آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

masih_666night

کاربر سایت
با سلام خدمت اساتید بنده تازه وارد یه مشکل دارم اونم اینکه وقتی نسخه اخر شبیه ساز رو دانلود میکنم این پیغام رو میده ضمنا میدونم که باید بریزمش توی پوشه اصلی و از توی پوشه اصلی برنامه باز این پیغام رو میده با برنامه های مخصوص دانلود هم چند بار دانلود کردم ولی نتیجه باز همون پیغام لعنتیه:(:(
this application has failed to start because the application configuration is incorrect.reinstalling the application may fix this problem

ab360

کاربر سایت
با سلام
دوست عزیز من ورژن pcx2 9.6 را دانلود کردم ولی وسط های نصب ارور داد نمی دونم چرا؟؟
اگه میشه لینک بهترین نرم افزار و هرچی دیگه لازمه برای بازی خدای جنگ 2 را برام بزارین چون من واقا گیج شدم فقط هم می خوام این یه بازی رو انجام بدم
بسیار بسیار بسیار ممنون میشم

qwe333

کاربر سایت
سلام.من با ورژن pcsx2 r2186کار میکنم.ومیخوام بازی smackdown vs raw 2009 رو بازی کنم.
آخرین پلاگین یعنی 11 مارچ رو دارم .از بازی هم ایمیج گرفتم.
تنظیمات نرم افزار هم این طور هست:
در cpu تنظیمات frame رو نرمال گذاشتم.وتیک هایeerecو micro vuو mtgsوvu0recرو هم زدم.
در قسمت advanced هیچ تغییری ندادم وهمه چی روی default هستش.
speedhackها emotion engine رو روی x2 گذاشتم.وسطی رو رویIOP X2 اون VUCYCLE هم تا آخر بردم.
با این حال زمانی که میخوام بازی کنم بازی سرعت پایینی داره و مثل p2 نیست.
در منو 60یا70 فریم میگیرم ولی در بازی 30تا40 فریم.
اگه میشه منو راهنمایی کنید تا سرعت بره بالاتر.
ممنون
راستی اینم سیستم من:
vga:ati radeon hd 4550
cpu:intel 2.6 dual core
ram:2gb

سی پی یو شما ضعیفه به این خاطره که فریم پایینی میگری ولی خوب اگه تیک nativeرو بزنی تا حدودزیادی فریم میره بالا......

Farh@d

کاربر سایت
با سلام خدمت اساتید بنده تازه وارد یه مشکل دارم اونم اینکه وقتی نسخه اخر شبیه ساز رو دانلود میکنم این پیغام رو میده ضمنا میدونم که باید بریزمش توی پوشه اصلی و از توی پوشه اصلی برنامه باز این پیغام رو میده با برنامه های مخصوص دانلود هم چند بار دانلود کردم ولی نتیجه باز همون پیغام لعنتیه:(:(
this application has failed to start because the application configuration is incorrect.reinstalling the application may fix this problem
شما موقع دانلود این پیام میادش یا موقع نصب رو ویندوزت ؟ بعد اینکه کدوم ورژن رو دان میکنی
با سلام
دوست عزیز من ورژن pcx2 9.6 را دانلود کردم ولی وسط های نصب ارور داد نمی دونم چرا؟؟
اگه میشه لینک بهترین نرم افزار و هرچی دیگه لازمه برای بازی خدای جنگ 2 را برام بزارین چون من واقا گیج شدم فقط هم می خوام این یه بازی رو انجام بدم
بسیار بسیار بسیار ممنون میشم

شما هم بگو کدوم برنامرو دان میکنی که ارور میده تا برات بزارم

ar93

کاربر سایت
منم این برنامه رو دان کردم و میخوام gow1&2 رو باهاش بازی کنم ولی این الان منوی اول رو خیلی بد میاره یعنی تقریبا همه چی توسی هست من طبق اون فایل pdf همه چی رو دان کردم...حالا چیکارکنم؟

راستی سیستم من اینه :
cpu dualcore e5300
vga ati radeon 4350 1gig hd
ram 4gig
windows 7

آخرین ویرایش:

masih_666night

کاربر سایت
شما موقع دانلود این پیام میادش یا موقع نصب رو ویندوزت ؟ بعد اینکه کدوم ورژن رو دان میکنی

شما هم بگو کدوم برنامرو دان میکنی که ارور میده تا برات بزارم

ورژن pcsx2 r2186 و کلا هر ورژنی که پسوند زیپ داره.کامل دانلود میشه ولی وقتی از زیپ خارج میکنم و میریزم تو پوشه اصلی این پیغام رو میده
ویندوزم ایکس پی سرویس پک سه
cpu:intel q6600
vga:
2 تا ati radeon 4670 که البته کراس فایر کردمشون
ram:4gb

mamalux

کاربر سایت
سازنده r

سلام سایت اصلی سازنده پچ های کمکی pcsx2 رو می خواستم
قبلا داشتم گم کردم
یکی از زیر مجموعه های لایو مایکروسافت بود

ab360

کاربر سایت
ورژن برنامه من اینه Pcsx2-r2661
تو اون قسمتی که ازم select bios rom میخواد نمیدونم چی کار کنم فینیش نمی کنه
در ضمن ویندوزم هم seven هست حالا اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

qwe333

کاربر سایت

ویندوز شماویروسی به احتمال خیلی زیاد ..یه ویندوز دیگه نصب کن وبعد دوباره دان کن احتمال خیلی زیاد درست میشه..

Farh@d

کاربر سایت
ورژن برنامه من اینه Pcsx2-r2661
تو اون قسمتی که ازم select bios rom میخواد نمیدونم چی کار کنم فینیش نمی کنه
در ضمن ویندوزم هم seven هست حالا اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

خوب اون قسمت باید بایوس رو بهش معرفی کنی اگر خالی هست یعنی بایوس نداری باید دان کنی

qwe333

کاربر سایت
یعنی راه چاره ی دیگه ای نیست؟

چرا اول از این که اگه بتونی تا حدودی سی پی یو رو اورکلاک کنی فریم بره بالا وتیک native رو هم حتما بزن تا افت فریم نداشته باشی و توی advanced گزینه clamp mode روی none بذار تا بلکه تا حدودی فریم بره بالا ...;)

ab360

کاربر سایت
مرسی از پاسخ اگه امکانش هست می تونید لینک بایوس رو بزام بزارین؟

masih_666night

کاربر سایت
ویندوز شماویروسی به احتمال خیلی زیاد ..یه ویندوز دیگه نصب کن وبعد دوباره دان کن احتمال خیلی زیاد درست میشه..

والا تو ویستا هم همین بساط بود فکر میکنم مشکل از فایل زیپ هست.این ورزن جدید فایل
exe
نداره؟یعنی تنها راهش اینه که فایل رو از زیپ خارج کنیم و بریزیم تو پوشه اصلی؟؟؟

argoni

کاربر سایت
چرا اول از این که اگه بتونی تا حدودی سی پی یو رو اورکلاک کنی فریم بره بالا وتیک native رو هم حتما بزن تا افت فریم نداشته باشی و توی advanced گزینه clamp mode روی none بذار تا بلکه تا حدودی فریم بره بالا ...;)
اور کلاک یعنی باید چکار کنم؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند