بالاخره آمار فروش Xbox One فاش شد!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
روز گذشته شرکت «EA» گزارش مالی خود مربوط به سال 2016 را اعلام کرد. این گزارش همراه بود با اطلاعات مختلفی از جمله برنامه مالی این شرکت برای عرضه بازی‌ها در سال جاری میلادی، اما علاوه بر این گزارشات این شرکت اعلام کرد که تا به امروز در حدود 55 میلیون کنسول «Xbox One»و « PS4 » به فروش رسیده‌است. با اعلام این گزارش، سایت «یورو گیمر» موفق شده‌است آمار فروش Xbox One را هم بدست آورد. آماری که هیچ‌وقت مایکروسافت اقدام به انتشار آن نکرده‌بود. با ادامه خبر با سایت بازی‌سنتر همراه شوید.

wctdzn7euk37k0qk0q9k.png

در شب گذشته «Blake Jorgensen» مدیر بخش مالی شرکت EA در طی گزارشی اعلام کرد که وضعیت فروش کنسول‌ها در سال 2015 بسیار قابل توجه بوده‌است. او در ادامه صحبت‌های خود گفت:

«برآورد های ما نشان می‌دهد که 55 میلیون کنسول تا به امروز به فروش رسیده‌است که عملا بیش از پیش‌بینی‌ها بوده‌ و 50 درصد بیش از آمار فروش کنسول‌ها در همین بازه زمانی در نسل قبل بوده‌است که بسیار مثبت و امیدوار کننده‌است.»

بهتر است همین‌جا دست‌نگه داریم و سری به آماری که شرکت سونی در خصوص فروش کنسول PS4 داده است، بزنیم. شرکت سونی در ماه ژانویه امسال اعلام کرد که تا به امروز بالغ بر «35.9 میلیون» کنسول فروش داشته‌است.
با این حساب حال می‌توانیم فروش کنسول Xbox One را بدست آوریم. با توجه به آمار شرکت EA تا به امروز در حدود «19 میلیون» کنسول Xbox One به فروش رسیده‌است.

فروش مجموع دو کنسول Xbox One و PS4:
55 میلیون

فروش PS4 تا آخر ماه ژانویه:
35.9 میلیون

فروش تخمینی کنسول Xbox One:
19 میلیون

منبع

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
فروشه X1 همچینا که میگن بد نیست.فقط یکم باید رویه کاریشون رو تو ضمینه انحصاری بهتر کنن کلا به نظر من انحصاری هایی بزنن که فقط و فقط برایه X1 عرضه بشه یه چیزی تو مایه هایه Bloddborne برایه PS4 اینطور که داره پیش میره اکثر بازیهاش برای pc هم پورت میشه به نظر من رویه فروشش حتما تاثیر میزاره شک ندارم.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
البته خودشون هم همین چند وقت پیش اعلام کردن فروششون در بازه زمانی مشابه از x360 بیشتر بوده و همین مقدار 19 میلیون به دست امده بود!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
البته خودشون هم همین چند وقت پیش اعلام کردن فروششون در بازه زمانی مشابه از x360 بیشتر بوده و همین مقدار 19 میلیون به دست امده بود!
دقیقا ، حالا احتمالا با اومدن Geow و QB امار فروشش بهتر میشه...

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
همونطور که تام وارن تو ورج هم گفته ، این میزان فروش و درآمد بخش اکس باکس برای مایکروسافت رضایت بخش بوده ، اما به دو دلیل :
۱_ فروش اکس باکس وان نسبت به ۳۶۰ طی مدت مشابه بهتر بوده !
۲_میزان فروش ۳۶۰ افول داشته و باعث کاهش درآمد مایکروسافت شده اما از اون طرف فروش اکس وان افزایش داشته و این خبر خوبی برای مایکروسافته...:)

GREAT ESCAPE

کاربر سایت
Jan 25, 2016
12
نام
مدونا
فروشش خیلی کم هست! هیچ ربطی هم نداره نسبت به 360 بهتر بوده یا نه! باید با رقیب فعلیش یعنی ps4 مقایسه شه که بدجور عقب هست.

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
فروشش خیلی کم هست! هیچ ربطی هم نداره نسبت به 360 بهتر بوده یا نه! باید با رقیب فعلیش یعنی ps4 مقایسه شه که بدجور عقب هست.

برای من و شمای فن دیدن این آمار یعنی کم ؛ خب .. ولی برای مایکروسافت سود آور :)
دربرابر ۳۶۰ کپی خور این میزان فروش فوق العادست و دربرابر پلی۳ آمار PS4 رو تو خواب هم نمیشه دید !
هردو دارن کیف می کنند (البته سونی خیلی بیشتر :) ) ... من و شما اینجا چرا غم بخوریم ...

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
یعنی هیچ کس باور نمیکرد این نسل کنسول ها اینجور رویایی بفروشن

بعضی میگفتن این نسل فروش ها خیلی کم میشه کجا هستند که این امار رو ببینن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یه چیزایی میشنیدیم اوایل نسل در باب افول کنسول ها و اینکه دارن به پایان عمرشون نزدیک میشن :D

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یه چیزایی میشنیدیم اوایل نسل در باب افول کنسول ها و اینکه دارن به پایان عمرشون نزدیک میشن :D

همیشه اول هر نسلی از این جک ها گفته میشه =))

========================

فکر کنم PS4 میخواد دوران طلایی جد بزرگوارش PS2 را تکرار کند >:)

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

اوایل نسل قبل یه کارشناسی تو یکی از مجله های ایرانی پیش بینی کرده بود PS3 احتمالا آخرین کنسول سونی خواهد بود و سونی از بازار گیم کنار میره :-j

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اوایل نسل قبل یه کارشناسی تو یکی از مجله های ایرانی پیش بینی کرده بود PS3 احتمالا آخرین کنسول سونی خواهد بود و سونی از بازار گیم کنار میره :-j

مجله اش هنوز موجوده در اتاق من :D تحلیل رو بخونی با سر میری تو مانیتور بدون فکر :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,437
نام
علی
اول اینکه این نسل تضمین کننده ی وجود نسل بعدی هم هست با این فروشهای وحشیانه:D 2 اینکه آقایان جنبه ی شوخی ندارید جدی؟:| اون عزیزانی که میگفتن این نسل آخری هست و فروش کم خواهد شد و از اینجور مطالب، تنها قصد گفتن جوکی بامزه اگر نه خنده دار داشتند:D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,598
فروشه X1 همچینا که میگن بد نیست.فقط یکم باید رویه کاریشون رو تو ضمینه انحصاری بهتر کنن کلا به نظر من انحصاری هایی بزنن که فقط و فقط برایه X1 عرضه بشه یه چیزی تو مایه هایه Bloddborne برایه PS4 اینطور که داره پیش میره اکثر بازیهاش برای pc هم پورت میشه به نظر من رویه فروشش حتما تاثیر میزاره شک ندارم.

فاجعه بار نیست ولی دست کمی هم از فاجعه نداره فروشش نسبت به PS4
الان PS4 دو میلیون تخمینی کنسول بفروشه نسبتش میشه 2:1 که این میشه فاجعه همون طور که نسل پیش 360 بازهای محترم اختلاف 15 میلیونی کنسول 360 و با PS3 که 1 سال دیرتر لانچ شد و لانچ ضعیفی داشت مقایسه میکردند
البته با عرضه U4 راحت اختلاف 2:1 میشه
ولی واقعآ این چه سیاستی بود ماکروسافت اول نسل گرفت یه طوری توهین شد به شعور مخاطب خصوصآ با نحو بیان شخصیت نچندان جالب دان متریک واقعآ 360 چه افرادی پشتش بودن مثه J ALLARD و پیتر مور ولی هر وقت یاده لانچ X1 میفتم چهره نچسب این آدم میاد جلو چشم به عنوان کسی که قصد داشتم X1 بخرم واقعآ کلمه ..... تو تفکراتم
53124474394275741132.jpg

ولی چیزی که از این امار مشخصه رشد روز افزون صنعت گیمه که سن و سال نمیشناسه
یه زمانی میگفتن بازی ماله بچه هاست الان همسایه بالای ما با 60 سال سن کلش میزنه

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
========================

فکر کنم PS4 میخواد دوران طلایی جد بزرگوارش PS2 را تکرار کند >:)

فروش ایکس باکس وان خوب بوده وps4هم که عالی

اگه ps4همینطوری ادامه بده ممکنه ازاستادps2هم جلوبزنه البته جنابps2رقیب قدرتمندی هم نداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر