امتیاز های Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
اوهوم:D
یادش بخیر چند وقت پیش که بحث شد چنتا عزیز ریختن سرمون و یکیشون که میگفت شما با کارهای کوجیما آشنا نیستین و درک کامل ندارین
ظاهرا خیلی از سایتا با کارهای کوجیما آشنا نیستن:D
یکیشونم میگفت طراح آرت بازی گفته ما هنوز هیچی از بازیو نشون ندادیم
بعضیا هم خوشمزه شده بودن و فرگوسن رو با children of morta مقایسه میکردن
ببین کار به کجا رسیده که کوجیما هم باید با فن افزار شریف رقابت بکنه
فرگوسن که برنده شد
ببینیم کوجیما میتونه فن افزار شریف رو شکست بده یا نه:D
کلید اسرار این ماجرا این شد که انقدر چیزیو بزرگ و گنده نکنیم
و بخاطره یه اسم بزرگ (کوجیما) به دیگران بی احترامی نکنیم و اعتقادات دیگران و مخالفان یه بازیو نکوبونیم
درکل مبارک طرفدارای واقعیش

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
اگه اینطوریه که دیزگان هم باید میداد واسه پی سی
این استدلال درست نیست
دیز گان چه ربطی به این داره؟
این از اول قرار بود برای پی سی میاد مسئله زمان تایید این موضوع
در ضمن دیز گان بی ادعا با این که اندازه حضرت فیل ادعا داشت یکی میکنی :-j

• Like
Reactions: rahyarpaul

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,298
اونطور که از نقدها بر میاد بنظر بازی مشکل درجه سختی داره و یکم زیاد آسونه و خیلی به چالش نمیکشه پلیر رو. شاید انتخاب بهتر این باشه که بازی رو از اول رو درجه سختی بالاتر شروع کنیم که متعادلتر بشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
خوب ببین این حرف کماکان درسته. دو تا مساله وجود داره، اول اینکه کسی که با بازی حال نمیکنه چرا باید مدام بیاد به کسایی که حال میکنن بحث کنه و سعی داشته باشه نظرش رو به اونها قالب کنه؟ الان از نظر من کلا Fifa وقت تلف کنی ترین بازی تاریخه و با کسایی که فیفا بازن دست بدم بعدش میرم دستمو میشورم که ویروسشون به من منتقل نشه، اما نمیرم تو تاپیک بازی مدام بزنم تو سرشون و فحش کششون کنم که به چه جراتی با این بازی حال میکنید و باید حتما از بازی های مورد علاقه من خوشتون بیاد! مساله بعدی هم شخص کوجیما هست که حتی اگه متای این بازی صفر هم میشد چیزی از عظمت این شخص کم نمیکرد. اگه گیمرید گیمرید، یاد بگیرید به کسایی که این صنعت رو برای ما ساختن و سرگرمی مورد علاقمون مدیون استعداد و نبغشونه احترام بزارید. قبول کنید تو کت آدم نره یه کاربر معمولی تو سایت بازیسنتر بیاد کوجیما رو ترول کنه! در واقع این شخص داره خودش رو ترول میکنه وگرنه کوجیما که به یه ور اون بچه داخل محفظه بازیشم نیست.
ماکان انگار یکی دکمه ریپیت زده برات ،صد بار هم من جواب دادم من تا تریلر آخر توکیو گیم شو اونجا بودم ، دو سال و نیم پیش وقتی اون تریلر فک بر اندازه که غوله ظاهر میشه آخرش نشون دادن ، خودمم یکی از کسایی بودم که حسابی هایپ بودم برا بازی! وقتی چیزی از گیم پلی ندیده بودیم چطوری متوجه می‌شدیم که یه جای کار این وسط میلنگه و بگیم از بازی بدمون میاد و خدا نگهدار شما، منتظر موندیم تا توکیو گیم شو ، نظرمون رو دادیم ، من خودم به شخصه از اون تاپیک رفتم ، یه پست بعد از توکیو گیم شو از من اونجا نشون بده !!!

بله کوجیما حرف نداره(میراثش تا ابد تو این صنعت پا برجاست و ازش یاد میشه) متال گیر ۳ جز ده تا بازی برتر خودمه ، متال گیر ۴ جز انگشت شمار بازی هاییه که اشک منو در اورد ، وهیچ بازی هم اندازه اون منو متأثر نکرد !

ولی اون چهره ربانی و روحانی که به کوجیما داده بودید که کافیه موس رو حرکت بده تا معجزه رخ بده هم افراط گرایی بود !! و اینکه صرفا حضور کوجیما بازی رو گوتی می‌کنه !! و ماها هم از درک این اختر تابناک عصمت و طهارت عاجز بودیم !

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
و بخاطره یه اسم بزرگ (کوجیما) به دیگران بی احترامی نکنیم و اعتقادات دیگران و مخالفان یه بازیو نکوبونیم
درکل مبارک طرفدارای واقعیش
وقتی میای تو تاپیک میگی کوجیما چت زده بازی مزخرف هر کیم خوشش اومده ایراد داره این اعتقاد و سلیقه نمیشه این میشه ترول بایدم باهاش مقابله کرد والا کامنت یک نفر بیا به من نشون بده که گفته باشه من از بازی به این دلیل بدم میاد و کسی چیزی گفته باشه بهش. مظلوم نمایی هم حدی داره

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
بازی به شدت سلیقه ای هست مثلاً منتقد گیم اسپات نوشته با صبر و حوصله می‌خواد خودشو نشون بده از اونور IGN گفته متاسفانه از نظر گیم پلی خالیه کلا بازی ولی جلوه های گرافیکی عالی داره مشخصه موتور دسیما هست که فوق العاده از این نظر برای بازی های OW
مثلاً یکی از این منتقدها که نمره بالا داده گفته درسته بازی تا نیمه دیگه زیادی تکراری میشه ولی جلوه های بصری عالی نگه می‌داره..

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
خب مگه من میگم همه به زور باید بازی کنن؟! :D هر بازی‌ای یه سری سلیقه‌ها رو پوشش میده. مثلاً MLB The Show 19 میانگینش از Death Stranding هم بیشتره و سونی ماه پیش برای Plus عرضه کرد، ولی من حتی دکمه‌ی دانلود رو هم نزدم چون حال نمی‌کنم با همچین چیزی! الآن هم حرفم همینه که اگه کسی در این حد خوشش نمیاد که اصلاً بازی رو تجربه نمی‌کنه، بعداً نیاد به اون‌هایی که خوششون اومده گیر بده که به چه جرئتی با بازی حال کردین! :D یا جوری صحبت نکنه که انگار هیچ منتقدی خوشش نیومده و دسته‌جمعی به بازی امتیازهای افتضاح دادن، چون همچین چیزی نیست!
من خودم چه توی تاپیک بازی و چه اینجا همین گزینه ۸۳ تا ۸۵ رو زدم، چون حدس می‌زدم در همین حدود بشه. آخرش هم همین شد و در کنار تعداد خیلی زیاد امتیاز ۹ به بالا (که مشخصه یعنی چی)، امتیازهای پایین هم داره. در مجموع خیلی‌ها به شدت باهاش حال کردن و یه عده هم حالشون بهم خورده و تعداد زیادی هم حد وسط و خوب بودن.
به هر حال سلیقه‌ها متفاوته و یکی از این مدل بازی‌ها خسته میشه و خوشش نمیاد وسط دشت و صحرا راه بره، یکی هم لذت می‌بره. امتیازهای بازی هم همین رو میگن و یکی ۶ داده و یکی هم ۱۰. ولی اینکه به زور بگیم بازی جذابی نیست، حرف اشتباهیه و عجیب میشه که یه بازی که در عین حال طولانی هم هست، جذاب نباشه ولی نصف افرادی که نقدش کردن بهش امتیازهای عالی بدن. بهتره بگیم «برای بعضی افراد» جذاب نیست و «برای بعضی افراد» هم جذابه، چون عقاید و سلیقه‌ها با همدیگه فرق می‌کنه.
ببین اریا حرفات قبول ! هر کسی یه سلیقه ای داره ولی بازم این‌ چیزی رو عوض نمی کنه. الان بحث سر اینه که اونایی که با دیدن تریلر ها می گفتن این بازی نمی تونه موفقیت های زیادی به خاطر گیم‌پلیش کسب کنه درست از اب در اومد ‌. به غیر از نمرات همه به ایرادات و خسته کننده بودن گیم‌پلی اشاره کردن حتی اونی که ۹ داده به بازی ! وگرنه اینکه تو خودتم می‌گفتی متای بالایی نمی گیره بله درسته . ولی قبول کنید اونایی که نگران گیم‌پلی بودن و الان می گن دیدید ما می گفتیم حق دارن . چون حرفش درست از اب در اومده و نباید الان شما ایراد بگیری چرا بازی نکرده می گی دیدید درست گفتم ! چون کلی تریلر و نقد اینارو دارن می گن . وگرنه من خودم ریلیز دیت فقط به خاطر اسم کوجیما بازی می کنم ! ولی حدسمون در رابطه با مشکلات درست بود ‌ تو هم فقط نمرات ۱۰ نبین ! بازی ۳.۵ هم داره ۷ هم داره ! یعنی پرفکت در حد کوجیما نیست و از روی اول مشخص بود.
دو تا جمله ای که تو اکثر نقد ها هست
core gameplay is slow and repetitive
open world feels empty

اکثر منتقد ها هم به خسته کننده شدن گیم‌پلی بازی و مشکلاتش اشاره کردن چیزی که از روز اول تریلر ها مشخص بود و یه سری نمی خواستن قبول کنن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Boss

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
:D

rz9_sony.kojima.jpg

چند روز پیش به یکی از بچه ها گفتم :

نه نیست احتمالش 0% که کوجیما بخره حتی از خرید یک استدیوی مثل راکستار هم محال تر هستش .

کوجیما مگه اینکه سونی چندسال باهاش همین جوری کار کنه مثل اینسامنیک که بتونه جزبش کنه وگرنه عمرا الان حتی بهش فکر هم نکن الان مطمئن باش سونی همه پیشنهاد های که فکر کنی همون اول بهش کرده کوجیما کلا جاه طلب هستش از اسم استدیوش مشخصه .

باشه که کوجیما باشه یا ترند باشه یا بازی هاش کلی طرفدار داره اما یک سری خصوصیت داره که مشخصا با رفتار هاش مشخصه که چرا از کنامی امد بیرون و چرا سونی جذبش نکرده به صورت کامل اما سونی نمیتونه چشش روی اون موارد مثل تبلیغات و طرفدار هاش ببنده .

خودش هی میگه من موقعی که امدم بیرون پول نداشتم و ... اما حاضر نشده بره برای کس دیگه ای کار کنه پس دور کوجیما کاملا خط بکش برای جذب کلی به شخصه بدم نمیاد باشه چون این جوری دیگه از کیفیت بازی هاش ادم مطمئن میشه و هر روز یک بانبول نمیبینم اما شدنی نیست .

مگه اینکه معجزه رخ بده و سونی دیوانه بشه بعد عرضه بازی یک پول و سهام و ... بهش پیشنهاد بده که قبول کنه .

در ادامه اون صحبت بگم که الان زیاد هم بد نشد بازی شاید شاهکار نباشه اما بازی خوبی هستش همین کافیه که کوجیماهم یکم به خودش بیاد و از خر شیطون بیاد پایین من طرفدارش هستم اما نمیشه روی رفتار های شخصیتی بد یک نفر چشم پوشی کرد که جاه طلبی و اینکه شاید بازی زیاد از نظر فروش موفق عمل نکنه (من که میخرم روز اول) شاید فکر نکنه از صنعت بازی جدا هستش کوجیما با تمام احترام نیاز به یکی داره که بهش بگه این بد این خوبه وقتی تنهایی همه بخش های بازی دست میگیری همین میشه همیشه نیازه که ادم از نظرات بقیه استفاده کنه و دور خودش جمع نکنه از افرادی که همش قربان صدقه میرن اینجوری نمیشه.

• Like
Reactions: Jack cooper

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,442
کاری ندارم نقد IGN کاملا بی انصافانه بود و به اتمسفر و داستان عالیش بها نداده بود ولی

ویدیو نقدشون واقعا عالی بود :D؛ طرف خیلی طنز خوبی داشت و عالی هم تدوین شده بود؛ حتما توصیه میکنم ببینید تجربه فانیه

«البته اونایی که حساس نیستن به اسپویل »

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
با همه این تفاسیر بازی بنظرم با اسم و ناشر سونی بدون شک فروش خوبی میکنه و احتمالا مثل uncharted 1 که ی بازی با کیفیت خوب بود و تو شماره بعدی خیلی خوب درخشید و با تیم فنی قوی و حتما با همکاری سونی خیلی بهتر عمل میکنه
بنظرم این بازی بین سه تا چهار میلیون فروش رو براحتی داره پس اینده ip تضمین شدس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر