!!

در کل من تا 1 بار به مدت 10 دقیقه فقط lag داشتم و فقط let سرور برای من بین 75 و 175 بود و فقط برای 10 دقیق به 450 رسید
باگ هم من تا الان ندیدم

simorgh1

کاربر سایت
Oct 21, 2009
11
MAswow بعد از 7 ماه

سلام به همه بچه های این فروم قشنگ . لازم دیدم که بیام یک سری اطلاعات در باره سرور MAswow بدم که حدود 7 ماه هست که با قدرت داره کار می کنه و همه کسایی که اومدن در سرور رو شگفت زده کرده . اینس های بسیار زیبایی داره که لذت باس زدن به صورت کاملا حرفه ای رو به همه هدیه کرده . امیدوارم همه از یک تیم قدرت مند حمایت کنیم تا خدمات بسیار بهتری به ما بدهند
http://www.maswow.com

mani_majnoon

کاربر سایت
Jul 30, 2011
2
Www.Ultima-Wow.Com 500Hezar Toman WOOOW

Salam Be Hame Doostan Man 1 Serveri Didam Taze Run Shode Khili Kharj Server Kardan k Khili Khafane
Be 3 Nafar Aval Event Nafari 500.000 Hezar Toman Midan Yani 1.500.000 Hezar Toman Mishe

Latency k Aslan Nadare Latency Man 35 Hast Spanser Khafan Ham Dare

http://Www.Ultima-Wow.Com

Moshakhasat System Ham Zade To Site k 3000Nafaro Suport Mikone Dameshon Garm

Hame Ham Mesl Adam Levelup Mikonan Mesl Server Hay DIge Nist Be Khater Player Hame Ro Level Bedan Ya Item

Be Hich Onvan Item Level Foroshi Nist Addo Ina Chon Man 20Rooze Daram Bazi Mikonam Hal Kardam Vaghan Level 72 Hastam

Vase 1 Mah Aval Ham Xp Bala Borde To bishtar Site Ha Ham Tabligh KArde

3.3.5a Hast iInam Siteshe Biain Dore Ham Hal Konim

http://Www.Ultima-Wow.Com

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
فوقش 10تا پلیر هم ندارن اینا.... زودم که داون میشن ! تاحالا هر چی از این سرورا بوده به 1-2سال نکشیده دان شده

HACK3R

کاربر سایت
May 20, 2010
52
نام
Amir
سلام
میخئاستم یه سرور رو معرفی کنم که تازه run شده , سیستم transfer هم داره که میتونید Hero خودتون رو از سرور های دیگه انتقال بدین .
سایت سرور اینه bia 2 wow بیــا تــو
حتما یه سر بزنید , پشیمون نمیشین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر