بررسی New Super Mario Bros. Wii

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
162
انقدر واسه وی بازی خوب و انحصاری اومده که به مدت خیلی زیادی کسایی که نداشتنش رو سرگرم میکنه طوری که یادشون میره نینتندو ساپورتش میکنه یا نه :D

کاملا موافقم
به اندازه دو نسل بازیه انحصاری داره
اینکه نینتندو دیگه ساپورتش نمیکنه کاره واقعا اشتباهیه خیلی هارو دلسرد کرد اما ویییییییی پر از بازیه

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام ممنون از نقد جامع و کامل و عالی تون من قبل از اینکه وی بگیرم با شبیه ساز روی. پی سی بازی تموم کردم الانم دوباره برای وی دارمش بعد از ریمن لجندز و اوریجینز برترین. پلتفرمر دوبعدی نسل بی تردید

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نسخه ds این بازی

cover_large.jpg

اینم لینک دانلود این بازی

New Super Mario Bros. (U)(Psyfer) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

تاپیک طرفداران ds

http://forum.bazicenter.com/thread93849/

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
عاشق ماریو هستم خصوصا اینکه از بچگی باهاش کلی خاطره دارم. ولی خرید WII اونم نه WII U و البته با توجه وضعیت دلار اثلا به صرفه نیس ... حالا بماند WII U از لحاظ سخت افزاری در حد نسل قبل و WII در حدِ دو نسل قبل هست ...

البته همه اینا رو کنار بزاریم باز هم به یه مورد دیگه برمیخوریم که حتی سرسخت ترین طرفدارای نینتندو هم بیخیال خرید WII میشند و اونم عدم ساپورت از سوی نینتندو هست با توجه به عرضه WII U
دوست من wii که 10 تا بازی نداره که بگیم چون دیگه ساپورت نمیشه دیگه نخریمش، یه دنیا بازی داره که اگه بخوایم نسبت به قیمتش که توی ایران حدود 300 400 تومن هست نگاه کنیم واقعا ارزش خرید داره، یعنی 300 تومن آدم بده واسه تجربه ی این همه بازی wii ارزش نداره ؟!!
در ضمن معمولا wii رو واسه دو نفره بازی کردن میگیرن و وقتی شما روی امولاتور بازی میکنی یعنی فقط میخوای بازی هاش رو 1 نفره تجربه کنی و به نظرم زیاد جالب نیست.
گرافیک مهم نیست مهم اینه که شما وقتی wii رو به تلوزیون وصل میکنی و بازی میکنی حتی مادربزرگت هم جذب بازی هاش میشه و خیلی راحت میتونه با ویموت بازی کنه، ولی اگه ps3 یا ایکس باکس رو به tv وصل کنی و مثلا god of war یا gears of war که گرافیک خیلی بالایی دارند رو بازی کنی یهو دیدی یه لنگ کفشی مگس کشی چیزی به سمتت شلیک شد:) ، حالا اگه یه تعارف بزنی به یکی از اعضای خونواده و بگی بیا با هم بازی کنیم که دیگه هیچی، خودتو کنسولتو پرت میکنن توی کوچه :d

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوست من wii که 10 تا بازی نداره که بگیم چون دیگه ساپورت نمیشه دیگه نخریمش، یه دنیا بازی داره که اگه بخوایم نسبت به قیمتش که توی ایران حدود 300 400 تومن هست نگاه کنیم واقعا ارزش خرید داره، یعنی 300 تومن آدم بده واسه تجربه ی این همه بازی wii ارزش نداره ؟!!
در ضمن معمولا wii رو واسه دو نفره بازی کردن میگیرن و وقتی شما روی امولاتور بازی میکنی یعنی فقط میخوای بازی هاش رو 1 نفره تجربه کنی و به نظرم زیاد جالب نیست.
گرافیک مهم نیست مهم اینه که شما وقتی wii رو به تلوزیون وصل میکنی و بازی میکنی حتی مادربزرگت هم جذب بازی هاش میشه و خیلی راحت میتونه با ویموت بازی کنه، ولی اگه ps3 یا ایکس باکس رو به tv وصل کنی و مثلا god of war یا gears of war که گرافیک خیلی بالایی دارند رو بازی کنی یهو دیدی یه لنگ کفشی مگس کشی چیزی به سمتت شلیک شد:) ، حالا اگه یه تعارف بزنی به یکی از اعضای خونواده و بگی بیا با هم بازی کنیم که دیگه هیچی، خودتو کنسولتو پرت میکنن توی کوچه :d

موافقم جواد کاملا درست میگی
هیچی تجربه خود wii نمیشه -- خیلی ها میشناسم از دوستا خودم چون نمیخواستن wii بخرن با شبیه ساز دلفتین بازیا رو با کیبورد و موس بازی کرده بودن
بعد ها که اومدن پیشم wii بازی کردن تازه رفتن یه wii خریدن
حس دوست داشتنی wii - از اون جعبه خاصش تا وقتی کشو ها رو میکشی بیرون چیدمان جعبه - تا طراحی کنسول - تا ویموت و ونانچاک - تا منو ها سیستم و ...... همگی لذت بخشنن چه برسه بازی کردن روی کنسول
خوب کلا تنها کنسول ساز خانوادگی نینتندوه حتی خیلی از بازیا روی کنسول ها نسل حاظر و کنسول ها نسل ها قدیمتر روی کنسولا کمپانی ها دیگه اکثرا بازی ها تک نفره اس و سیاهی درونشه
یادمه هر وقت پلی استین 2 روشن میکردم بازی مکیردم بابام هر وقت میومد مدید مثلا black باز میکنم میگفت این آشغال چیه بازی میکنی انقدر سیاهه کور میشی بازی رو بازی کنن حداقل چنتا رنگ داشته باشه البته من حرفشو گوش نمیدادم بازیمو میکردم :))
اما wii چیزی بود که داداشم که اهل بازی نیست فقط فقط فقط رزیدنت اویل 4 بازی میکرد و میکنه میگفت wii روشن کن چند دست wii play و wii familiy بازی کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر