امتیازات PlayStation Move Heroes

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
سلام

playstation_move_heroes_boxart.jpg

Eurogamer Italy : 7/10
GamingXP : 6.6/10
3DJuegos : 6.4/10
SpazioGames : 6/10
Eurogamer Sweden : 6/10
Meristation : 6/10
GameOver.gr : 6/10
TheSixthAxis : 5/10

اگه عکس هیلتره بگید درستش کنم

• Like
Reactions: Akiba and Frobary

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
از اولشم با دیدن تریلر ها مشخص بود که بازی جالب از آب در نمیاد
سونی باید میداد به یکی از استدیوهای فرست پارتی اینو واسش می ساخت نه استدیویی مثل Nihilistic Software که بازی شاخش توی این نسل Conan بوده!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظر من امتیازش انقدر ها هم بد نیست یک بازی مفرح هستش دیگه .

باید قبول کرد که با وجود کینکت move هیچ شانسی نداره.تا اینجای کارم move اصلا درخشان ظاهر نشده

الان این چه ربطی داره به این تاپیک ؟ این که بازی امتیاز بالا نگیره هم ربط داره به سخت افزار ؟

این از اون حرف ها بود که واقعا بالا سر ادم شاخ سبز نشه سبزه سبز میشه .:d

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
من دموی بازی رو 10 روز پیش بازی کرده بودم .بازیه تکراریه 2 یا 3 تا از کارکتر ها هم سلاحاشون تکراریه.در کل بازیه مفرحیه ولی این نمرات حقشه.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
با این اوصاف میشه گفت بهترین شخصیتهای بازیهای پلتفرمر رو در قالب یه بازی مجزا به گند کشیدن! به جای این مسخره بازیها سونی باید به فکر ساخت یه عنوان جدید از سری J&D یا Sly Cooper 4 باشه ...

الان این چه ربطی داره به این تاپیک ؟ این که بازی امتیاز بالا نگیره هم ربط داره به سخت افزار ؟

این از اون حرف ها بود که واقعا بالا سر ادم شاخ سبز نشه سبزه سبز میشه .:d
به این حرکت اصطلاحاً میگن "از آب گلالود ماهی گرفتن"

• Like
Reactions: Tommy Fisher

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
باید قبول کرد که با وجود کینکت move هیچ شانسی نداره.تا اینجای کارم move اصلا درخشان ظاهر نشده
ببین من خودم هر دو وسیله رو دارم و بارها هم گفتم که این دو تا هیچ ربطی بهم ندارن. مثل اینه که بخوای کشتی رو با هواپیما مقایسه کنی. سفر با هرکدومشون لذت خاص خودش رو داره.

جهت اطلاعاتت هم میگم که میانگین نمرات بازی ها که برای همه از جمله خودت هم خیلی مهم هست تقریبا یکسان بوده و حتی یکم هم میشه گفت ترازو به سمت Move سنگینی میکنه چون بازی هایی مثل Sly mini game , RE:GE , MLB , SC نمرات خیلی خیلی خوبی گرفتند. به این تاپیک هم سر بزن که یکی از بازی های ساپورت شده با Move که میانگین 90 داره رو ببینی.

موفق باشی

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
از برهان و سایر دوستانی که ناراحتشون کردم عذر میخوام.حق با شماست.کاملا پست چرندی زدم:dساری.:d
دلیلش رو در پیام خصوصی برای برهان توضیح دادم که چی شد این پست زده شد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر