نسخه‌ رایگان فورتزا 6 در راه ویندوز 10

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
هفته گذشته شرکت «مایکروسافت» همایشی را شهر سن‌فرانسیسکو برای معرفی برنامه‌هایش در خصوص Xbox و ویندوز 10 برگذار کرد. همایشی که همراه بود با محدودیت چند روزه برای رسانه‌های خبری در خصوص نشر اخبار آن. البته این محدودیت تا ساعاتی دیگر به پایان می‌رسد. اما به نظر می‌رسد سایت «The Seattle Times» به اشتباه قبل از به پایان رسیدن این محدودیت‌ها اقدام به انتشار خبری در خصوص این همایش کرده‌است. در ادامه خبر با سایت بازی‌سنتر همراه باشید.

awkwe5y6o6dqovhnd15l.jpg

سایت The Seattle Timesساعاتی قبل خبری را منتشر کرد که البته بالافاصله هم از روی این وبسایت حذف شد. اما کش باقی‌ مانده این سایت در گوگل همچنان باقی‌است. خبر منتشر شده نشان دهنده ادامه سیاستی است که شرکت مایکروسافت برای عناوین اخیرش در نظر گرفته‌است. عرضه عناوین انحصاری کنسول Xbox One بر روی ویندوز 10. قابل ذکر است که در متن خبر عنوان شده که تمام عناوین انحصاری کنسول Xbox One یک نسخه مخصوص به ویندوز را خواهند داشت. در بین این عناوین هم عنوان «Forza Motorsport 6: Apex» در همایش سن‌فرانسیسکو برای ویندوز 10 معرفی شد. نسخه کوچک و رایگان از فورتزا 6 که بهار امسال برای ویندوز 10 منتشر خواهد شد.
Apex قصد دارد پتانسیل موجود بر روی سخت‌افزار های جدید را در زمینه‌های بصری نشان دهد. همان کاری که نسخه کنسولی فورتزا 6 برای نشان دادن قدرت کنسول Xbox One انجام داد.

برای خواندن اخبار بیشتر در خصوص همایش سن‌فرانسیسکو با بازی‌سنتر همراه باشید.

منبع

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
چقدر قدم من خیر بود ! خخخخ تازه مزه ی این شاهکار رو چشیدم ها ! (فورزا 6)
کم کم باید بیام ویندوز 10 به نظرم
تشکر بابت خبر
شاهکاری است این بازی ! عالی ! به نظرم تا به الان بهترین شبیه ساز ریسینگ نسل 8 هست قطعا !

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
البته این سایت بدبخت اشتباه نکرده اختلاف زمانی مناطق مختلف امریکا حدود 3 ساعته
و اونا زمانی که تو بوستون شده روز 1 فوریه خبر رو دادن اما مث اینکه باید صبر میکردن
البته تا 10 دقیقه دیگه روز 1 فوریه میشه تو کل امریکا و خبرا احتمالا میاد دیگه

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
نسخه F2Pـه Forza 6 (که محتوای کمتری هم داره) در کنار Halo Wars 2 که استراتژی ریل تایم هست و یک Spin off برای سری هیلو به حساب میاد در کنار Halo Online که اون هم یک عنوان F2P هست و یکی دو سال پیش معرفی شد و حتی همین Fable: Legends که یک عنوان F2P هست میتونن نماینده های خوبی برای عناوین مطرح مایکروسافت روی PC باشن.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
نسخه F2Pـه Forza 6 (که محتوای کمتری هم داره) در کنار Halo Wars 2 که استراتژی ریل تایم هست و یک Spin off برای سری هیلو به حساب میاد در کنار Halo Online که اون هم یک عنوان F2P هست و یکی دو سال پیش معرفی شد و حتی همین Fable: Legends که یک عنوان F2P هست میتونن نماینده های خوبی برای عناوین مطرح مایکروسافت روی PC باشن.

دیگه از نمایند خوب گذشته. بر اساس اخبار و شایعاتی که این چند هفته اومده همه عناوین انحصاری مایکروسافت قرار هست برای ویندوز بیاد.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
دیگه از نمایند خوب گذشته. بر اساس اخبار و شایعاتی که این چند هفته اومده همه عناوین انحصاری مایکروسافت قرار هست برای ویندوز بیاد.

شایعاتی که توش به اومدن Forza 6 روی ویندوز اشاره شده بود؟ خب الان اون شایعه تبدیل شده به خبر اومدن یک نسخه با محتویات کمتر و F2P به اسم Forza Motorsport 6: Apex روی ویندوز. خبر رو خوندید؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
شایعاتی که توش به اومدن Forza 6 روی ویندوز اشاره شده بود؟ خب الان اون شایعه تبدیل شده به خبر اومدن یک نسخه با محتویات کمتر و F2P به اسم Forza Motorsport 6: Apex روی ویندوز. خبر رو خوندید؟

بقیه اخبار و شایعات مثل Halo و QB و GeOW و ......

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بقیه اخبار و شایعات مثل Halo و QB و GeOW و ......

QB که معرفی شده، از سری هیلو هم که عنوان Halo Wars 2 برای Windows 10 معرفی شده در کنار Halo Online که برای شروع فقط توی روسیه لانچ شد تا کارهای اولیه و طراحی مدل اقتصادی بازی رو انجام بدن (برای هیلو از عنوان خاصی نام نبردن و اصلاً شایعه نیست) و GeoW هم که نسخه UEـش معرفی شده و احتمالاً کمتر از یک هفته دیگه عرضه میشه (امروز احتمال داره نقدهاش هم بیاد بیرون) و امکان داره یک نسخه F2P هم براش معرفی کنن با این روندی که در پیش گرفتن. البته ممکنه IPهای جدید به صورت بازی کامل و همزمان روی Windows و کنسول عرضه بشن مثل عناوین ReCore، Sea of Thieves، Quantum Break و ... .

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
من همچنان معتقدم کسی که کنسول باز باشه سمت pcنمیره! تمام انحصاری های وان هم برای pc بیاد هیچ تاثیری روی تصمیم من نخواهد گذاشت. من کنسول را خریداری کردم و ازش لذت خواهم برد.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من همچنان معتقدم کسی که کنسول باز باشه سمت pcنمیره! تمام انحصاری های وان هم برای pc بیاد هیچ تاثیری روی تصمیم من نخواهد گذاشت. من کنسول را خریداری کردم و ازش لذت خواهم برد.
آفرین به شما همشهری:)
کاش همه مثل شما فکر کنن
سوالی که مطرح هست اینه که آیا مثل نسخه پلاس بازی Drive Club که میشد به نسخه کامل تبدیلش کرد این رو هم میشه با پرداخت هزینه به نسخه کامل تبدیل کرد یا این سیا.ست فقط قصدش به رخ کشیدن گرافیک بازی در پلتفرم pc هست؟

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082

دقیقا !!! :bighug:

اونایی که کنسول باز هستن بهتره منتظره عرضه ی بازی های XO روی PC نباشن و برن خود کنسول رو تهیه کنن

البته من هم آخرش XO رو میخرم ولی همه ی بازیهاشو رو PC بازی میکنم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر