استدیو Avalanch :قطعا درسال 2014 یکی از کنسول های نسل بعد در بازار است

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti

20110621justcause2.jpg

آقای David Grijns رئیس استدیو نیویورک avalanche از هم اکنون برنامه ای برای عرضه بازی روی کنسول نسل بعد در سال 2014 دارند.

در صحبتی که با EDGE کرده اند ، به چیز های جالبی اشاره کردن :
" کاملا مشخصه که ما با همه صحبت میکنیم ، همه هم با ما صحبت میکنند ، ما یه سری اطلاعات هم در این باره داریم و مطمئن هستیم که در اوایل سال 2014 یکی از کنسول های نسل بعد در بازار موجود هستند."

در ادامه درباره اینکه دیگران بازار سه سال دیگه رو چطور میبینن گفتن که بقیه فعلا تکلیف مشخصی ندارن اما avalanche کاملا با "اعتماد به نفسه" و آماده ی هر اتفاقیست که در 2014 بیفته.

Christofer Sundberg یکی از تاسیس گران این شرکت هم از سخت افزار نسل بعد و اینکه همه چیز گرافیک نیست سخن گفتن .

"به نظر من این صنعت به گرافیک بهتر احتیاج نداره ، به بازی بهتر احتیاج داره.
اگر تا چند ساله آینده سطح رو بالاتر ببرید خوبه ، اما بازی های الان گرافیک خوبی دارند و احتیاجی به بهتر شدن ندارن.
چیزی که بیشتر مهمه اینه که سازنده ها و ناشرها راهای جدیدی برای طراحی بازی ها و گیم پلی و مدل ها پیدا کنند تا بهتر کردن گرافیک."

این نظرات Avalanche بعد از تکذیب Crytek درباره ی کنسول بعدی مایکروسافت بودن. این استدیو بیشتر با بازی Just cuase و ادامه ی اون شناخته شده است و البته بازی ای که برای نسل بعد در نظر گرفتن !

منبع

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
حرف مفت نزن:d هنوزم گرافیک Just cuase 2 تو این نسل نظیر نداره...

فقط یه Draw Distance رو گرافیک بی نظیر حساب میکنی ؟ :d بعد نورپردازی و تکسچر و خیلی موارد دیگه میشه کشک ؟ :d
البته کلا تو پست قبل منظورم گرافیکی نبود ، کلا بازیاشون خوش ساخت نیست به نظرم

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
فقط یه Draw Distance رو گرافیک بی نظیر حساب میکنی ؟ :d بعد نورپردازی و تکسچر و خیلی موارد دیگه میشه کشک ؟ :d
البته کلا تو پست قبل منظورم گرافیکی نبود ، کلا بازیاشون خوش ساخت نیست به نظرم
نزن این حرفو ! از هر نظر یا بهترینه یا جزء بهترینهاست. افکت ابش کاملا بی نظیره، افکتهای انفجارش بی نهایت زیبا بود، کیفیت تکسچرهاشم از تمامی بازیهای تو این سبک بهتره(البته به جز mafia 2 ) از اونور draw distanceش هم که دیگه...:dحالا وقتی اینو با اون dynamic lighting بازی و اون ابراهای کاملا حجیمش و سیستم ذارت عالیش ترکیب میکنی..اووف:d
خداییش من هر وقت شروع به بازی میکردم فکم میومد پایین تا از بازی میرفتم بیرون:d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
نزن این حرفو ! از هر نظر یا بهترینه یا جزء بهترینهاست. افکت ابش کاملا بی نظیره، افکتهای انفجارش بی نهایت زیبا بود، کیفیت تکسچرهاشم از تمامی بازیهای تو این سبک بهتره(البته به جز mafia 2 ) از اونور draw distanceش هم که دیگه...:dحالا وقتی اینو با اون dynamic lighting بازی و اون ابراهای کاملا حجیمش و سیستم ذارت عالیش ترکیب میکنی..اووف:d
خداییش من هر وقت شروع به بازی میکردم فکم میومد پایین تا از بازی میرفتم بیرون:d

ولی من برعکس هروقت میرفتم تو بازی میگفتم به چه امیدی اینو ساختن :d

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
ولی من برعکس هروقت میرفتم تو بازی میگفتم به چه امیدی اینو ساختن
به نظرم بازي اشكالش نداشتن محرك بود بجز گرافيكش ، چون بعد از يه مدت تكراري ميشد . داستانش خيلي ذيقي بود به نظر من ، اصلا نميكشوند آدمو ، يكمم زيادي تخيلي بود :d

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
"به نظر من این صنعت به گرافیک بهتر احتیاج نداره ، به بازی بهتر احتیاج داره.
اگر تا چند ساله آینده سطح رو بالاتر ببرید خوبه ، اما بازی های الان گرافیک خوبی دارند و احتیاجی به بهتر شدن ندارن.
چیزی که بیشتر مهمه اینه که سازنده ها و ناشرها راهای جدیدی برای طراحی بازی ها و گیم پلی و مدل ها پیدا کنند تا بهتر کردن گرافیک."
دقیقا با این قسمت از حرف ایشون موافقم ؛ گرافیک بیشتر داره بلای جون بازیها میشه اگه بازیسازها وقتشون رو برای بهتر کردن گیم پلی بزارن خیلی موفق ترن ، نمونه بارز این حرفم fifa و pes هست فیفا هر سال با کار کردن روی گیم پلی داره نظر مساعد گیمرها رو به خودش جلب میکنه و فروشش رو افزایش میده ولی pes با تغییرات جزئی توی گیم پلی و کار کردن بیشتر روی گرافیک (که حداقل این یه مورد رو از فیفا عقب نیفته) از گردونه رقابت داره خارج میشه .
وقتی گرافیک بازیها روی یه سطح بمونه دیگه دغدغه بازیساز به روز کردن گرافیک نیست و میتونه روی بخشهای دیگه کار کنه .

ویلی

کاربر سایت
Mar 17, 2011
266
جالبه فقط این و کرایتک خیلی هول نسل بعد دارن. غول هایی مثل کارمک یا Levine میگن همین نسل فعلا خوبه، اونوقت اینا اومدن واسه ما شاخ شدن
بعد شما از کجا میدونی که کرایتک این قدر کوجیکه؟
یه جوری پست میدی کسی ندونه فکر میکنه سازنده های قارچ خور رو میگی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر