امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
824
نام
سید محمد حسین
Stellar blade 8.5

یه اعترافی کنم از روزی که بازی معرفی شد و تو جاهای مختلفی نمایش داده شد و حتی دموشم که اومد و بازی کردم خیلی نظر مثبتی رو بازی نداشتم ولی الان که بعد از ۴۰ ساعت تقریبا پلاتش کردم(یه تروفیش باگ شد وگرنه کارای پلاتش تموم شده بود) خیلی نظرم روش مثبت شده.یعنی تیم سازنده اگه یکم تجربه بازی ساختن روی کنسول را داشتن قطعا بازی نمرات بهتری میگرفت و اگه stellar blade 2 در کار باشه میتونه حتی به بالای ۹۰ هم فکر کنه.
مثلا یکی از مشکلات بازی شروع ضعیف بازی هستش .محیط اول بازی eidos 7 با اختلاف بیخود ترین و بی روح ترین محیط بازی هستش و شما هرچی تو بازی جلوتر میرید محیط ها بهتر داستان جذاب تر و باس فایت ها هیجانی تر و اپیک تر میشن.تمام بازیساز ها سعی میکنن پرولوگ بازیهاشون هیجانی باشه مثلا یه نگاه به ابتدای اسپایدرمن ۲ و مبارزه با سند من بندازید و خیلی از بازیهای بزرگ دیگه که شروع فوق العاده ای داشتن.
بازی یک سری شخصیت بکر و عالی داره که در کمال تعجب تو کل بازی فقط ۲ ۳ بار می بینیمشون و پتانسیلشون کاملا هدر میره .
پلتفرمینگ و سکوبازی بازی هم رو اعصابه و تو تاپیک بازی هم گفتم خیلی مصنوعی و خشکه و یه جاهایی اذیتت میکنه. اهنگ های بازی فوق العاده هستن ولی بعد از گذشت ۱۰ ساعت تکراری میشن ادم دوست داره به جای اینکه یه اهنگ کلامی را گوش بده مثل خیلی دیگه از بازی ها اهنگ بدون کلام داشته باشه.
در کل این نکات منفی که گفتم اصلا از ارزش بازی کم نمیکنه و اگه از سبک محبوب هک اند اسلش خوشتون میاد بی تردید برید سراغش ‌بازی اصلا سولزلایک نیست و به هیچ وجه نگران سختیش نباشید گرافیک بازی خیلی خوب و پرفرمنس هم من مد بالانس رفتم عالی بود.
طراحی لباس های بانو بهترین چیزی بوده که تا الان من تو یه بازی دیدم بالای ۴۰ ۵۰ تا لباس رنگارنگ با دقیقترین طراحی و واقعا تو این زمینه بازی فوق العاده است و کاستومایز کردن بانو یکی از کارای لذت بخش بود که ادم تو بازی انجام میده.
حس مبارزات با شمشیر و پری کردن هم واقعا عالی و ارضا کننده بود .
در اخر بازی را به همه پیشنهاد میکنم گوتی کانتندر اصلا نیست ولی از تجربه اش قطعا پشیمون نمیشید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر