بهترین ISP برای بازی های آنلاین

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام.
هر کی تجربه استفاده خودش رو از ISP که داره استفاده میکنه برای بازی های آنلاین بگه ببینیم کدوم بهتره ...
من کرمان هستم و به شخصه از های وب استفاده میکنم و پینگ بسیار بسیار ضعیفی دارم، حتی توی بازی کلش هم قطعی دارم.

شما از چه ISP استفاده میکنی و تجربه بازی آنلاینت روی اون چطور ؟؟

با تشکر.

آخرین ویرایش:

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
نت کرمان وضعیت اسفباری داره

من دیده بانت(نماینده پیشگامان) و مخابرات دارم جفتش در طول روز بارها قطع و وصل میشن و پینگ هم در ساعات مختلف روز نوسان داره

قبلاً پارس انلاین داشتم که بعد از مدتی اونم داغون شد :(

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
من تهران های وب دارم حدود دو هفته ای هست پینگ عالیه تو بازی بین 100 تا 150 هست البته به صورت عادی رو 150 هست ولی با تغییر MTU میشه تا 100 یا کمتر هم آورد. پینگ با 8.8.8.8 هم حدودای 65. با 4.2.2.4 هم حدودای 80

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
منم پارس آنلاین دارم تهران
پینگم معمولا با سرورهای اروپا زیر 100 تا 110 هست

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
من تهران های وب دارم حدود دو هفته ای هست پینگ عالیه تو بازی بین 100 تا 150 هست البته به صورت عادی رو 150 هست ولی با تغییر MTU میشه تا 100 یا کمتر هم آورد. پینگ با 8.8.8.8 هم حدودای 65. با 4.2.2.4 هم حدودای 80
منم های وب دارم با پینگ با 8.8.8.8 85 میشه میشه و نوسان داره و 150 میشه
چطور میشه mtu تغییر داد

Dany_tondar

کاربر سایت
Aug 4, 2008
28
ممنون که جواب دارین...
های وب سرویس های خوبی داره ولی حدود شش ماهی هست که من باهاش به مشکل خوردم
من یقیین دارم که مشکل از طرف خودشونه ...
ولی متاسفانه پشتیبانا جواب سر بالا میدن !!
به زودی به آسیاتک نقل مکان میکنم ببینم اونجا دنیا دست کیه :))

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

من بالای 10 ساله شاتل دارم الان کمی بهتر شده اما هنوز نوسان داره

صبح ها تا ساعت 4 اینا پینگم 80 هست بعد میشه 150 تا 250 متغییر میشه ....

سرویس من ارت 2 هست که میشه 192 نامحدود ....با فعال بودن سرویس گیم ...شاتل یه سرویسی داره به نام سرویس گیم که اگه درخواست بدید رو سرویس به صورت مجانی فعال میشه اگه خطه شما کشش داشته باشه ....

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
واسه منم دقیقا همینطوریه، صبح ها و آخر شب ها پینگ شدیدا میاد پاین حتی به 70 هم رسیده، ولی خب توی مدت روز هم متغییره :(

ولی بازم پینگ 200 شاتل از پینگ 160 مخابرات بهتره(توی بازی BF4 و TLOU من بازی میکنم) در کل راضیم فعلا از شاتل

ART3 هم دارم الان

سلام بر شما

اره شاتل تا حالا بهترین بوده برام الان از شاتل 5 تا سرویس دارم تو خونه شرکت و خانواده اول میخواستم ارت 4 یا 5 بگیرم که گفتن خط تلفونت برای سرویس گیم نمیکشه اگه بیشتر بگیری سرعتت محدود میشه به همین ارت 2 بعد ارت دو گرفتم ......

شاتل در کل اینجوری هر چه در پول بدی اش میخوری این مثال دربارش صدق میکنه پول بده بدون کاهش سرعت بازی کن .....

فقط تنها بدیش اینه که اگه تو حالت نامحدود زیاد دانلود کنی سرعتتو میارن پایین حالا نمیدونم تو بقیه شرکت ها هم اینجوری هست یا نه.....

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
هر ISP ای که یکم شلوغ میشه و کاربراش زیاد میشن میـ رینه... های وب اوایل که اومده بود خوب بود الان کاربراش زیاد شده و داغون شده ...

Dany_tondar

کاربر سایت
Aug 4, 2008
28
والا من تو سه نقطه مختلف شهر های وب تست کردم کلا چند وقتی هست پینگ اومده پایین تو بدترین حالت با اون آی پی 150 هست... که میشه با تغییر mtu آورد پایین. شما به نظرم مشکل رو باید یک جای دیگه پیدا کنید مثلا خود مودم تنظیمات مودم یا فاصله با مرکز مخابراتی یا کیفیت سیم های ساختمون...

شما هر راهی بگی من رفتم تو تنظیمات مودم هم انقد دستکاری کردم که نگو ...
حتی رفتم مودم w8968 گرفتم که از نظر مودم کم نیاره ...
من خودم رشته ام کامپیوتره، کارمم تعمیرات کامپیوتره ولی به این پشتیبانه گفتم تو که میگی مشکل از ما نیس بیا این تو این سیستم من
با تیم ویور وصل شد به حساب خودش mtu دستکاری کرد ولی هیچ فرقی نکرد.
فاصله ما تا مرکز مخابراتی هم 200 متر بیشتر نیس هیچ نویزی هم نداره خطم
اصن لینک های سرورهای خارجی مشکل دارن خیلی شیلتر رینگ شدیدی روی اینترنت خارجی انجام میدن
من تو مغازه یه اینترنت معمولی از شرکت پیشگامان دارم، سرعتش پایینه ولی دیگه کلش رو باز میکنه این اینترنت خونه کلش رو هم به زور باز میکنه !!
حالا یا شمایی که تهرانی نسبت به ما که کرمانیم برامون تبعیض میذارن یا داستان چیز دیگس !!

• Like
Reactions: R3ZN0V

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
این تغییر mtu کلا یه چیز بیخوده و هیــــچ تاثیری تو بازی نداره.. یه مطلب خارجی خوندم قشنگ توضیح داده بود..
میگفت کلا بازی ها یه حجم خاص از بسته داده رو رد و بدل میکنن و ربطی نداره شما mtu چقد بذاری .. تو بازی بی تاثیره
اگه هم تغییر پینگ میبینید بخاطر اینه که ماها IP دینامیک داریم با هر بار ریست کردن ایپی عوض و پینگ بهتر یا بدتر میشه
یه آزمایش ساده کنید. یک بار MTU رو بذارید 1500 یک بار 576 (اگه درست یادم باشه اینا مینیمم و ماکسیمم هستن) ببینید
چقد فرق میکنه. (واسه دقیق تر شدن آزمایش، با همون 1500 مثلا دو سه بار ریست کنید مودم رو، میانگین پینگ ها رو بگیرید)
ضمنا.. کوچه به کوچه کیفیت اینترنت فرق میکنه.. نمیشه قضاوت کرد یه شرکت اینجا خوبه، جای دیگه هم خوب باشه..
فاکتور اصلی هم کیفیت سرویس دهنده س.. این نویز و فاصله از مرکز مخابراتی و این چیزا رو میگن من و شما رو از مشکل
اصلی غافل کنن.. مشکل اصلی اکثر مواقع همین سرویس دهنده هان. وگرنه نباید با کانکشن کاهش پینگ ما اینقد بهبود
ببینیم

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر