اطلاعاتی از Mafia II

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
Mafia-II-2.jpg

Denby Grace، تولید کننده Mafia II اخیرا اعلام کرد که این بازی گانگستری دهه 50 حدود 15 ساعت به طول می‌انجامد.

وقتی از وی سوال شد که آیا این بازی می‌تواند بر روی یک دیسک عرضه شود گفت:" برای بردن بازی بر روی یک دیسک مشکلاتی داشتیم که حالا دیگر آن‌ها را حل کرده‌ایم".

وی همچنین اشاره می‌کند که چون جمع کثیری از مخاطبانشان اروپایی هستند بنابراین زبان‌های مختلفی در بازی گنجانده شده که در حال کار بر روی آن‌ها هستند.

وی اضافه کرد:" بازی بر روی یک دیسک منتشر می‌شود و تجربه‌ای 15 ساعته به شما می‌دهد. چشم انداز بازی بسیار وسیع است. دیالوگ‌های بازی تقریبا 600 صفحه، معادل 160,000 لغت هستند. 300 کاراکتر صداگذاری شده وجود دارند. بازی بزرگی‌ست ولی روی یک دیسک قرار می‌گیرد."

Mafia II بتازگی تاخیر خورده و به کوارتر چهارم سال 2010 موکول شد. Grace در مورد تاخیر می‌گوید:

" دلیل تاخیر، پولیش کردن بازی‌ست. اکنون بازی خوب به نظر می‌رسد ولی هنوز عالی نیست و این همان چیزی‌ست که ما برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم. ما می‌خواهیم به خاطر کیفیت بازی‌هایمان شناخته شویم. بعد از این همه مدت، احمقانه است اگر عجولانه عمل می‌کردیم".

Source

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
16 ساعت واقعا خوبه نمیدونم چرا الکی گیر میدید؟ GTA IV با اون همه بزرگ کردن هاش برای من تو 18 ساعت تموم شد ...

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
16 ساعت واقعا خوبه نمیدونم چرا الکی گیر میدید؟ GTA IV با اون همه بزرگ کردن هاش برای من تو 18 ساعت تموم شد ...
منم تو 12 ساعت.
فقط 1 ساعت عشق و صفا کردم.
بقیه همش رحله.
اینور اونورم با تاکسی می رفتم.
به خاطر همین فقط صرف رفت و آمد تلف نمی شد.
فقط توي اين موندم كه نكنه براي اينكه بازي رو رو يه ديسك بخوان عرضه كنند گرافيك رو بيارن پايين
آقا زبونتو گاز بگید!!!:biggrin1:
احتمالا تعداد زبان هارو کم کنن؟!؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر