یوبی‌سافت یک دامنه برای Assassin’s Creed Collection ثبت کرد

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
با توجه به دامنه جدید ثبت شده توسط «یوبی‌سافت»، به نظر می‌رسد این ناشر فرانسوی درحال کار بر روی یک کالکشن از بازی «Assassin’s Creed» باشد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

u9zs9dyustfm50e050ru.jpg

این دامنه جدید که «assassinscreedcollection.com» نام دارد، توسط یکی از اعضای سایت «NeoGAF» پیدا شده‌ و با توجه به اطلاعات دامنه در سایت «WhoIs»، این دامنه در روز 11 دسامبر توسط یوبی‌سافت به ثبت رسیده است.

یوبی‌سافت درحال حاضر چیزی مربوط به کالکشن بازی Assassin’s Creed را معرفی نکرده‌ و این ثبت دامنه می‌تواند بخشی از رزو دامنه‌های عادی باشد که تمامی کمپانی‌های بزرگ انجام می‌دهند.

در هرصورت، این امکان هم وجود دارد که یوبی‌سافت درحال آماده کردن کالکشنی از نسخه‌های نسل قبل Assassin’s Creed برای Xbox One و PS4 باشد.

منبع

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خبر خیلی خوبیه، خصوصا اگه بخوان سال دیگه بجای نسخه جدید فقط همین رو بدن و بجاش یه سال به سری استراحت بدن و بیشتر روش کار کنند. امسال Syndicate بازی خوبی بود ولی خب بازم میشه هنوز سری رو خیلی بهتر کرد.

REBORN LAURA

کاربر سایت
Dec 9, 2015
24
نام
بهزاد
امیدوارم رولیشنز هم باشه. بعد از اسسینز کرید 2 به نظ من بهترین قسمت سری به خصوص از نظر داستان بود.پایان بخشیدن به داستان دو شخصیت به یادماندنی. الطائر و اتزیو:d

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
یعنی میشه سه گانه pop هم ریمستر چیزی بده بیرون:x

ولی این اساسین حال نمیده چیه خدایش من که هیچکدوم بازی نکردم کامل
قسمت سوم چهارم ناقص بازی کردم بیخیال شدم

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
یعنی میشه سه گانه pop هم ریمستر چیزی بده بیرون:x

ولی این اساسین حال نمیده چیه خدایش من که هیچکدوم بازی نکردم کامل
قسمت سوم چهارم ناقص بازی کردم بیخیال شدم
شما رفتی ضعیف ترین نسخه ها رو بازی کردی اگه 2 و Brotherhood رو اول تجربه میکردی بسی لذت میبردی :d :x

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
خبر خیلی خوبیه، خصوصا اگه بخوان سال دیگه بجای نسخه جدید فقط همین رو بدن و بجاش یه سال به سری استراحت بدن و بیشتر روش کار کنند. امسال Syndicate بازی خوبی بود ولی خب بازم میشه هنوز سری رو خیلی بهتر کرد.
فکر نمیکنم یه سال رو بی خیال بشن! :-"
توی فبریه و آپریل بخش هند و روسیه ی AC Chronicles میاد،این کالکشن رو هم تابستون عرضه میکنند :-" ، مثل همیشه آخر سال هم ACـه اصلی رو:-"
---
در مورد کالکشن،فعلا که هیچیش معلوم نیست! ولی امیدوارم AC I + سه گانه ی اتزیو رو شامل بشه! :-" (4تا بازی...؟ عمرا :| ولی میخوام :-" )
به هر حال،من از کالکشن AC حمایت میکنم! :d
از عرضه ی سالانه ـش هم همینطور:p مگر اینکه اون نسخه ی بعدی AC Japan باشه و بیاد برای GOTY بجنگه :-" (مثل AC II :-" ) اینجوری باز یکم درد دوری رو میتونم تحمل کنم:-"

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
فکر نمیکنم یه سال رو بی خیال بشن! :-"
توی فبریه و آپریل بخش هند و روسیه ی AC Chronicles میاد،این کالکشن رو هم تابستون عرضه میکنند :-" ، مثل همیشه آخر سال هم ACـه اصلی رو:-"

میدونم بعیده ولی خب امیدوارم امسال رو یکم دیگه بیخیالش بشن :-" بابا بجاش برن امسال W_D2 رو عرضه کنند :D

اینو مگه کنسل نکردن؟ :-" فکر کنم یه جا شنیده بودم چون فروشش نسخه چین کم بوده زده بقیه اش رو کنسل کردن، ولی خب مطمئن نیستم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
میدونم بعیده ولی خب امیدوارم امسال رو یکم دیگه بیخیالش بشن :-" بابا بجاش برن امسال W_D2 رو عرضه کنند :D

اینو مگه کنسل نکردن؟ :-" فکر کنم یه جا شنیده بودم چون فروشش نسخه چین کم بوده زده بقیه اش رو کنسل کردن، ولی خب مطمئن نیستم :D
W_D جای خود، AC هم جای خود! :d حالا اگر ادامه ی POP 2008 رو بسازن( :(( ) باز راضی میشم:-"

نه! فقط خبری ازشون نبود،که تو هفته ی گذشته تاریخ انتشار دقیقشون مشخص شد! هند 12 ژانویه و روسیه 5 آپریل میاد! :d
برای ویتا هم تایید شد، همون 5 آپریل کل سری ـه AC C براش منتشر میشه :d
یه سری عکس جدید هم ازشون اومده :d

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بیشتر دوست داشتم کل سه قسمت 2 رو، بیان از نو بازسازی کنند با گرافیک امروزی و موتور جدید.

خدائی به نظرم همین الانش اگه بیان 2 رو دوباره بازسازی کنند، بیشتر فروش کنه و امتیاز بگیره تا این نسخه آبکی هایی که دارند میسازند!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
بیشتر دوست داشتم کل سه قسمت 2 رو، بیان از نو بازسازی کنند با گرافیک امروزی و موتور جدید.

خدائی به نظرم همین الانش اگه بیان 2 رو دوباره بازسازی کنند، بیشتر فروش کنه و امتیاز بگیره تا این نسخه آبکی هایی که دارند میسازند!

منم همچین چیزی رو خیلی دوست دارم ولی اصلاََ همچین چیزی امکان پذیر نیست .یوبی نمیاد گرافیک ، نرمی گیم پلی الان رو ول کنه و بره نسخه های اتزیو رو رو موتور جدید پیاده کنه چون هم سخته هم توجیه اقتصادی نداره اما همچنان رویای قشنگیه :x

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
به نظر من که AC بعدی ادامه سیندیکیت خواهد بود. سیندیکیت هم ریویوهاش نسبتا خوب بود هم کل بازی شبیه یه ستاپ برای یه سه گانه دیگه مثل ac2 بود. فقط توی ماموریت آخر بازی از وجود دوتا شخصیت اصلی استفاده شد و خیلی هم گیم پلی دو کاراکتری توی اون ماموریت جذاب بود. به نظرم خیلی حیف هست که همونجا رها بشه.
در ضمن ایوی فرای به نظرم یکی از بهترین شخصیت اصلی های مجموعه بود. فقط الطایر و اتزیو از ایوی بهتر بودن. اگر بیشتر به کاراکترش پرداخته بشه میتونه یه موفقیت دیگه برای سری AC باشه.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چی میشد خبری میومد که یوبی سافت دامنه ای از Prince Of Persia ثبت کرده 8-|
تا دیروز Prince برو بیا داشت واسه یوبی حالا دیگه جاش داده به As
به نظر میاد کلا بیخیال prince شدن چون اونم یجورایی تو همین سبک حساب میشه
باید منتظر روز موعودی بود تا اونم مثل Crash از غیبت کبری دربیان

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
من اون اولا که اساسین اومده بود یعنی تا شاماره 3 دوست داشتم پرنس بیاد اما حالا که میبینم یوبی این بلای هر سال اومدن وپولی شدنو به سر اساسین اورده خوشهالم که پرنس نمیاد و گذاشتنش برای روز مبادا و دارن اساسینو قربانی میکنن:( خوبه که از اساسین برای گرفتن تجربه توی نسل های جدید استفاده میکنن و زمانی که بخوان پرنس بدن بیرون یه بازی AAA بدن

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بعد از رویلیشنز به نظر من اسسین در حد 1 و 2 نیومده بود تا زمانی که سیندیکیت رو بازی کردم و فهمیدم که یوبی میخواد بزنه تو خط بازگشت به ریشه ها :D درسته که مکانیزم استفاده از دو کاراکتر درحد gtav نبود و مثلا آپگریداشونم عین هم بود ولی در کل خیلی بازی ردیفی بود . حالا به قول علی اگه یه سال به بازی استراحت بدن و 2017 نسخه بعدیو بدن بنظرم بازخورد هاشم بهتر میشن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر