برا 360 کدوم مناسب تره TV HD یا مانیتور LCD WIDE SCREEN ???

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
شما که تو پست اول گفتی میخوای 32 اینچ بگیری الان میگی 22 اینچ !:confused::confused:
خوب من از روی همون پست گفتم میتونی پول بیشتری بزاری چون فرق قیمت 32 اینچ سامسونگ و ایکس ویژن, 200-300 تومنه

خوب اون موقع چشم به la22 نیوفتاده بود.فقط سامسونگ 32 قیمت داشتم.جالب اینه که مشخصاتش با 32 اینچ هیچ فرقی نمی کنه !
مخصوص بازی هم هست.در ضمن 32 هم می تونم بخرم ولی قیمت این 22 وسوسه کنندس اینچشم 32 هم یکم واسه اتاق زیاده.
درضمن این la22 اصلا ایکس ویژن نیست سامسونگه!قیمتشم تو سایت زده 365 تومنه.فکر کنم گزینه خوبی باشه یه ال سی دی اج دی با این قیمت! ساخت شرکت سام الکترونیک ایرانه!اشغال که نیست!؟:confused:
مدل 26 شم 570 زده . اینم لینکش به نظر خوبه سامسونگه دیگه:love:
http://www.lcd-tv.ir/shop/product_info.php?cPath=6&products_id=79&osCsid=sr7iqjhcv5f5ee6pdrft9ikdu2
فردا ببینم میتونم اصلا پیداش کنم تو بازار هست یا کم یابه چون اون سری من اصلا زیر 32 اج دی ندیدم!
به نظرت مانیتوری که تو پست قبلیه (اخر صفحه 1)معرفی کردم بهتره یا این تی وی 22!؟
قیمت مانیتور کسی نداره؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
خیلی زده حالی من خواستم بهت کمک کنماااااا:evil:

MAH NIK ممنون که می خواستی کمک کنی من که زده حال نمی خواستم بزنم من کوچیکتم :love:
تی وی 32 سامسونگ ممکنه اون قیمتی هم که شما بگین باشه مدل های مختلفی داره که کنتراست هاش با هم فرق می کنه .اینجوری نیست که مثلا بگیم 32 سامسونگ فلان قیمته.مدل اج دی و فول اج دیش که بالا 1 تومنه! و همین READY HD شم بستگی به کنتراست داره مثلا کنتراست 15000 اون 910 هزار تومنه و 8 هزار اون 770 و متغییر....
یه سری اطلاعات دارم که تو ادامه می دم بدرد می خوره که نتیجه معلوم می شه کدوم بهتره مانیتور یا تی وی اج دی ! شایدم به درد capitanrayan (که خواستن بالاخره چیزی که ندارن بگن یه حرفی زده باشن هر چند بی ربط!که بی ربط تر از اون پست خودشونه که اصلا جر اینکه تاپیک منحرف کنه چیزی نداره در صورتی که قیمتی که MAH NIK گفتن و من و بقیه دوستان هم مرتبط به تاپیکه بحث مانیتور و تی وی با همه. نمی شه بگی قیمت بی تاثیر نیست !منم تو موضوع تاپیکی که خودم زدم دارم به یه نتیجیه ای میرسم که به درد بقیه هم بخوره شما که کنسول نداری نیا تو اسپم نده و تاپیکو منحرف نکن همین جوری 1400 تا شده دیگه 1 سال بعد من عضو شدی و کاربر سایتی مثل بقیه این تاپیک هم شما نزدی که ناراحتی چرا توش بحث می شه اینجا هم مدیر داره داداش

من تصویر گیم تو مانیتور LCD 2032BW که مانیتوری با کنتراست 3000 هستو امروز دیدم .کیفیتی که این مانیتور می داد اصلا به کیفیت تصویر تو تی وی READY HD نمی رسه .به خاطر اینکه تی وی ها کنتراست تصویرشون خیلی بالاتر مانتیور بین 5000 تا 15000 معمولا هست.مانیتور ها هم پورت اج دی و ساپورت نمی کنن و AVI دارن که اصلا قابل مقایسه نیست البته مدل های MP سامسونگ ساپورت می کنن که خیلی کمن و هنوز جا نیوفتاده.
نکته دیگه اینکه مانیتور ال سی دی اگه از زاویه های مختلف نگاه کنی کیفیت تصویرش بد می شه من اینجوری احساس کردم ولی تی وی اج دی نه زاویه دید ت وتصویر یه ضره هم تاثیر ندارن به جز مدل LA22 .این مدل فقط همین بدیو داره.ولی مدل های دیگه 26 و 32 و ...اینجوری نیست .بهترین گزینه تی وی اج دی هست که هر چی بیشتر پول بدی مدل بهتری گیرت می یاد تو رنج قیمتی پایین هم همین LA22S81B مناسبه من خودم LA26R71BX پیشنهاد می کنم که کیفیت تصویرش با 32 اینچ کنتراست 10000 هیچ تفاوتی نداره.
این تحقیقاتی که من کردم و چیزایی بود که عینان با چشم دیدم و تو درست بودنش شکی نیست.موفق باشید.بای

دوست عزیز
ارسال دو یا چند پست پشت سر هم و با فاصله زمانی کم ممنوعه. شما میتونید از دکمه ویرایش برای ادیت کردن پست قبلی و افزودن نظراتتون استفاده کنید.
ممنون از همکاریتون

Last edited by a moderator:

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
کمک فوری ....
من میخام واسه 360ام یه مانیتور LCD بگیرم آخه به CRT وصل کردم کیفیت خوب نبود ..حالا یه مشورت مشتی میخام که چی بگیرم...و ایا ای که فرق LCD,CRT اینقدر هست که بیرزه ؟؟که فک میکنم باشه ...بعدش یه برند ومدل خوب میخام که کیفیتش بالا باشه و رنگا توش زنده و گرم باشه مثه LCD دوستم یخ کرده نباشه...الان یه مدل مده نظرمهه SAMSUNG T1900 که آخرین مدل سامسونگه تو تلوزیونم تبلیغش میکنه .... کنتراستشم خیلی بالاست 20000!!!!!!!!!! :eek:و این که ورودی DVI هم داره یه سوالم داشتم واینکه آیا تبدیل HDMI to DVIمیازه و چقدر کیفیتو بالا میبره؟؟؟در کل راهنمایی کنید اگه کسی کار این مانیتور رو دیده یا مدل خوبی که واسه 360 جواب دادرو بگه مام استفاده کنیم در ضمن تورنج قیمتی 230 تا 260 باشه مثه همین سامسونگه دستون درد نکنه فقط تیز آمار بدین..ممنون....یا علی

ramsam2

کاربر سایت
Jul 27, 2012
31
نام
ramin
سلام خوبید من یه مانیتور ال ای دی 19اینچ دارم مانیتورم پورت dvi و vga داره من یه تبدیل dvi to hdmi وصل کردم الانم با hdmi اکس باکسمو به مانیتورم وصل کردم واسه صدا هم از اون روشی استفاده کردم که a/v رو هم وصل میکنیم بعد یه قسمت از اونو میبریم تا hdmi جاشه میدونید چی میکم دیگه a/v منظورم همون کابلیه که جدا میخریم واسه مانیتورهای vga کا دوتا خروجی صدا هم داره الان چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید:
1.همون طور که گفتم led هستش چرا تو قسمت های تاریک یا سیاه رنگ های سیاه یه جوری میشه خیلی تاریک؟
2.الان که رفتم تو تنظیمات disply خیلی رزولوشن نوشته از جمله 1080p 780p,1366*768,1280*768,1280*1024 و... رو کدومشون بزارم گرافیکش از همه بالاتره؟
3.احساس میکنم اگه رو 1280*1024 بزارم از همه بالاتره اره؟

فک کنم رزولیشن مانیتورم 768*1366 باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر