بحث درباره نحوه اجرای Assassin's Creed: Brotherhood

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
من بازی رو گرفتم همش لگوی ایکس باکس میاد بالا ابدیت هم نکردم ولی مثل مدال افتخار نیومد بازم باید صبر کنم >:d<
پسر تو به یه موفقیتی رسیدی خودت خبر نداری!اگر آرم ایکس باکس میاد یعنی اون مشکل AP2.5 نیست دیگه!به یه دیسک اکتیو احتیاج داری.ارور Ap2.5 دیسک ایز آندریدیبله!
منم امروز با راهنمایی یه سری از دوستان متوجه شدم که برخلاف انتظارم و چیزی که فکر می ردم اصلا فریمور من 1.6 هست که طبق گفته ی سایت مانیا سافت رروش بازی اجرا می شه.الان می رم سفارش می دم,بعد می رم لایو آپ تو دیت کنم!خدا کنه زودتر بهم برسه نتایج را بگم!

mhn123

کاربر سایت
سلام من ايكس باكسمو پارسال دي گرفتم اين فريمور ال تي كي اومده‌؟ فريموره من چيه ؟ بازيا بدون ديسك بوت اجرا ميشه

Miesam

کاربر سایت
بچه ها به نظرتون Xbox 360 که ساختش 1 سال 2009 باشه درایورش چیه!؟

li@

کاربر سایت
بچه ها به نظرتون Xbox 360 که ساختش 1 سال 2009 باشه درایورش چیه!؟
فکر نکنم بر اساس سال بشه گفت باید قاب جلویی کنسول باز بشه و:

ولی احتماا باید lite-on باشه احسااااااااس می کنم!!!!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
منم سفارش دادم از مانیا سافت!چون با توجه به چیزی که گفته با 1.6 اجرا می شه.ولی دوستان هر کی به دستش رسید بگه اجرا شده یا نه!

Takavach

کاربر سایت
خبر داغ:
نمی خوام درد کسی رو تازه کنم فقط می گم که کسی ps3 داره بدونه این بازی روی ps3 به راحتی اجرا شده
لینک

MehradCreed

کاربر سایت
اخرزمون به این میگن انصافا
برای اولین بار تو دنیا ps3 دارا میتتونن کپی بازی کنن ولی 360 دارا نمیتونن:d

m0jtaba

کاربر سایت
فکر نکنم بر اساس سال بشه گفت باید قاب جلویی کنسول باز بشه و:

ولی احتماا باید lite-on باشه احسااااااااس می کنم!!!!

احتیاج به بازکردن قاب جلو نیست از فرم در درایو هم میشه برند اونو تشخیص داد.

Hitachi-Toshiba-Philips-hjkl.jpg

آخرین ویرایش:

payam11

کاربر سایت
اینم اولین کسی که بازی مانیا رو تست کرده
با سلام. من همین الان بازی رسید دستم. دست شما درد نکنه من Xbox Elite دارم سال ساختشم 2010 راجع به درایو یا LT بودن یا نبودنشم هیچ چی نمیدونم. بازی برای من اجرا نشد): همونطوری که نوشته بود اول آپدیت کردم وبعد بازی رو گذاشتم ارور داد. بازیو نصب کردم بازم ارور داد. با تشکر. شماره سفارش 614

شاسگول

کاربر سایت
اینم اولین کسی که بازی مانیا رو تست کرده
با سلام. من همین الان بازی رسید دستم. دست شما درد نکنه من Xbox Elite دارم سال ساختشم 2010 راجع به درایو یا LT بودن یا نبودنشم هیچ چی نمیدونم. بازی برای من اجرا نشد): همونطوری که نوشته بود اول آپدیت کردم وبعد بازی رو گذاشتم ارور داد. بازیو نصب کردم بازم ارور داد. با تشکر. شماره سفارش 614

عجب !

من میدونستم ما موفق نمیشویم !

حالا با خایال راحت بشینید تا اومدن ال تی پلاس #:-s

ARMANSTNT

کاربر سایت
داریو من لایت ان هست فریمور هم قبل از lt فکر کنم 1.71 یا 1.7 درست نمیدونم کدامه ولی قبل از lt تا الان هم با بازیها مشکلی نداشتم .ولی در مورد این بازیهای جدید چیزی نمیدونم به نظر شما جواب میده؟؟؟

payam11

کاربر سایت
داریو من لایت ان هست فریمور هم قبل از lt فکر کنم 1.71 یا 1.7 درست نمیدونم کدامه ولی قبل از lt تا الان هم با بازیها مشکلی نداشتم .ولی در مورد این بازیهای جدید چیزی نمیدونم به نظر شما جواب میده؟؟؟

قبل lt فریمویر 1.61 بود
تا اومدن lt+ باید صبر کنی

Rames

کاربر سایت
قبل lt فریمویر 1.61 بود
تا اومدن lt+ باید صبر کنی
از كجا بفهمم كدوم درايور رو كنسولم نصبه؟

اگه بخوام درايوري رو نصب كنم ميتونم رو فلش بريزم بر مرو ايكس باكس بريزم؟#:-s

snake is hero

کاربر سایت
دوستان شاید سوالم بی ربط باشه ولی میخواستم بدونم از کجا میشه تشخیص داد فریمور دستگاه چیه الان چون من این یکی دستگارو دست دو گرفتم... بعدش تا جایی که یادمه ویو 6 بیشتر من بازی میکردم با ویو 4...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند