با ارزش ترين و بي ارزش ترين بازيهاي لايو آركيد

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
سلام
اين تاپيك مشابه اون تاپيكه! فقط در مورد بازيهاي آركيد هست .
از بازي هاي خوب شروع ميكنيم:
1---------ALIEN HOMINID HD

كه يه موجود زردرنگ باحال فضايي در حد area 51 هستيد! وظيفتون هم منقرض كردن FBI و KGB و يه گروه ديگه ! بازيه جالبيه ميتوني وقتي ليزر يا چيز ديگه ميزنن بري تو زمين! و با دستت دشمنو بكشي تو ضمين! بعد ميتوني سرشونو بخوري!(ميپري هوا بعد فرود مياي روشون بعد ميخوري!) يا ميتوني برشون داري پرتشون كني! تو بازي حدود 20 تا كلاه وجود داره كه ميتونيد سر كنيد مثل كلاه سرآشپز و وايكينگ و سرخپوستي و...
تو بازي اصلحه هاي بسياري وجود داره كه هركدوم نارنجك مربوط به خودشونو دارن.
3 تا chapter داره كه هركدوم مربوط به يه گروه خاصه. و هر chapter چند تا مرحله داره كه كلاً با هم ميشه تقريباً 16 تا مرحله كه هر مرحله حداقل يه غول داره!
اين بازي براي شركت behemoth هستش كه بازي خوب castle crashers رو دارن توليد ميكنن و تا چند وقت ديگه شاهد يه شاهكار خواهيم بود.
من وقتي فول اين بازيو نداشتم trial اشو روزي 50 دفعه تا آخر ميرفتم.
لازمه بگم كل چيزهايي كه تو بازي ميبينين طراحي دسته ولي آخر كيفيته.

2----------WORMS

همتون ميشناسيدش.در اصل اين يه بازي موبايل بوده.
تو بازي حدود 20 تا اصلحه وجود داره كه هم تو نسخه ي تريال وجود داره هم فول. پس اگه تو خونه كسي رو داريد كه باهاش بازي كنيد فول بازي رو نخريد! همون تريال بسه. ولي اگه ميخوايد مپ اضافي داشته باشيد يا بريد تو لايو بازي كنيد حتماً‌فولشو تهيه كنيد.
چند تا مپ هم براي دانلود داره كه يكيشون فضا هستش و فريه ولي براي استفاده از اون بايد حتماً بازي فول داشته باشيد.
يه مپ ديگه صحرا هستش كه بايد 150 تا پوينت بدي و كاملاً مي ارزه. چون بهترين مپ تو كل بازي worms همينه.
اگه بازي فول داريد منو add كنيد تا با هم worms بزنيم. ( ID:foozoolsanj ) فقط قبلش پي ام بديد ساعتشو هماهنگ كنيم.
يه مپ ديگه جنكله،يه مپ ديگه جهنم! كه هر كدوم 150 پوينت هستن.
شما كلاً تو بازي 4 تا كرم داريد كه با اونا ميجنگيد.
تنها مشكلي كه داره: كمبود اصلحه
گرافيك بازي در حد قابل قبوله و خوب كار شده.

3----------ASSAULT HEROES

چند تا ماشين كه ميكشي ميري جلو ! 3 نوع اصلحه داريد كه فقط 2 تاش بدرد ميخورن
گرافيكشم در حد قابل قبوله و 2 دست تا آخر مي ارزه.

4---------- ultimate mortal kombat 3
اگه بازي تو لايو براتون اهميتي نداره و اگه سگا داريد كه هيچي ولي اگه سگا نداريد و به لايو خيلي وابسته و خداي fatality هستيد خيلي مي ارزه حتماً دانلود كنيد. لازم به ذكره كه نميتونيد دانلود كنيد! چون ip شما براي 3 تا بازي چك ميشه كه يكيشون همين بازيه ولي ناراحت نباشيد! ميتونيد با شبكه كردن 360 با كامپيوتر و با استفاده از vpn كه ip شما رو عوض ميكنه اين بازي رو دانلود كنيد.
قيمت: 800 پوينت (چه كاريه ميري يه سگا با اين بازي ميخري!)
در مورد fatality هم تو google يه سرچ كنيد همش براتون ليست ميشه.

5----------PAC MAN C.E
همون پك من خودمونه تو سگا ولي تغييرات زيادي از جمله وضوح تصوير، كيفيت و سرعت كرده
تغيير مهم: توي اين بازي با خوردن تمام دونه ها مرحله بعدي نميريد فقط وقتي همه دونه ها رو ميخوريد يه ميوه ظاهر ميشه كه با خوردن اون يه تعداد ديگه دونه اضافه ميشه ! در اصل اين بازي وقتي هستش و 7 مرحله.

6----------PRINCE OF PERSIA CLASSIC
همون پرنس 2 بعدي آشغال كامپيوتر كه باحال شده! هم كيفيتش خوب شده هم گيم پليش بهتر از قبل شده كه بازي يه جورايي وقتي هستش و يه ذره سخته. بايد قبل از 60 ديقه برسيد.(به كجا؟!)

7---------- GEOMETRY WARS
آخرشه. يه بازي اعتياد آور سخت. با گرافيك عالي دشمنان شما هم چند ضلعي منتظم هستن! بايد قبل از اينكه به شما بخورن بزنيدشون( 8 نوع بيشتر دشمن نداره)
قيمت: 400 پوينت. توي ديسك بازي xbox live arcade unplugged vol.1 هم هستش كه اين ديسك 9 تا بازي داره كه 6 تاشون فولن 3 تاشون trial.

بقيشو بعداً مينويسم.
نكته: براي تهيه ي پوينت به كاربر hotgoal مراجعه كنيد قيمتاشم اينطوريه: 5000 پوينت 30هزار تومن.

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
بازيهاي بعدي:

توضيحي در مورد بازيهاي آركيد: همه ي بازي هاي آركيد 200 تا GAMERSCORE ميدن.

8------SMALL ARMS
خوب اين در اصل يه بازي چند نفره لايو هستش ولي OFFLINE خوبي هم داره .
9 نفر حيوون و آدم و موجود! كه باهم ميجنگيد كه هر كدوم سلاح مخصوص به خودشون رو دارن مثل شمشير، تفنگ(در انواع مختلف) ،گيوم تل!! ، راكت!، كوكتل مولوتوو!، تفنگ آتش زا ، مين و...
گرافيكش خوبه مپهاشم خوبه! تا 4 نفر رو آنلاين ساپورت ميكنه.

9-----DOOM
اصلاً ارزش نداره تو 360 بازي كنيد. ميتونيد با DIAL UP از اينترنت دانلود كنيد تو PC گازوئيلي هندلي بازيش كنيد.

10------AEGIS WINGS(US ONLY
اين بازي چون فري هستش بسيار عاليه! فقط هم تو US قابل دانلوده.
شما در نقش يه صفينه! هستي و بازي 2 بعديه ولي پشت صفحه يا همون ضمينه 3 بعديه و اگه چند نفره بازي كنيد ميتونيد چند تا صفينه رو به يه صفينه ي قويتر تبديل كنيد ولي هر 4 بازي كن ميتونن رو صفينه ي بزرگتر كنترل داشته باشن.(هر كسي يه چيزي ميزنه) در كل بازيه جالبيه.

11------CASTLE VANIA
درسته GAMESPOT به اين بازي 8.5 داده ولي امتيازش در حد 7 هستش مخصوصاً كه 1200 تا MS POINT ميخواد.
فقط مرحله اولش در حد 8 هستش مرحله هاي بعدي همه در حد 5! SAVE نا معلوم!
براي سيو ميريد پيش يه چند ضلعي منتظم بعد X رو ميزنيد. (كلي طول كشيد تا كشفش كردم! چون اصلاً معلوم نيست چطوري سيو ميشه)
قضيه ي بازي هم از اين قراره كه: شما ميري دراكولا رو بكشي!
اولين مرحله از آخر شروع ميشه!
ولي در كل بازي خوبيه! و ساخت شركت KONAMI هستش.

12------NEW RALLY X
خيلي خيلي باحال! بايد از دست بقيه فرار كني و يه سري پرچم بگيري!
گرافيكش 2 بعديه و از بالا ولي خيلي خوبه.
قيمت: 400 MS POINTS

HEAVY WEAPON-----13
اين بازي از روي PC برداشته شده! شما يه تانكي كه بايد هواپيما ها رو بياري پايين! بعد آپگريد ميشيد و چيزهاي جديد مثل ليزر و موشك و... به تانكتون اضافه ميشه. اين تانك همه كار ميكنه جز پرتاب گلوله ي تانك! (تير ميزنه!) حتي بمب اتم هم ميزنن و اگه دشمن بمب اتم بزنه بايد شما با تير رو هوا بزنيدش.
بازي بخش SURVIVAL هم داره كه كه من تونستم تو هفته رتبه ي 19 هم رو تو جهان كسب كنم.(از چند هزار نفر) نميدونيد كه ديگه صفحه جاي خالي براي تير نداشت.( به مدت 18 ديقه نجات پيدا كرديم و تونستيم با تيم دو نفره ركوردمونو بين تيم هاي 4 نفره ثبت كنيم)

PAC MAN------14
همون پك من خودمون تو سگا هستش و ارزش خريدن نداره.
اگه سگا داريد تو همون بازي كنيد و راضي باشيد و اين بازي رو تو 360 بازي نكنيد چون كلاس 360 رو مياره پايين!

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما

تو اين تاپيك هم بازيهاي بد هم بازي هاي خوب همشون نقد ميشن نه بهترين بازي هاي لايو آركيد از نظر ما!
اينجا نقد درست حسابي شده. شما اونور يه تاپيك درست كردي بعد نوشتش من 9 تا بازي لايو آركيد خوشم مياد و اينم ليستش.
ولي به نظر من بايد اطلاعات يه شخص از بازيهاي لايو آركيد زياد باشه تا بتونه نظر بده. شما كلاً 470 تا gs داري فكر كنم فقط كلاً يه بازي رو تا آخر رفته باشي ولي من تمام بازي هاي آركيد رو دارم و در مورد همشون مينويسم و از اين بازي ها gs گرفتم(فكر كنم تنها كسي كه تو اين سايت تمام بازي هاي آركيد رو داره منم)

آخرین ویرایش:

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
سلام سري بعدي بازيها:

15--------3D ULTRA MINIGOLF
اين يه بازي گلفه كه گرافيكش در حد و اندازه ي بازي هاي غير لايو آركيده! و بايد يه طوري توپ رو وارد سوراخ كنيد(مثلاً بزنيد به ديوار و...)
اصلاً كاملش پيشنهاد نميشه! چون نمي ارزه. ولي TRIALاش رو ميشه تحمل كرد!

16---------JOUST
تو اين بازي شما سوار يه شتر مرغ(يه چيزي شبيه شترمرغ) هستيد و شما يه جنگجو هستيد و بايد رو در رو با جنگجو هاي ديگه كه اونها هم رو شترمرغن بجنگيد( با شتر مرغ ميزنيد تو سرشون بعد اونا تبديل به تخم شتر مرغ ميشن:eek:
گرافيكشم افتضاحه چون از دستگاههاي 10 نسل قبل برداشتن.

17--------LOXUR 2
اين بازي از جالبترين و اعتياد آور ترين بازي هاي لايو آركيده كه كنار رود نيل اتفاق مي افته! و شما يه توپ پرت كن هستيد ! بايد توپ به رنگ قرمز يا سبز يا زرد يا آبي و... رو پرت كنيد به توپ هاي ديگه تا 3 تا بشن و غيب شن! اين توپ ها رو يه موجود به اندازه ي توپ ها به طور خطي حركت ميده و شما بايد حالشو بيرين! هر مرحله مپ خاص خودشو داره كه خيلي هم با كيفيته حتماً دانلود كنين.

18---------FROGGGER
بيخود! شما بايد از خيابون رد بشيد و به غذا برسيد. هووو!
آشغال تر از اين بازي من پيدا نكردم!
اصلاً دانلودش نكنيد. نه سيو داره نه گرافيك و از 10 نسل قبل برداشته شده.

19---------SPYGLASS BOARD GAMES
اين بازي خيلي خوبه هم از دوربين پشتيباني ميكنه هم 3 تا بازي داره: شطرنج و 2 تا ديگه كه اسمشون يادم نيست. شطرنجش تو لايو خيلي حال ميده و 400 پوينت بيشتر نيست.

20----------FEEDING FRENZY
يه بازي تو آب! شما تو نقش يه ماهي هستيد كه با خوردن طعمه هاي كوچيك بزرگ ميشيد وماهي هاي بزرگتر رو ميخوريد و همينطور بزرگ ميشيد و ميريد مرحله ي بعد.
TRIAL اين بازي تو ديسك XBOX LIVE ARCADE UNPLUGGED VOL.1 موجوده.

21---------HARDWOOD BACKGAMMON
اين بازي نرتخته هست كه نرتخته بازا حتماً دانلودش كنن يا برن ديسك XBOX LIVE ARCADE UNPLUGGED VOL1 رو بخرن كه فول اين بازي رو داره ولي اگه با اون ديسك بريد تو لايو بازي كنيد بن ميشيد بهتره بريد از كاربر HOTGOAL پوينت بخريد و اين بازي رو دانلود كنيد تا بن نشيد.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
ولي به نظر من بايد اطلاعات يه شخص از بازيهاي لايو آركيد زياد باشه تا بتونه نظر بده. شما كلاً 470 تا gs داري فكر كنم فقط كلاً يه بازي رو تا آخر رفته باشي

ببخشید عزیز ، ولی من 1 سال و 3 ماهه که 360 دارم پروفایل آفلاینم هم 7000 تا GS داره ، یعنی اون موقع که من گرفتم هیچ کس حتی فکر این رو هم نمی کرد که بشینیم لایو بازی کنیم...
دوما ، من بازی رو بخاطر GS بازی نمی کنم...تا الآنش هم حداقل 3 تا بازی رو تموم کردم..ولی نگشتم دنبال Achievment ....این پرفایلم هم به صرف برای آنلاینم هستش..

شما اونور يه تاپيك درست كردي بعد نوشتش من 9 تا بازي لايو آركيد خوشم مياد و اينم ليستش.

منم برا همین تاپیک رو درست کرد...که زحمت زیادی نکشیم....هرکی از هر بازی خوشش اومده بره بگه ، که آقا من از این خوشم میاد...شما هم اگه خواستین بشنین دانلود کنین که آدمایی مثل شما نرن وقت اضافی بذارن بازی آرکید مزخرف دانلود کنن...یا اگر کسی قصد داره بازی ای رو دانلود کنه یه نظرسنجی از کسایی که بازی رو کردن بکنه...

آخرین ویرایش:

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
ببخشید عزیز ، ولی من 1 سال و 3 ماهه که 360 دارم پروفایل آفلاینم هم 7000 تا GS داره ، یعنی اون موقع که من گرفتم هیچ کس حتی فکر این رو هم نمی کرد که بشینیم لایو بازی کنیم...
دوما ، من بازی رو بخاطر GS بازی نمی کنم...تا الآنش هم حداقل 3 تا بازی رو تموم کردم..ولی نگشتم دنبال Achievment ....این پرفایلم هم به صرف برای آنلاینم هستش..

منم برا همین تاپیک رو درست کرد...که زحمت زیادی نکشیم....هرکی از هر بازی خوشش اومده بره بگه ، که آقا من از این خوشم میاد...شما هم اگه خواستین بشنین دانلود کنین که آدمایی مثل شما نرن وقت اضافی بذارن بازی آرکید مزخرف دانلود کنن...یا اگر کسی قصد داره بازی ای رو دانلود کنه یه نظرسنجی از کسایی که بازی رو کردن بکنه...

اگه شما يه سالو سه ماهه كه داريد من يه سالو 7 ماهه دارم تازه يه دونه هم سوزوندم!
اون موقع كه من خريدم فقط اياز تو توپخونه 360 داشت با يگانه ي حرومخور تو جمهوري
بعد از 5 ماه بازي كردن با يه فيفا 2006 تو لايو تكاوچ اومد و 360 كپي خور كرد من هم اونموقع 60 تومن دادم بالاي كپي خور كردن. اونموقع هر بازي قيمتش 10000 تومن رو ديسك hp بدون قاب و كاور و پرينت بود و همه ي بازي هاي j ژاپني بودن. 2 هفته بعد از كپي خور كردن 360 ام سوخت مجبور شدم يكي ديگه بخرم.

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما

چه طور شده 3 تا تموم كردي 7000 تا بهت داده اين امكان نداره حتماً بايد حداقل 10 تا رو كنار بازي هاي ديگه تموم كني تا به اين امتياز برسي.
در مورد اون 48 ساعت هم بايد بگم رمزي كه من به شما داده بودم درست بود شما اشتباه وارد كردي خودم زدم كار كرد.
اگه شما يه سالو سه ماهه كه داريد من يه سالو 7 ماهه دارم تازه يه دونه هم سوزوندم!
اون موقع كه من خريدم فقط اياز تو توپخونه 360 داشت با يگانه ي حرومخور تو جمهوري
بعد از 5 ماه بازي كردن با يه فيفا 2006 تو لايو تكاوچ اومد و 360 كپي خور كرد من هم اونموقع 60 تومن دادم بالاي كپي خور كردن. اونموقع هر بازي قيمتش 10000 تومن رو ديسك hp بدون قاب و كاور و پرينت بود و همه ي بازي هاي j زبونشون ژاپني بودن. 2 هفته بعد از كپي خور كردن 360 ام سوخت مجبور شدم يكي ديگه بخرم. پس تجربه ي من تو اين كارا بيشتره!
كلي بازي خوب تو اون تاپيك جا مونده كه من دارم اينجا مينويسم.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
چه طور شده 3 تا تموم كردي 7000 تا بهت داده اين امكان نداره حتماً بايد حداقل 10 تا رو كنار بازي هاي ديگه تموم كني تا به اين امتياز برسي.

منظورم 30 تا بودحالا یکمی اینور و اونور

در مورد اون 48 ساعت هم بايد بگم رمزي كه من به شما داده بودم درست بود شما اشتباه وارد كردي خودم زدم كار كرد.

10 بار کد رو تست کردم ، کار نکرد...حتی برادرم هم باز امتحانش کرد ولی بازم کار نکرد...
احتمالا شما کد رو اشتباه برای من نوشتی...

همه ي بازي هاي j زبونشون ژاپني بودن.

هیچ وقت اینطوری نبوده...حتی همون Fifa 2006 ]م که میگین باز انگلیسی رو داشته...

كلي بازي خوب تو اون تاپيك جا مونده كه من دارم اينجا مينويسم.

میتونستی همون جا بنویسی و نیازی به ایجاد تاپیک مجدد نبود...

پس تجربه ي من تو اين كارا بيشتره!

باشه آقا...ما تسلیم...شما سرور ما...

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
fifa 2006 road to fifa worldcup رو من ميگم نسخه ي jاش رو از يگانه گرفتم. هيچيش انگليسي نيست.

اینو دیگه نمی دونم ، ولی من FIFA World Cup 2006 رو Jش رو پسر عمه ام داره ، انگلیسیه...

بابت کد هم ممنون...

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
سلام سري بعدي بازيها:

22--------DOUBLE DRAGON:sick:
اين بازي از رو كنسول هاي خيلي وقت پيش! پورت شده و يه ذره گرافيكش بهتر شده.
داستانشم بيخوده. 400 پوينت هم فولشه و هيچ وقت game over نميشيد! gameplay اش هم بيخوده.

23--------DIG DUG
بازيه خوبيه. از نسل قبل ولي باحال:
شما بايد يه شلنگ به دشمنتون پرتاپ كنيد و با شيلنگ! دشمنتون رو باد كنيد تا بتركه! گرافيك هم دو بعديه. حتماً دانلود كنيد فقط 11 MBهستش و 400 پوينت.

24--------TMNT 1989
از اسم بازي معلومه كه بازيش قديميه و اين بازي براي 18 سال قبله! چند تا لاكپشت كه نينجاان! و بايد چند مرحله رد كنيد! بازيش فايده نداره! دانلود نكنيد.

25--------JET PACK REFUELLED
بازي ي جالبيه دو و نيم بعديه! شما بايد تو هر مرحله براي فضاپيماتون تو يه سياره ي ديگه سوخت جمع كنيد و با شليك كردن به دشمنا راه رو براي رسيدن به سوخت ياز كنيد. حتماً دانلود كنيد خيلي خوه.

26--------GALAGA
اين بازي رو همه ميشناسيد ديگه لازم نيست توضيح بدم! دور و بر 10 مگابايته اگه نميشناسيد دانلود كنيد بازي كنيد بشناسيد!
اين بازي 2 بعديه و بدرد نميخوره و يه زموني بدرد ميخورد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر