عرضه عناوین بیشر از قبیل ( of War 4 و Scalebound) بر روی pc

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
Xbox-One.jpg

درود
پس از ماه ها گمانه زنی در نهایت Quantum Breakعلاوه بر ایکس باکس وان به طور همزان برای ویندوز 10 هم منتشر خواهد شد !

ماکروسافت قبلا هم تایید کرده بود که ایکس باکس وان و ویندوز را را به یک پلتفرم واحد تبدیل خواهد کرد .در همین راستا هم بازی های چون (Ryse: Son of Rome, Dead Rising 3, ) را هم قبلا منتشر کرد !
انتشار Quantum Break بر روی ویندوز 10 توسط ماکروسافت رسما تایید شد که بلافاصله بعد از این خبر سایت گیم اسپات در پستی تایید کرد که Quantum Break تنها انحصاری ایکس باکس وان نخواهد بود که برای pcمنتشر می شود علاوه بر ان عناوین دیگیری چون Gears of War 4 و Scalebound هم برای ویندوز 10 منتشر خواهند شد !

PC-Xbox-One.jpg

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
Gears 4 و Scalebound تکذیب شد.

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
طرفدار های سونی پیش خودشون این خبرو به ضرر مایکروسافت میدونن ولی الان ویندوز 10 داره 7 رو پشت سر میگذاره و مایکروسافت میخواد با quantum خودش استارت dx12 رو بزنه و سود و سرمایه گذاری که روی ویندوز میکنه به xbox بر میگردونه حتی برای کنسول بعدی.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
طرفدار های سونی پیش خودشون این خبرو به ضرر مایکروسافت میدونن ولی الان ویندوز 10 داره 7 رو پشت سر میگذاره و مایکروسافت میخواد با quantum خودش استارت dx12 رو بزنه و سود و سرمایه گذاری که روی ویندوز میکنه به xbox بر میگردونه حتی برای کنسول بعدی.

شما کجا خوندید کسی گفت باشه به ضرر مایکروسافته این کار؟ .... هر کسی میدونه که مایکرو از این کار سود میکنه ... اگه فقط سود مایکرو رو در نظر بگیریم.

ضمنا هنوز زوده برای نسل بعد نظر بدیم ... ولی با این مسیری که مایکرو در پیش گرفته ... سخت میتونم تصور کنم که دیگه کنسول فیزیکی به شکل متدوال بده

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
شما کجا خوندید کسی گفت باشه به ضرر مایکروسافته این کار؟ .... هر کسی میدونه که مایکرو از این کار سود میکنه ... اگه فقط سود مایکرو رو در نظر بگیریم.

ضمنا هنوز زوده برای نسل بعد نظر بدیم ... ولی با این مسیری که مایکرو در پیش گرفته ... سخت میتونم تصور کنم که دیگه کنسول فیزیکی به شکل متدوال بده

تو اون تاپیک بودن کسانی که میگفتن به ضرر xone و مایکروسافته ولی من اینطور فکر نمی کنم

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اطلاعات از سمت منبع تکذیب شده، تاپیک قفل می شه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر