بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Miss sparda

کاربر سایت
خیلی وقته بازی نکردم دیالوگ ها رو یادم رفته این متن اصلی دیالوگ ها :
Dante : What's your name
Nero : Nero . You're Dante, right? Not a bad name
Dante : Neither is your

دانته : اسمت چیه ؟
نرو : نرو . تو دانته ایی درسته ؟ اسم بدی نیست
دانته : مال تو هم همینطور ( اسم تو هم بد نیست )
باشه بابا باشه! چند نفر به یه نفر ؟! کسی میخ طویله داره به من قرض بده؟!=;

Arth@s

کاربر سایت
آره تو مانگا نشون میده :
وقتی که شیاطین می ریزن تو خونه اسپاردا ! اسپاردا که قدرت شیطانیش رو بسته بوده شکست می خوره ! دانته و اوا و ورجیل فرار می کنن اما وسط راه اوا متوجه عدم حضور ورجیل میشه ، از دانته می خواد که قایم شه و خودش برمیگرده وقتی برمیگرده شیاطین اونو می کشن ! صحنه های بعد نشون میده دانته به قبرستون میره و دو تا قبر کنار هم هستن که یکیش روش نوشته ورجیل یکی نوشته اوا ! بعد یه صحنه ای نشون میده که وسط تاریکیه شب ورجیل از قبر میاد بیرون در حالیکه لاغر و ضعیفه ! چند تا شیطون بهش حمله می کنن و اونوبا شمشیر به سنگ قبرش می دوزن بعد یه شیطان بزرگ ظاهر میشه (به احتمال زیاد موندوسه) بهش میگه آیا حاظری برای بدست آوردن قدرت هر کاری بکنی؟ ورجیل که به زور نفس می کشه میگه بله و از طرف می پرسه تو کی هستی؟ یارو هیچی نمیگه و ناپدید میشه !
بازم تنکس!
ولی اگه این مانگا 100% هم تأیید شده باشه، باز نمیشه دلیل آورد که ورجیل از دانته بدش میاد! کما اینکه خوده منم اینطور فکر نمیکنم
باشه بابا باشه! چند نفر به یه نفر ؟! کسی میخ طویله داره به من قرض بده؟!=;
میخ طویله؟! میخ طویله واسه چی؟!
دوست عزیز شما بد برداشت نکن! الان کلاً بچه ها پلنگ شدن واسه بحث :D
تازه منم داشتم جوابت رو میدادم، شانس آوردی که رفرش کرد دیدم بچه ها ج دادن بهت :D >:)
================

خب چندتا بحث میگم اگه کسی خواست نظر بده!
1- بنظرتون اون بالایه تاپیک تکراری نشده؟! منظورم نظرسنجیه! نظرتون چیه عوضش کنیم؟ اگه + هست بگید که چی باشه بهتره...
2- کسی به اون پستم جواب نداد که گفتم:
خب بحث درباره داستان شماره 3 بازی هم تموم شد؛ میخواین درباره شماره یک بحرفیم یا بذاریم واسه بعد از HD کالکشن :-/
دوستان نظراشون رو بگن
3- اگه شما بعنوان نویسنده تو کپکام بودید چه تغییری (یا تغییراتی) تو داستان بازی اعمال میکردید؟!

devil girl

کاربر سایت
بازم تنکس!
ولی اگه این مانگا 100% هم تأیید شده باشه، باز نمیشه دلیل آورد که ورجیل از دانته بدش میاد! کما اینکه خوده منم اینطور فکر نمیکنم
خب بازم تو مانگا هم نگفته چرا ورجیل از دانته بدش میاد !!! البته من حدس می زنم که همین تشنه ی قدرت بودن باعث شده تا متنفر بشه (شاید هم متنفر نیست !) یه جایی تو مانگا ، دانته به ورجیل میگه : ورجیل شیاطین مادر ما رو کشتن ! ورجیل هم میگه : می دونم ، برای همین قدرت می خوام(البته این یه تیکه رو من بهش اضافه کردم حدس می زدم منظور ورجیل از می دونم همین بوده باشه !) چون باز یه جای دیگه مانگا ، یه دلقکه به دانته می گه : اگه تو قدرت داشتی الان مادرت زنده بود !
3- اگه شما بعنوان نویسنده تو کپکام بودید چه تغییری (یا تغییراتی) تو داستان بازی اعمال میکردید؟!
من موافقم ! خب رمانی که من و نیرو توربو نوشتیم که خوندین ! مثه همون ولی اگه قرار بود تغییری ایجاد کنم ! میومدم داستان ورجیل و دانته رو کامل می کردم و بعد جفتشون رو روبه روی موندوس قرار می دادم ! :d
با تغییر نظر سنجی هم موافقم ! نظرشما چیه ؟!

---------- نوشته در 10:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:48 PM ارسال شده بود ----------

من داستان مانگا رو خیلی دوست داشتم ، سعی می کردم در ادامه ی همون داستان رو پیش ببرم صد البته مرگ ورجیل بعد از سقوط در دره رو هم حذف می کردم ورجیل باید زنده باشه تا آخرش !

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
بعد جفتشون رو روبه روی موندوس قرار می دادم ! :d
یه لحظه پا بذار رو ترمز!!!
چی؟ روبروی هم مینداختی؟
عمرا اگه من بذارم!!!
منم میخوام نظرمو بگم ولی منو نزنین!!!
من اگه بودم میومدم ورجیل رو به تصویر میکشیدم که از دنیای مردگان بر میگرده و دانته رو میکشه تا جاشون عوض بشه!!!
بعدشم میومد اسپاردا رو میکشت چون دانته رو خیلی بد بزرگ کرده بود!!!
این شد نظر من و مطمئن باشین که الان جنگ جهانی صورت میگیره!!!

ed73

کاربر سایت
دوست من نمیدونی چی بگی، به کارکتر توهین نکن!!!!!! چون مستقیم به فن ـش توهین میکنی؟!
می خوای بحث کنی درست بحث کن!!!!!!
فکر کنم گفتم به شخصه
:d

---------- نوشته در 11:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:05 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال
من درست فهمیدم؟ یه عده نظرشون اینه که نیرو خوده ورجیله یا من مخم هنگ کرده؟:-/

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
من درست فهمیدم؟ یه عده نظرشون اینه که نیرو خوده ورجیله یا من مخم هنگ کرده؟:-/
نه بابا! اشکال از مخ تو نیست!!! اشکال از اونیه که این حرفو زده!!!:d
نیرو خود ورجیل باشه؟ پس با این حساب من باید برم بمیرم!!!

ed73

کاربر سایت
نه بابا! اشکال از مخ تو نیست!!! اشکال از اونیه که این حرفو زده!!!:d
نیرو خود ورجیل باشه؟ پس با این حساب من باید برم بمیرم!!!
خواستی بری بگو منم بیام:d
هر جوری حساب کنی همچین چیزی درست از اب در نمیاد.الان هزاران سواله جدید وارده ذهنم شده!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
هر جوری حساب کنی همچین چیزی درست از اب در نمیاد.الان هزاران سواله جدید وارده ذهنم شده!
دقیقا تمام سوالاتت توی ذهن ما هم هست!!! و همه اینها به این بر میگرده که CAPCOM باید یه DMC تر و تمیز بده بیرون!!!
چون ابهاماتش بیشتر از داستانش هست!!!

ed73

کاربر سایت
دقیقا تمام سوالاتت توی ذهن ما هم هست!!! و همه اینها به این بر میگرده که CAPCOM باید یه DMC تر و تمیز بده بیرون!!!
چون ابهاماتش بیشتر از داستانش هست!!!

و نکته اینجاست که کپکام تو هر نسخه بیشتر داستانه نسخه قبل رو زیره سوال میبره!
دانته ای که مو هاش مشکی میشه یا شخصیتش کاملا عوض میشه.یه جا شوخه و یه جا جدیه. برای هیچ کدوم هم جواب درستی پیدا نمیشه جز اینکه گذری به جوونی های دانته داشته ان

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
و نکته اینجاست که کپکام تو هر نسخه بیشتر داستانه نسخه قبل رو زیره سوال میبره!
دانته ای که مو هاش مشکی میشه یا شخصیتش کاملا عوض میشه.یه جا شوخه و یه جا جدیه. برای هیچ کدوم هم جواب درستی پیدا نمیشه جز اینکه گذری به جوونی های دانته داشته ان
دقیقا!!! این طرز کار ک÷کامه که ابهام تو بازیاش میذاره (RE).همین هم کارشو جالب میکنه.اصلا نباید همه چیزو توضیح بده وگرنه ما باید اینجا مگس بپرونیم!!!

Arth@s

کاربر سایت
befarmaiid! Hagh ba man bud. Tarjomeye kalameye NEITHER ro az 4 ta dictionary motefavet dar ovordam . Neither: hich1 , hichkodam az in 2 , na in va na an. Pas in mozu arzeshe fekr kardano dare. Dante manzuresh hamun chizi bude ke man goftam!
بله حق با شماست اونی که دوستان میگن Either هست! اما بنظرم شما هم تو ترجمه کلی دچار سوءتفاهم شدی! چون این جواب دانته ست به حرف نیرو که میگه: اسم بدی نیست، و دانته هم میگه واسه تو هم هیچکدومش نیست! یعنی نه خوبه نه بده! (شوخ طبعیه دانته)
همین... البته تا اونجا که سواد من میگه :D ;)

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
سلام به تمامی بچه های گل سایت چه اونا که قدیم بودن و چه اینا که جدید اومدن:d
یه خبر رو در سایت پکام دیدم و میخواستم در سایت بذارم اما گفتم نه همه دیگه پذیرفتن نیرو پسر ورجیله اما برای رفع ابهامات یه لینک معتبر از کپکام گذاشتم :http://www.capcom-unity.com/carbo/b..._devil_may_cry_news_no_new_game_unfortunately
یکی از طرفداری بازی به محض فهمیدن خبر چنین چیزی روکشیده بود:
DMC_Dad_May_Cry_by_nevachen.jpg

حالا چرا مادر Nero...؟ اصلاً مادر خود Dante...! راستی توی سری DMC اصلاً مادر Dante رو دیدیمش...؟ من که یادم نمیاد...
مادر دانته رو هم میشناسیم و هم دیدم ولی مادر نیرو نه میشناسیم و نمیدانیم چه احدی ان موجود را به دنیا اورده دیگه....

سلام بچه ها >:d<
بچه ها لطفا اینقدر سطحی فکر نکنید {ببخشید من قصد بی ادبی ندارم چون هرکی نظرش برای خودش ارزشمند هست}
خوب بچه ها من فکر میکنم شخصیت دوم فقط یک نفر میتونه باشه متن پنهان:
NERO
خوب من هم از خدام بود اینجور باشه اما اینجور که اینا میگن نیرو تازه متولد شده باشه اگه حضور داشته باشه.
نمیدونم چی بگم به شخصه از نیرو بدم میاد چون بچه سوسولی بیش نیست
ورجیل کجا و این کجا

راستی اقای عزیز لطفا اگه از کاراکتری هم بدت میاد چیز الکی بهش نگو مثلا سوسول موندم کجای نیرو سوسوله بدبخت! بهتره به هیچ کاراکتری توهین نشه چون هر کاراکتر طرفدار خودشو داره. نیرو کم سن و سال و بی تجربه بود و از خود خامی نشون میداد اما خداییش سوسول نبود و نکته دیگه ورجیل بیشتر اهل کتاب و مطالعه بود و پتانسیل کمتری برای مبارزه داشت اما دانته و نیرو هردو جنب و جوش و پتانسیل بیشتری رو برای جنگ داشتند

نه حالا ما عاشق نیرو یم
yahoo_4.gif
:d
خوشحالم از اینکه یک مخالف نیرو تبدیل به یه طرفدارش شد.;;)

دوست من نمیدونی چی بگی، به کارکتر توهین نکن!!!!!! چون مستقیم به فن ـش توهین میکنی؟!
می خوای بحث کنی درست بحث کن!!!!!!
ایول......حق با ارتاسه ها تایید میشه ارتاس جان 10000 درصد!

ولی خب چاره ای نیست حقیقت تلخه و باید قبولش کرد ! ورجیل هم وقتی فهمید این پسرک بچه شه تا چند شب فقط گریه می کرد
yahoo_4.gif

چرا:(
ورجیل باید دلش بخواد پسری به این باحالی داره! البته ورجیل اگه گریه میکرده بخاطر این بوده که نیرو مثه خودش راه شیاطین رو ادامه نمیده:d
فکر کنم گفتم به شخصه
دوست عزیز از نیرو بدتون میاد یه نظر شخصیه وهمونطور که میدونید هرکسی برای تنفرش از کاراکتری دلیل داره اما بهش توهین میکنی بحثش جداس و نمیشه اسم اینو گذاشت نظر شخصی بلکه میشه توهین به کاراکتر و فن های اون. مثلا من بگم از سم فیشر متنفرم و خیلی فلان و فلانه مسلما شما بدتون میاد و یه چیزی میگین پس بهتره به هیچ کاراکتری توهیننشه تا بحث های نادرست در سایت راه نیفته

---------- نوشته در 04:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:07 AM ارسال شده بود ----------

- بنظرتون اون بالایه تاپیک تکراری نشده؟! منظورم نظرسنجیه! نظرتون چیه عوضش کنیم؟ اگه + هست بگید که چی باشه بهتره...
چرا. نظر سنجی رو تغییر بدیم.
به نظر من جالبه بگیم: دوست دارید داستان این نسخه چگونه باشه:1- تمام ابهامات برطرف شود و هیچ جای سوالی در بازی نباشد 2- داستان کاملا ریبوت شده و به نسخه های دیگر مربوط نباشد
اگه شما بعنوان نویسنده تو کپکام بودید چه تغییری (یا تغییراتی) تو داستان بازی اعمال میکردید؟!
داستان رمانی کهمن به همراه خانم دویل گرل نوشته بودیم رو در بازی میگنجودیم.
خب بحث درباره داستان شماره 3 بازی هم تموم شد؛ میخواین درباره شماره یک بحرفیم یا بذاریم واسه بعد از HD کالکشن :-/
دوستان نظراشون رو بگن
بذاریم بعد از انتشار کالکشن.
البته برای من فرقی نداره اما برای اینکه بچه ها بیشتر تو بحثا شرکت کنند بذاریم بعد انتشار کالکشن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند