امتیازهای بازی Majin and the Forsaken Kingdom

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
988808_160858_front.jpg

سلام.
این بازی جالب تا حالا امتیازهای زیر رو دریافت کرده:

GameSpot : 7.0 / 10 - Review
1Up : B - Review
Game Informer : 8.0 / 10
Edge : 7.0 / 10

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
عجیب رفتم تو کف بازی ! نیومده حس The Last Guardian رو بهم داده :)) !
شهاب الان جدی گفتی یا تریپ جک اومدی؟:d
چیو تریپ جک اومدم ؟ همه تاکید داشتن که بازی خیلی دوست داشتنی و " گرم " هستش ! بعد به دلیل تشابهش گفتم یه جورایی حس TLG رو بهم میده ! حالا به اون که نمیرسه ولی یه جورایی احساس میکنم بار هنری بازی خیلی باید سطح بالا باشه .

آخرین ویرایش:

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
اصلا فکر نمیکردم همچین نمره های خوبی بگیره. بجز ایکس باکس واسه چه کنسولهایی میادش

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
چیو تریپ جک اومدم ؟ همه تاکید داشتن که بازی خیلی دوست داشتنی و " گرم " هستش ! بعد به دلیل تشابهش گفتم یه جورایی حس TLG رو بهم میده ! حالا به اون که نمیرسه ولی یه جورایی احساس میکنم بار هنری بازی خیلی باید سطح بالا باشه .
طراحی هنری این بازی در حد جلبکه در مقابله TLG
البته هر کسی نظری داره

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
You're Joking!!!
دوباره یه نگاه به تریلر های بازی و یا شات ها بندازی می فهمی که هیچ سنخیتی بین این دو عنوان وجود نداره
مثل این می مونه که بگی پراید 132 منو یاد BMW میندازه
طراحی هنری این بازی در حد جلبکه در مقابله TLG
البته هر کسی نظری داره
اصلا فهمیدی چی گفتم که حرف " جوک " میزنی ؟ میگم حس و حال بازی عجیب به من همون حسی رو میده که از تریلر ها و حال و هوای TLG دارم . کی حرف از مسائل تکنیکی آورد که شما درافشانی میکنید ؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اصلا فهمیدی چی گفتم که حرف " جوک " میزنی ؟ میگم حس و حال بازی عجیب به من همون حسی رو میده که از تریلر ها و حال و هوای TLG دارم . کی حرف از مسائل تکنیکی آورد که شما درافشانی میکنید ؟
من حرف از مسایل تکنیکی زدم؟! بازی وقتی نیومده، برای بررسیش فقط میشه از شات ها و تریلر هاش استفاده کرد تا با جو و اتمسفرش آشنا بشی.شما بوسیله این کار ضعیف یاد اون کار بزرگ میفتی، این برای من مثل یه جوک می مونه! افتاد الان یا بیشتر توضیح بدم؟!
در ضمن در مورد جمله آخرت
اشتباه گرفتی
برو با هم سن و سال های خودت بازی کن
من وقت این کار ها رو ندارم

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من حرف از مسایل تکنیکی زدم؟! بازی وقتی نیومده، برای بررسیش فقط میشه از شات ها و تریلر هاش استفاده کرد تا با جو و اتمسفرش آشنا بشی.شما بوسیله این کار ضعیف یاد اون کار بزرگ میفتی، این برای من مثل یه جوک می مونه! افتاد الان یا بیشتر توضیح بدم؟!
در ضمن در مورد جمله آخرت
اشتباه گرفتی
برو با هم سن و سال های خودت بازی کن
من وقت این کار ها رو ندارم
اولا که این کار به هیچ وجه ضعیف نیست . نمراتشم اینو میگه . جالبه بازی رو انجام ندادی داری با بازی " مقایسه " میکنی که هنوز یه ingame هم ازش در نیومده و به این میگی ضعیف . بعدشم حس و حال این بازی دقیقا همونیه که من در مورد چیزایی که دیدم و خوندم از TLG میوفتم . یه دوران کلاسیک و یا حتی همون ارتباط یه پسر نوجوان با یه هیولا که بار احساسی و عاطفی قوی داره .
مورد آخر هم هیچی نگم بهتره . خیلی ارزشش رو نداری ;) .

• Like
Reactions: Ooops

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر