20 بازی منتخب سال 2016 (از دیدگاه بازی‌سنتر)

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
kgxg_sigtop20.gif

با سلامی گرم خدمت کاربران گرامی بازی‌سنتر
ممکن است با مشاهده نام این مقاله کمی متعجب شده باشید، چرا که هر ساله سایت بازی‌سنتر مقاله‌ای با نام «100 بازی منتخب سال» منتشر می‌کرد، اما امسال این مقاله به «20 بازی منتخب سال» تغییر پیدا کرده است. سایت بازی‌سنتر همواره در جهت بهبود مطالب و محتویات خود، در حال تغییر و تحول بوده است. در سال جاری با توجه به تغییر زمان انتخاب «بهترین بازی‌های سال» و هم‌زمانی آن با این مقاله، تصمیم بر این شد که مقاله «بازی‌های منتخب سال» با حجمی کمتر از سال‌های قبل آماده شود و در عوض بازی‌های مستقل و ناشناخته‌تر که سال‌های گذشته در این مقاله معرفی می‌شدند، در قالب مقاله‌های جداگانه در طول سال عرضه حضورتان شود. امیدوارم این مقاله رضایت شما را جلب کند.
جا دارد از تمامی اعضای تیم تحریریه که در تهیه این مطلب نقش داشتند تشکر ویژه‌ای داشته باشیم.

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan

امسال تعداد انتخابا کمتر بودن دلیل خااصی داشته یا اینکه بازیهای خوب امسال زیاد نبودن؟

ویرایش: من یه لحظه با بازیهای منتخب سالی که گذشت اشتباه گرفتم:d

دست تحریریه درد نکنه

آخرین ویرایش:

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
من زیاد jrpg باز نیستم ولی persona 5 رو از همین الان قول میدم متاش 90+ هستش. اون وقت اینجا شده شماره 17 :|

البته این نمره ها به معنی نمره هایی نیست که بازی قراره بگیره، بلکه نشون دهنده میزان انتظار هر فرد از بازی های مختلف هست.

پ.ن: خودم بهش 10 دادم و مطمئنم از بین این 20 بازی که تو لیست هست از نظر متا جزو 3 بازی برتر خواهد بود :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
همچنان هر سال ما مطلب مورد انتظار ترین بازی‌های سال منتشر می‌کنیم و یک عده هم می‌گن فن بازی و ... . خب اسمش روشه. مورد انتظار ترین بازی از نظر تحریریه سایت، نه بهترین بازی. اگه من آواتارم کوانتوم بریک یعنی خیلی منتظر این بازی هم و بهش 10 دادم و مثلا به زلدا 9 دادم. این نشان دهنده این نیست که کوانتوم بریک بازی بهتریه، این فقط نشان دهنده اینه که من اشتیاق بیشتری به بازی کردن کوانتوم بریک نسبت به زلدا دارم. نقدی صورت نگرفته و بازی هم ارزش گذاری نشده این وسط.

پ.ن: جهت شفاف سازی بود این پست:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر