تاریخ انتشار Rise of the Tomb Raider برای PC مشخص شد + سیستم موردنیاز

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
Square Enixتاریخ انتشار دقیق عنوان عنوان Rise of the Tomb Raider را برای pc اعلام کرد.

2987121-lara_camp_01_4k_tif_jpgcopy.jpg

بازی از رزولوشن 4k نیز پشتیبانی خواهد کرد و در تاریخ 29 ژانویه (9 بهمن) بر روی Windows 10 و Steam عرضه خواهد شد

نسخه فیزیکی بازی با قیمت $59.99 عرضه خواهد شد.

نسخه Digital Delux و دارای Season Pass با قیمت $ 89.99

نسخه کلکسیونی بازی همانند نسخه کلکسیونی Xbox One شامل نسخه Digital Delux، مجسمه 12 اینچی لارا کرافت، نسخه ای از ژورنال لارا و گردنبندی خواهد بود. با قیمت $149.99

طبق اعلام Microsoft این بازی بر روی Xbox One بیش از یک میلیون نسخه فروخته است.

نسخه PS4 بازی نیز تا پایان سال 2016 عرضه خواهد شد ولی هنوز زمان دقیق برای آن مشخص نشده است.

سیستم مورد نیاز بازی

Processor: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
GPU: NVIDIA GTX 650 2 GB or AMD HD7770 2 GB
RAM: 6 GB
HD Space: 25 GB
DirectX: DirectX 11
منبع

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به نظرم سیستم مورد نیازش که خوبه .
امیدوارم مثل قبلی بهینگیش خوب باشه :bighug:
متسفانه من که نشده اینرو برم هنوز . خیلی هم که نمونده . :>

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
توی فروم های خارجی شایعه شده قفل خفن روی بازی گذاشتن. برای همین هم دیر تاریخ عرضه روی Pc رو اعلام کردن. البته به نظرم خیلی بعیده

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
بدون شک بهترین گرافیک اجرایی بین تمام پلتفرومها مثل همیشه متعلق به پلتفروم محبوب PC خواهد بود

یکی از نقطه های ضعف نسخه X1 این بود که TRESS FX فقط برای لارا اعمال شده سایر کراکترها ازین تکنیک استفاده نمیکنن ( بدلیل ضعف سخت افزار کنسولی)

امیدوارم توسعه دهنده این ویژگی در نسخه PC برای همه کراکترها اعمال کنه ( البته میتونه تو اپشن گزینه OFF قرار بده تا گیمرهایی که سیستم LOW END دارن مشکلی با اجرا پیدا نکنن)
باید صبرکنیم ببینیم نسخه PC چه اپشنهایی داره.

ضعف های نسخه کنسولی:
AA ضعیف .افت فریم و پارگی تصویر
کات سین ها با رزولوشن زیر 1080P رندر میشن
AF ضعیف
که البته این موارد تو نسخه PC حلستونه :d

واقعا بازی کردن این عنوان برای کسایی که HIGH END بازن بسیار فوق العاده میشه
اینجور که ازتکنیکهای گرافیکی بازی مشخصه بازی داد میزنه DX12 ساپورته :d
توی فروم های خارجی شایعه شده قفل خفن روی بازی گذاشتن. برای همین هم دیر تاریخ عرضه روی Pc رو اعلام کردن. البته به نظرم خیلی بعیده
درکل قفل خفن یا قفل ابکی فرقی نمیکنه باید بازی اوریجینال بخریم یا حداقل بصورت اشتراکی

آخرین ویرایش:

siamak5561

کاربر سایت
May 28, 2006
73
نام
سیامک
یعنی حتمن باید گرافیک 2 گیگ داشته باشیم؟ من 5850 1 گیگ دارم! نسخه قبلیش رو fullHD و تنظیمات بالا تقریبا مشکلی نداشتم.

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
48005118697586626119.jpg

تکنیک انحصاری NVIDIA

براحتی Real time Global illumination با استفاده از تکنیک Voxel تصاوير ايجاد شده رو روي پلتفرم PC در حد لايف لايك میكنه

تراشه هاي مجهز به Maxwell v.2 به بعد يعني سري 900 شتابدهنده سخت افزاري اختصاصي براي افزايش سرعت محاسبات مسير نوري با استفاده از Voxel ها دارن که سرعت پردازش تا 3 برابر افزایش میدن

گرافیکی که نسخه PC ارائه میده در نوع خودش در حد یه عنوان انحصاریه
Rise of the Tomb Raider اوج هنر گرافیکی همراه با جدید ترین تکنیکهای بصری در پلتفروم PC

حتما بازی اوریجینال تهیه میکنم . بیصبرانه منتظر انتشار بازی هستم

بیچاره AMD این عنوان هم از دستش خارج شد:d

آخرین ویرایش:

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بدون شک بهترین گرافیک اجرایی بین تمام پلتفرومها مثل همیشه متعلق به پلتفروم محبوب PC خواهد بود

یکی از نقطه های ضعف نسخه X1 این بود که TRESS FX فقط برای لارا اعمال شده سایر کراکترها ازین تکنیک استفاده نمیکنن ( بدلیل ضعف سخت افزار کنسولی)

امیدوارم توسعه دهنده این ویژگی در نسخه PC برای همه کراکترها اعمال کنه ( البته میتونه تو اپشن گزینه OFF قرار بده تا گیمرهایی که سیستم LOW END دارن مشکلی با اجرا پیدا نکنن)
باید صبرکنیم ببینیم نسخه PC چه اپشنهایی داره.

ضعف های نسخه کنسولی:
AA ضعیف .افت فریم و پارگی تصویر
کات سین ها با رزولوشن زیر 1080P رندر میشن
AF ضعیف
که البته این موارد تو نسخه PC حلستونه :d

واقعا بازی کردن این عنوان برای کسایی که HIGH END بازن بسیار فوق العاده میشه
اینجور که ازتکنیکهای گرافیکی بازی مشخصه بازی داد میزنه DX12 ساپورته :d

درکل قفل خفن یا قفل ابکی فرقی نمیکنه باید بازی اوریجینال بخریم یا حداقل بصورت اشتراکی
البته من که افت فریم ندیدم تو این بیست ساعتی که بازی کردم تاحالا ولی سایر موارد درسته و احتمالش هست رو pc حل بشه یه ضعف اصلی بازی که خیلی منرو اذیت کرد هوش مصنوعی بود که از زمانی که شما خودتون رو نشون میدین تو بازی کاراکترای حریف دیگه گمتون نمیکنن و کلا از پشت دیوار و هرمانعی همشون شمارو مبینن که این سیستم هوش مصنوعی دیگه تاحدود زیادی منسوخ شده و البته بعید میدونم تو pc هم تغییری بکنه

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
دوستان ظاهرا قفلی که روی Just Cause هست روی اینم هست:|باید قید نسخه کرک شده رو بزنیم.حالا برای تهیه سی دی کی اشتراکی هم مشکلی نیست ولی حجم دانلودش واقعا رو اعصابه:|

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
دوستان ظاهرا قفلی که روی Just Cause هست روی اینم هست:|باید قید نسخه کرک شده رو بزنیم.حالا برای تهیه سی دی کی اشتراکی هم مشکلی نیست ولی حجم دانلودش واقعا رو اعصابه:|

بله دقیقن همون قفل هست
ولی چیزی که الان شایعه شده اینه که هکرها just cause 3 رو هم تونستن به جایی برسونن ولی منتظرن این بازی هم عرضه بشه تا هر دو رو باهم کرک کنن .
حالا همه اینها شایعه هست ولی چیزی که در مورد کرک نشدن بازی های اینده میگن . مطمعنن هر بازی یه روزی کرک میشه و به نظر من هم این یه دوره ای هست که قفل ساز ها از هکرها پیشی گرفتن و مطمعنم اینطور نمیمونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر