اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Hodor

کاربر سایت
ممد خودت خیلی خوب میدونی که Unreal 2007 برای 360 کنسل نشده و برای PC و PS3 و X360 منتشر میشه ... چرا آخه میای یه چیزی میگی که خودتم میدونی واقعیت نداره ؟
پول میگیری از سونی که بیای براش تبلیغ کنی ؟
خوب تبلیغ کن کسی نمیگه نکن ولی دیگه خبر غیر واقعی نده تا سونی رو بزرگ نشون بدی
شما چي پول ميگيري؟
وقتي مييام ميگم تو آيجي اين نظر سنجي گرفته و اكثر زدن 360 نميگرم وا ميسم تا پي اس3 بيياد اونو بگيرم برميگردي ميگي نه تو اشتباه ترجمه كردي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
خودتم ديدي كه تو گيم اسپات زده تو ليسته پي اس3 نه 360!
لطفا يه بار ديگه خودت يه نگاه به مديرايي كه تو بازيدات بودن و خودت بنداز ببين الان كه مدير شدي لحن حرف زدنت فرقي با اون موقع كرده؟
آخه معمولا يه مدير هيچوقت بحث الكي را نميندازه فقط برا اينكه (طرفداره 360نيست)از سوني بدش ميياد!

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
1- شما لازم نيست طرز صحبت كردن رو به من ياد بدي

2- اون قضيه نظر سنجي IGN رو یادم نمیاد چی بوده و فکر نمیکنم ربطی هم به این موضوع داشته باشه

3- هیچ بحث الکی ای راه نیوفتاده. شما اومدی یه خبر دروغ دادی. من هم وظیفه دارم تا از انتشار اخبار نادرست از طریق این سایت جلوگیری کنم حالا چه این خبر در مورد PS3 باشه چه در مورد X360 چه در مورد PC و ...

4- همونطور که قبلا گفتم توی GameSpot فقط نسخه PC نوشته شده و هیچ اسمی از نسخه PS3 و X360 برده نشده. من نمیدونم کجای GameSpot دیدی که UT2007 رو توی لیست PS3 گذاشتن

http://www.gamespot.com/games.html?type=games&platform=1028&sort=views&letter=U&dlx_type=allhttp://www.gamespot.com/games.html?platform=1028&category=First-Person+Shooters&type=games

amir_amd

Loyal Member
اربران تلفن همراه بزودي مي توانند از طريق تلفن همراه خود پيام هاي دوستانشان را هنگام بازي با كنسول بازي xbox360 مايكروسافت دريافت كنند.
غول نرم افزار در حال طراحي سيستمي است كه به كاربران سرويس بازي آنلاين اين شركت يعني xbox Live اجازه مي دهد پيام هاي لحظه اي به تلفن همراه دوستانشان ارسال كنند.
اين سيستم در عرض 6ماه آينده قابل دسترسي خواهد بود.
به گفته مديرتجاري مايكروسافت اين شركت سعي دارد سرويس xbox Live و برنامه پيام رسان لحظه MSN messenger را با هم يكي كند و به صورت يك سرويس به كاربران عرضه كند.
در حال حاضر سرويس Messenger بخشي از نسخه فشرده ويندوز براي تلفن هاي همراست.
در حال حاضر 18درصد از تلفن هاي هوشمند و PDA ها در اروپا از سيستم عامل Windows Mobile استفاده مي كنند اما سيستم عامل symbain هنوز هم مشهورترين نرم افزار مورد استفاده در تلفن هاي همراه است .
پيام هاي كاربران بوسيله اينترنت و از طريق سرويس xbox Live ارسال مي شود و از طريق امواج هوايي به عنوان پيغام لحظه اي در تلفن هاي همراه دريافت مي شود.
مسئولان مايكروسافت درباره زمان دقيق آغاز به كار اين سيستم صحبتي نكردند اما گفتند اين سيستم بزودي طراحي و در اختيار كاربران قرار مي گيرد كه اين مدت از 6ماه تجاوز نخواهد كرد.

Saman

Administrator
دوستان من یک فکری به نظر میرسه که اگر عملی بشه خیلی به نفع همه هستش

پيشنهاد عاقلانه اي هست.الان مثلا دوست من پي اس پي داره نميتونه هي پول بده بازي جديد بخره.با يه سري از دوستاش عوض و بدل ميكنند.
اما فكر كنم هنوز يخورده زود باشه كه به اين جاها فكر كنيم.شايد موقعي كه ما كنسول رو خريديم كپي خور هم شده باشه.البته مثه اينكه تو داري كنسول رو ميخري.اما من بايد 2 ماهه ديگه صبر كنم...

حالا فعلا صبر كنيم ببينيم تا چي ميشه ...

amir_amd

Loyal Member
سونی سایت مربوط به نمایشگاه ces را که فعلا فقط شامل یک آگهی هست رو راه اندازی کرد . http://www.sony.com/ces/index.shtml انتظار می رود که در این نمایشگاه که 4 ژانویه 2006 برگزار میشه سونی PS3 رو بطور کامل و با جزئیات دقیق معرفی کنه. قرار در این نمایشگاه زمان دقیق عرضه شکل و تجهیزات و همچنین چند عنوان قابل بازی (شاید UT2007) رو به معرض نمایش بزاره.

{ehsan}

کاربر سایت
والا سامان جان من ارزون تر از این دیگه سراغ ندارم دارم من چند وقت پیش به یکی از دوستام سپورده بودم که اگه آشنا داری Xbox 360 داشته باشه بم بگو از شانس ما
یک نفر از دوستای صمیمیش 2 تا اورده یکیش را خودش برداشته اون یکی را پیشنهاد داده به دوسته من که اگه خواستی بفروشم به تو
دوستمم زنگ زده که اگه میخای بگیرم برات منم گفتم میخوام
تا 1 هفته دیگه قولش را داده
البته من نمیدونم که Mod Chip روش باشه بهتره یا اینکه خودمون بعدا نصب کنیم ؟
البته هنوز که هیچ Mod Chip ساخته نشده
در مورد بازی ها تاپیک را بعدا میزنیم
ولی اگر تو اصفهان کسی میخواهد بخره یا اینکه Xbox 360 داره منا خبر کنه که هر کدوم 1 بازی اصلی اون بخره یکی من و با هم عوض کنیم

محض اطلاع اونايي كه ميگن عكسايه آنريل تورنومنتو تو سايتايه طرفداره 360 ديدن بگم كه اين بازي نزديكه 3 ماهه كه (از وقتي كه با سوني قرارداد بست)برا 360 كنسل شده و فقط رويه پي اس3 ميياد.
الان هم تو هيچ سايتي تو ليسته 360 نيست!

واقعا بعضی ها چه بیخیال و چه بی تفاوت میاند یه خبر که معلوم نیست از کجا اوردند
بعدش هم خیلی بی تفاوت و انگار نه انگار که خبرشون دروغ بوده ...

آخرین ویرایش:

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
در این چند روزه کمپانی Mistwalker داره فعالیت خوبی از خودش نشون میده.ساخت دو بازی Lost Odyssey و Blue Dragon برای X360 توسط این کمپانی در چند روز پیش اعلام شد.دیروز هم مجله ی Famitsu نوشت که Mistwalker در حال کار بر روی یک بازی دیگر برای Xbox360 است.نام این بازی Kryon اعلام شده و هیچ اطلاعات دیگری داده نشده.البته درباره ی سبک بازی گفته شده که یکی از شاخه های action خواهد بود.

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Mgs4 برای X360 !

برای اینکه جر و بحثی پیش نیاد عین خبر و همین طور لینکش رو میذارم:

Hideo Kojima, the famed mastermind behind the popular Metal Gear Solid games, has hinted at enticing details that MGS4 may appear on the Xbox 360. Although this wouldn’t be the greatest surprise considering the second MGS game was ported over to the Xbox, Hideo has come out to say that the main hindering factor were what he believed to be technical hindrances in relation to the current gen hardware. However, Kojima has now stated that next gen console hardware, such as the Xbox 360’s, and newer PC hardware relieve many of these problems and he said that the difficulties in bringing the games to these systems have been alleviated.

Although no official announcement regarding the game has been made, it is highly likely that an MGS game will appear on the Xbox 360. In fact, Hideo Kojima himself stated that the only reason Metal Gear Solid 3: Snake Eater hadn’t been ported to any other system was simply due to the incredible amount of effort and time the game consumed.

Xbox 360 owners should be very happy to know that this amazing series may indeed be making a much desired appearance on the next gen console from Microsoft.

http://www.xboxtoday.ca/12192005/12/metal_gear_solid_for_the_xbox_360

{ehsan}

کاربر سایت
شنیده بودیم که بازیسازان ژاپنی استقبال زیادی از Xbox 360 کردند ولی دیگه این یکی
خیلی عجیبه ؟
پس با این حساب اگر Mgs4 بیاد روی Xbox 360 ....
کلا من به این سیستم خیلی اعتقاد داشتم و دارم
ولی خوب با این منوال Sony چه سوپرایزی برای هوادارنش داره ؟
شاید عنوان خاصی قراره براش بیاد که اینطوری دست رو دست گزاشته
با اینکه من طرفداره Xbox 360 هستم ولی این یجورایی برای Ps3 حق کشی به حساب میاد !!!

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
من هم با اينكه طرفدار Ps3 هستم ولي هيچ دليلي نميبينم كه شركتهاي مختلف بازيهاشون رو براي سيستمهاي مختلف نسازند ! مگه همين Re4 بازي اختصاصي نينتندو Gc نبود كه براي Ps2 هم زدند !!!
شركتها بيشتر بدنبال سود خودشون هستند.

solid2snake

کاربر سایت
نوشته شده توسط Taher:
من هم با اينكه طرفدار Ps3 هستم ولي هيچ دليلي نميبينم كه شركتهاي مختلف بازيهاشون رو براي سيستمهاي مختلف نسازند ! مگه همين Re4 بازي اختصاصي نينتندو Gc نبود كه براي Ps2 هم زدند !!!
شركتها بيشتر بدنبال سود خودشون هستند.
درسته ولي قضيه metal gear با سایر بازیها فرق میکنه وکلا دارندگان ایکس باکس 360 باید خوابشو ببینن

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
اسم اون بازی که صبح خبرش رو دادم Cry On هست.نمیدونم چرا اون سایت که خبر رو توش دیدم این بازی رو Kryon معرفی کرده بود.به هر حال تهیه کننده بازی Sakaguchi هست و Uematsu ساخت موسیقی بازی رو بر عهده داره.سبک بازی Action-RPG هست و این بازی یک عنوان انحصاری برای X360 هست.این هم عکسی از بازی:

Bullet Witch هم یک عنوان انحصاری دیگر برای X360 هست که ساختش امروز اعلام شده و کار Cavia هست:

ساخت Vampire's rain هم امروز اعلام شد.سازنده ی بازی Artoon و ناشر آن AQ Interactive هست.این بازی برای X360 و PS3 ساخته میشه.سبکش هم action adventure هست:

{ehsan}

کاربر سایت
درسته ولي قضيه metal gear با سایر بازیها فرق میکنه وکلا دارندگان ایکس باکس 360 باید خوابشو ببینن

احتیاجی به این گونه پست زدنها نیست
من اونقدر به این بازی فکر نمیکنم که بخوام خوابش را ببینم !!!

در ضمن MGS فقط یک بازی زیبا هستش نه یک کتاب مقدس

hossain

کاربر سایت
بابا ديگه بي خيال خدايي اگه متال رو هم بزنن ديگه دويل و تكن هم بزنن تمومه ديگه ديگه بازيه توپه اون جوري نمي مونه براش!
كه!
فكر نكنم اين خبر به حقيقت تبديل بشه!!!!!
يعني خدا نكنه!
مرسي!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند