امتیاز های Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,316
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,351
نام
سروش
الان معلوم شد چرا چند روز قبل انتشار نسخه pc اعلام شد.به نظرم سونی در جریان امتیازات تا حدودی بوده میخواسته یکم از فشار کم شه

میگن سونی شروع کرده زنگ زدن به کوجیما که پولامو پس بده :))

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,719
به به! :-"

فعلا که سایت ترکیده...به زور صفحات لود میشن، خودتون بگید اون پست پرده کی همدستتونه چنین کرده با سایت؟ :-"

نه بابا... قمه م کجا بود:-"
ولی ... @amirone. یکم بوک مارک بیار ببینیم چه خبره:-" ترجیحا از پست های خودت بوک مارک بیار، چون پست های جالب ترین:D

حالا وضع سایت بهتر بشه، حال و احوال اون یکی دو نفر دیگه هم میپرسم:-"
اما خودمونیم...از دمیج کنترل ها هم گه پایین تر شد! چه کردید واقعا؟ :-"
بازی 10 تا نمره کامل داره، 40 تا 8 و 9داره :p مولتی پلتفرم هم بهش اضافه بشه.. هیچ حرفی برای گفتن ندارم :))
اینم بوکمارک؛

کاربران خیلی خوب بازیسنتر، @Akiba و @FUTURE جدا از هر اتفاقی که میفته دوس دارم حضور داشته باشن چون عضو مهمی از مجموعه ما هستن(نه تله نیست :D) از جانب کاربران خودمون شاید یه کل کلایی با هم می کنیم ولی دوستیامون همیشه پابرجاست، دوستانِ خودمون جمعه ممکنه شوخیهایی بکنن ولی بگم هیچ کاربری از جبهه ی اونور یا تازه اینوری شده حق بی احترامی به این نوع کاربران رو ندارن، مفهومی بگم خودم میشورمش میزارمش کنار.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
95% 4Players.de
Death Stranding is a masterpiece. Hideo Kojima stages a memorable adventure that will be talked about for many years to come. It is visionary, demonic, Kafkaesque, socio-critical and playful down to the smallest fibre. Here the Japanese culture with its symbiosis of high-tech and supernatural meets the big screen of Hollywood. After the bizarre and fascinating introduction, an epic experience unfolds at the highest audiovisual and acting level. You don't experience an avant-garde experiment, but a tangible struggle for the survival of a society threatened by isolation and death. That's surreal brainfucking in places, but on a very solid foundation, with much reminiscent of Metal Gear Solid: The Phantom Pain. In the role of a messenger you climb, march, sneak, drive, fight, flee, fall, build, clock and collect - with a baby in front of your chest that makes the demons as visible as Tolkien's ring spirits. While the story tells and surprises on several levels, the game mechanics march like a new Frankenstein: you experience a creative mixture of survival, horror, stealth and action, which is enriched by new ideas even after dozens of hours. You've just been torn into the abyss by black hands, then a robot marches off singing with its cargo! You wander through a dystopian America with magnificent landscapes, an unbelievable devotion to details and nasty surprises. The tradition that perceptibly ties to Metal Gear via codec, structure & co is a nice constant, but Snake only greets from a distance: Death Stranding is different, more mature in design and much more penetrating. Is this a new genre? Strandlikes, for instance? No, I don't see that. But much more important than a drawer is: it's an impressive game that creeps onto the couch with its digital messages in an uncanny way. You enjoy, you reflect, you scare. Hideo Kojima is already a legendary game designer. But with this extraordinary adventure he reaches his zenith.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
واقعا یک سری رفتارها که آدم میبینه اصلا به سن کسی که پست رو گذاشته شک می کنه ! ناموسا میانگین سنی اینجا زور بزنه +16 باشه به این طرز رفتارها ! همه یا دارن میگن دیدی من گفتم فلان میشه یا اون یکی میگه "کوجیما بهتره از صعنت گیم کلا کناره گیری کنه" ...

یکم بزرگ شین !!!
باز جهان سومی بازی آوری؟ واقعا برات متاسفم!

این دوستمون خیلی بزرگه، رفتارش ما چون نمی تونیم درک کنیم فک می کنیم واسه بچه 10 ساله هست، باید حتما جهان اولی باشی...

• Like
Reactions: just_p30

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,868
نام
Sajjad
یه سری نظرات تاپیک بقلی رو دیدم که با این تاپیک هم خیلی همخونی داره گفتم بذارم اینجا:D

پای دت استرندینگ به این تاپیک هم کشیده شد.نوامبر دور نیست دوستان:D
گناه دارن دیگه:D بذار با 400 تا اپدیتی که قراره بیاد و 60 فریم خوش باشن
رمدی از این:

115441

رسید به این:

115442

گیرز :

115444

شده این:

115446
یدونه از اینا که تو اسپویلره برای کوجیما بساز:))
Outer Heaven

فاز اینایی که بالای ۹۰ و GotY و اینا انتظار داشتن رو درک نمیکنم واقعا.
Amin.AP

جووووووووووون فقط اونا که بالای 90 زده بودن :))
SPILL

خب دیگه وقتشه ماکرو فنهای عزیز برن سراغ بحث‌های کلود و اکوسیستم و فمنیسم و این موارد :D بحث گوتی و این موارد رو ول کنن برای بقیه :D
Red Ѵ

البته ناراحت نباشید چون تایم پلی یکی از دوستان اینجا خیلی مهمه متا رو بیخی کمال رو بچسب
The End Of Ps

البته میدونم تعداد نمرات کامل ملاک هست:D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
انتظارم خیلی بیشتر بود! :| میبینم که نظریه من درست از آب درآمده و همونطور که گفتم معرفی یکدفعه ای نسخه pc بودار بوده و سونی بیخیال شده! یعنی آمدم اون استادی که این پستم ترول کرده (پستشم پاک شد) و رفته تو غار و بیرون نمیاد کتلت کنم برم جواب نده و فکر کنه که خفنه هم مهم نیست مهم اینه که استادیه واسه خودش! :D استاد Hamid Payne که همه میشناسنت الان نباید بیای درباره تخته شدن در kp نظر بدی چون متا زیر 90 شده! :)) آها یادم رفت گفتی این نظر موشکافانم باید بزنن سردر تاپیکا ناسلامتی خودم باهاش آروم کردم لووووول حالا بگو :))
منم همچین فکری میکنم حتی فکر میکنم اصلا سونی بیخیال شده اینجوری معرفیش کردن با یه ناشر دیگه ولی نگو آقا نگو اینجا اینا رو بگی امثال Hamid Payne میان میگن درد داری و فلانی و از این چرندیات حالا خوبه همه میشناسنش :))
منم منظورم این بود که این وسط یه چیزی هست! بازی تو E3 لوگوی only on داشت! بعدش برداشته شد من فکر میکنم که کوجیما واسه انحصاری راضی بوده و خود سونی بیخیال کوجیما شده چون از طرفی ناشر بازی رو pc 505 نه سونی! به هرحال این قضیه با امتیازات بازی مشخص میشه اگه فیل شد که اینی که میگم احتمال درستیش هست اگه نشد که چیز دیگه ای بوده!

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: vaan 2

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
هر کی این دوستمون رو پیداش کرد ، سلام منو بهش برسونه

و همچنان امیدوارم بدون در نظر گرفتن نمرات خودش بره و بازی مورد علاقش واقع بشه و ازش لذت ببره

............
خطر کولبری از شرق به غرب امریکا از بیخ گوشم گذشت ، پیش به سوی نایت سیتی:clap:

البته یه توفق تو میدگارد داریم ، هایپ

g0bd_shadymindlessimago-small.gif

اینقدر ذوق داشتی دو بار پست گذاشتی :D
کسی که ۹ و ۱۰ میده قطعا از گیم پلی تا یه حدخوبی راضی بوده مگر این که تعصبی و از ذوب شدگان در ولایت کوجیما باشه :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
سکوت برا کسیه که از نمرات ناراحت باشه. ما طبق انتظارمون بود و مشکلی باهاش نداریم.
ولی خب برای کسایی که دنبال عقده خالی کردن هستن قطعا فرصت مناسبیه :)
سکوت رو برا خودم تجویز کردم ، ولی خوب ادبیات خیلی خوشحال نشونت نمیده :blink1:

اینقدر ذوق داشتی دو بار پست گذاشتی :D
کسی که ۹ و ۱۰ میده قطعا از گیم پلی تا یه حدخوبی راضی بوده مگر این که تعصبی و از ذوب شدگان در ولایت کوجیما باشه :D

دو بار پست شد چون هر چی میزدم روی این دکمه ارسال نمیشد، فروم قاطی کرده بود نیم ساعت

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
کاری به این ندارم که کوجیما کیه و چیکار کرده . یا اینکه این بازی همه پسند هست یا نیست . ولی یه خورده ثبات نظر داشته باشید . طرف بدون اینکه بازی کنه و با دیدن متای 84 ، تاکید می کنم 84 ! اومده میگه این بازی و حتی خوب بهش نمیشه گفت . یا یکی دیگه میگه خوب از اولش معلوم بود بازی چرت و پرته و فلان و بهمان ... انصافا اگه در نظر بگیریم بازی صرفا یه سری فچ کوئست بدون هیچ خلاقیت و صرفا شبیه ساز نامه رسونی و کولبری باشه با توجه به حرف دوستان ... متای 84 این وسط چی میگه . ( شخصا متا تو میزان لذتم از بازی مورد علاقم تاثیر نمی ذاره ولی دوست دارم بازی مورد علاقم بالاخره متای بالاهم بگیره ) . 84 برای یه بازی که صرفا تمرکزش روی گیمپلیه مثل گیرز 5 عالیه . واسه یه شبیه ساز کولبری میشه فاجعه ؟ خدایی چند چندیم با خودمون . خیلی ازین دوستانی که بدون بازی کردن دارن بازی و میکوبن . متای اکثر بازیهای مورد علاقه شون همین حول و حوش و شایدم کمتره . از ولفنشتاین نیو اوردر گرفته با متای 81 تا گراویتی راش ، تا nier و ... انصافا اگه یه بازی با حال و هوامون سازگاری نداره . بی خودی رو مخ بقیه نریم . بازیهای مورد علاقه ی خودتون که تمرکزشون روی گیمپلیه متای کمتر ازین بازی گرفته . این که به قول خودتون گیمپلی هم نداره چجوری متاش این شکلی شده ؟
دقیقاً نکته‌ی جالب اینه که اینجا هنوز کسی بازی نکرده، بعد میان میگن ما که گفتیم چیز مزخرفی هست و قابل پیش‌بینی بود که یه بازی آشغاله! :D
یعنی اگه یه نفر بدون دیدن امتیازها این نظرات رو بخونه، فکر می‌کنه با WWE 2K20 مواجه میشه که میانگینش ۴۲ شده، نه بازی‌ای با میانگین ۸۴ که بیشتر از نصف نمره‌هاش ۹ به بالا هست!‌ شکی نیست که میانگین ۸۴ برای کسی مثل کوجیما که اون امتیازها رو با MGS گرفته پایین‌تر از سطح انتظار هست، ولی بعضی نظرات هم جالب هستن!
حالا امیدوارم وقتی بازی اومد، حداقل توی تاپیک دست از سر اون‌هایی که از بازی خوششون اومده بردارن و گروه تفتیش عقاید راه نندازن! اینکه خود این عزیزان بازی رو تجربه کنن و بیان توی تاپیک بگن حالمون بهم خورد مشکلی نیست و حق همه هست، ولی اینکه کلاً سراغ بازی نرن و فقط بیان اونجا بقیه رو توبیخ کنن که چرا دارین حال می‌کنین و حق ندارین از بازی خوشتون بیاد چون امتیازهاش افتضاح شده (۸۴)، اتفاق عجیبی میشه! :D

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
واقعا برام جالبه یسریا وقتی یه بازی اون قدر که انتظار میره عالی ظاهر نمیشه خوشحال میشن همین الانم تو همین وضع اقتصادی خراب با دو سه تومن میشه یه ps یا xbox حرید که حتی از قیمت یه گوشی میان رده هم کمتره.پس هر چی بازی های عالی و خوب دو کنسول بیشتر بشن به نفع گبمراست چون هم ترغیب میشن هر دو کنسوال بخرن هم این که شرکت رقیب برای رقابت مجبور میشه بیشتر سرمایه گذاری کنه و بازی های با کیفیت بیشتری بسازه.برای دو سه تومن این همه توهین و بی احترامی میشه و همه دنبال اینن بازی های شرکت رقیب گند بزنن.بهترین حالت اینه که هر دو کنسول ادم بخره با خیال راحت از انحصاری های هر دو لذت ببره.توی خارج از ایران که راحت ترین کاره ممکنه بازی های شصت دلار و کنسول سیصد دلاری کاملا تهیشون راحته.در کل همیشه دعا کنید اتفاقا انحصاری های سونی و ماکرو از پیش بینی ها هم بهتر و با کیفیت تر دربیان چون به نفع همست این قضیه.این کل کل ها جز اتلاف وقت و انرژی فایده ای ندارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر