اولین اطلاعات و تصاویر درز کرده از عنوان TMNT ساخته پلتینیوم گیمز

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چندی پیش خبر ساخت یک عنوان بر اساس سری محبوب Teenage Mutant Ninja Turtles یا همان لاک پشت های نینجا به دست پلتینیوم گیمز و اکتیویژن به گوش رسید. به نظر می رسد کم کم اطلاعاتی از این بازی در حال درز کردن است. در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

نام کامل بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan خواهد بود. منبع خبری ای که این اخبار را به سایت Purexbox داده، حتی پا را فراتر گذاشته و چندین عکس از بازی نیز درز داده است. این بازی هنوز به طور رسمی معرفی نشده، هرچند، چندی پیش این بازی در یک خرده فروشی استرالیا دیده شد بود و حتی لیست اچیومنت های بازی نیز درز کرد!
همانطور که در عکس های زیر مشخص است، سبک گرافیکی بازی به صورت Cell-shade طراحی شده؛ مشابه آخرین عنوان پلتینیوم یعنی ترنسفورمز. به نظر می رسد با هر 4 کاراکتر اصلی می توانید به بازی بپردازید و با توجه به اطلاعات لیک شده از اچیومنت ها، ظاهرا با یک بازی جهان آزاد طرف هستیم!

همچنین عکس باکس شات بازی نیز از طریق منبع لیک شده است.

72339438543189220587.jpg

بعد از این اطلاعات همچنان باید منتظر یک معرفی رسمی و تاریخ انتشار باشیم. همچنین به نظر می رسد این عنوان برای کنسول های نسل قبل نیز منتشر خواهد شد.

آپدیت: طبق لیست اچیومنت های درز کرده، بازی دارای حالت Co-Op و آنلاین هستش.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
من که اصلا خوشم نیومد. دوست داشتم گرافیک بازی شبیه ریبوت جدید باشه. انصافی طراحی کارکترها و کلا شخصیت پردازیشون واقعا عالیه. با این گرافیک بیخود و از رده خارج (خواهشا رو هر چرت و پرتی اسم هنری نزارید) فقط یه گیم پلی فوق خفن میتونه نظر من رو برگردونه.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من که اصلا خوشم نیومد. دوست داشتم گرافیک بازی شبیه ریبوت جدید باشه. انصافی طراحی کارکترها و کلا شخصیت پردازیشون واقعا عالیه. با این گرافیک بیخود و از رده خارج (خواهشا رو هر چرت و پرتی اسم هنری نزارید) فقط یه گیم پلی فوق خفن میتونه نظر من رو برگردونه.

ماکان تو نظرت بر نگرده هم موردی نداره :-"

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یکی میشه دقیق و واضح توضیح بده ... مشکل گرافیک بازی چیه ...؟

من که هر چی عکس ها رو نگاه میکنم کاملا عالیه ... با حال و هوای داستان های کمیک هم به شدت همخوانی داره ...
ظاهرا به اندازه کافی "واقع گرایانه" نیست....:-??

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
من دماغ اینا رو می بینم فکر می کنم اینا کاریکاتورن!!!!!

PG تیم اصلی اش که فعلا مشغول SB اه، چند تا هم پروژه فرعی دور و ورش هست، تیمشونم انقدر بزرگ نیست که از پس N تا کار بر بیان بالاخره گند بالا میاد سر یکی یا چندتاش، مثل The legend of korra، اینم پتانسیل همین سرنوشت رو داره
Rocksteady دوست داشت TMNT بسازه چی شد :|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
ماکان تو نظرت بر نگرده هم موردی نداره :-"

برای خودم که داره!:D من خیلی لاک پشت نینجا دوست دارم خو!:D شوما فک کن با مایکی جدید بازی کنی و یه ریز چرت و پرت هاش رو تحویل بده!:D بویاکاشا و اینا!:D یا طراحی جدید شردر و مجموعه اش. من تم جدید رو خیلی بیشتر میپسندم.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
یعنی فقط منم که از گرافیک سل-شید بازی راضیم و بنظرم خیلی به جو سری میخوره؟ :D

نه منم خیلی راضیم، کاملا هم خونی داره با سبک و سیاق این سری.
خیلی منتظرشم، اتفاقا با دیدن تصاویرش عطشم براش خیلی خیلی بیشتر شد. سبک مبارزات و گیم پلیش هم برای من از همین الان تضمین شدس. گرافیکش از دید من مشکلی نداره که هیچ، واقعا باید احسنت گفت که سبک سل شید رو برای این عنوان در نظر گرفتن( نظر شخصی)

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من دماغ اینا رو می بینم فکر می کنم اینا کاریکاتورن!!!!!

PG تیم اصلی اش که فعلا مشغول SB اه، چند تا هم پروژه فرعی دور و ورش هست، تیمشونم انقدر بزرگ نیست که از پس N تا کار بر بیان بالاخره گند بالا میاد سر یکی یا چندتاش، مثل The legend of korra، اینم پتانسیل همین سرنوشت رو داره
Rocksteady دوست داشت TMNT بسازه چی شد :|

شما کلا تو هر تاپیکی از بازیای PG میری همش همین یه کامنت و حرف رو تکرار میکنی و برای هر دفعه هم فقط اسم The Legend Of Korra رو میاری! ایا مثال دیگه ای داری تا کاملا مطمئن بشیم؟ TLOK هم یه بازی دانلودی و سرهمی و همینجوری بود و اصلا وقتی مشخص بود برای فان ساخته شده بوده.

اگه بازی «بد» دیگه ای سراغ داری از PG مثال بزنی ممنون میشیم چون سر Transformers هم همین حرفا رو زدن ملت ولی PG کاملا خلافش رو ثابت کرد و یه بازی خوب و مناسب و کاملا با ارزش رو عرضه کرد.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
شما کلا تو هر تاپیکی از بازیای PG میری همش همین یه کامنت و حرف رو تکرار میکنی و برای هر دفعه هم فقط اسم The Legend Of Korra رو میاری! ایا مثال دیگه ای داری تا کاملا مطمئن بشیم؟ TLOK هم یه بازی دانلودی و سرهمی و همینجوری بود و اصلا وقتی مشخص بود برای فان ساخته شده بوده.

اگه بازی «بد» دیگه ای سراغ داری از PG مثال بزنی ممنون میشیم چون سر Transformers هم همین حرفا رو زدن ملت ولی PG کاملا خلافش رو ثابت کرد و یه بازی خوب و مناسب و کاملا با ارزش رو عرضه کرد.

الان می شه تاپیکی دیگه ای که من توش همین حرف ها رو زدم و اسم korra هم آوردم نشونم بدی؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من هم با دوستمون موافقم ، هنوز که هنوزه نتونستن محبوبیت نسخه ی سگا رو پیش هوادارا برگردوندن ، بحث اون موقع عا و این موقعها هم نیست . الانم باهمون نسخه ها حال میکنم . حس خوبی داره .

لاک پشتها باحالن ، نگاشون میکنی طنزو مسخره گیشون جذابه ، این چیزی که اینا در آوردن هم توی فیلم سینمایی هم توی بازیاشون شخصیتا برا من یکی نچسبن .

نیازی به شرحش نیس ، همین عکس گویای همه چیز هست
با دستگاه هم بازی کردمش !! :d

hcsyx2zhymms6rntazds.jpg

آخرین ویرایش:

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
یکی میشه دقیق و واضح توضیح بده ... مشکل گرافیک بازی چیه ...؟

من که هر چی عکس ها رو نگاه میکنم کاملا عالیه ... با حال و هوای داستان های کمیک هم به شدت همخوانی داره ...

سل شید بودن بازی مشکلی نداره ولی طراحی کاراکترا بسیار بد صورت گرفته،مخصوصا چهره شون ،نه کمیکه نه ابهت داره.) . محیط های نمایش داده شده هم بسیار کلیشه و خالی از جزئیات به نظر می رسن و از لحاظ طراحی هنری در سطح خیلی پایینی قرار می گیرن . (البته به شخصه با تولید نور از سلاح لاکپشت ها هم مشکل دارم! ساق پاشونم خیلی بد طراحی کردن اگه دقت کنید، تو ذوق می زنه! :d)
ولی در کل ازونجا که به پلاتینوم اعتماد دارم مطمئنم بازی از لحاظ گیم پلی خیلی خوب میشه و از الان انتظارشو می کشم !

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من هم با دوستمون موافقم ، هنوز که هنوزه نتونستن محبوبیت نسخه ی سگا رو پیش هوادارا برگردوندن ، بحث اون موقع عا و این موقعها هم نیست . الانم باهمون نسخه ها حال میکنم . حس خوبی داره .

لاک پشتها باحالن ، نگاشون میکنی طنزو مسخره گیشون جذابه ، این چیزی که اینا در آوردن هم توی فیلم سینمایی هم توی بازیاشون شخصیتا برا من یکی نچسبن .

نیازی به شرحش نیس ، همین عکس گویای همه چیز هست
با دستگاه هم بازی کردمش !! :d

hcsyx2zhymms6rntazds.jpg
اخ اخ نگو ... چقدر پول دیدئو کلوب دادیم تا بتونیم بازیش کنیم .. تازه اون زمان هم سیو نمیشد مجبور بودیم از اول بازی کنیم و مراحل دوباره و چند باره بازی کنیم اما هیچ وقت لذتش از بین نمیرفت

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
کلا زمانی که با Sega Genesis بازی می کردیم خیلی گیمر تر بودیم تا الان
Save ای در کار نبود، مثل مرد باید بازی رو می رفتی از اول تا آخرش، حالا بعضی بازی ها رو می شد لولش رو انتخاب کرد اما می شستیم پای یک بازی از اول تا آخر می رفتیم، اون وسط هم می باختیم می رفت از اول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر