دنياي كد تقلب و ترينر و سيو بازي ها

m_abtahi

کاربر سایت
Oct 25, 2007
40
سلام به دوستان عزیز
من بعد از 6 سال دوباره به این سایت برگشتم
دلیل غیبت من این بود که، همونطور که همه Admin ها در جریان هستن، قبلا آدرس این سایت KingDark بود، بعد از تغییر نام این سایت من دیگه نتونستم به این سایت بیام و نمیدونستم که نام این سایت به چه آدرسی تغییر کرده، اما از امروز دوباره در خدمت دوستان عزیز هستم، و اگر کمکی بتونم به کسی بکنم از اون دریغ نمیکنم....
با تشکر از همه

---------- نوشته در 02:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:11 AM ارسال شده بود ----------

سلام اگه میشه ترینر pes2013 become a legend ورژن 1.0 رو یکی برای دانلود بذاره
ممنون

این بازی ترینر زیادی نداره، اما من یه ترینر و یه ویرایشگر پیدا کردم، که امیدوارم به دردت بخوره :
دانلود ترینر اول
دانلود ترینر دوم

---------- نوشته در 02:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:19 AM ارسال شده بود ----------

سلام اگه کسی کد god of war III رو داره بهم بده ممنون.

این بازی کد تقلب نداره، اما دارای ترفند ها و نکات زیادی هست :
ورود به صفحه آموزش ترفند ها و نکات

---------- نوشته در 02:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:21 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوست عزیز
خسته نباشی
میشه کد تقلب واسه بازی witcher 2 پیدا کنی و بزاری ؟
این بازی کد تقلب نداره، اما دارای ترفند و تکنیک هست :
ورود به صفحه آموزش ترفند ها و تکنیک ها

---------- نوشته در 02:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:23 AM ارسال شده بود ----------

من به این دوتا کد (رمز) کانتر نیاز مبرم دارم ممنون میشم برام بگید :
1-آیا کُدی هست که فقط صدای پا را در بازی زیاد کنه؟
2-در بازی به طور پیش فرض زمانی که میمیریم حدود 4 یا 5 ثانیه طول میکشه تا دوربین اون کسیکه ما رو کشته نشون بده فکر کنم یک کدی بود که این زمان را کاهش میداد.لطفا تمام کدهای مربوط به دوربین را هم بنویسید.

از چه ورژنی از بازی استفاده می کنید :
Counter Strike - Condition Zero
Counter Strike : Source
Counter Strike 1.6
یا ورژن دیگه ای ؟

---------- نوشته در 02:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:25 AM ارسال شده بود ----------

سلام به همه ی عزیزان....

من کد تقلب بازی command & conquer 4 رو میخواستم....فقط فوریه...دمتون گرم...یه دنیا ممنون
این بازی کد تقلب ندارد، اما دارای ترفند و تکنیک هست، همچنین یک ترینر هم تونستم پیدا کنم که امیدوارم بدردت بخوره :
ورود به صفحه آموزش ترفند ها و تکنیک ها
ورود به صفحه دانلود ترینر
لینک مستقیم دانلود ترینر

---------- نوشته در 02:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:30 AM ارسال شده بود ----------

ترینر بازی arma 2
promo نباشه
ممنون
این بازی ترینر های بسیار زیادی دارد :
ورود به صفحه دانلود ترینر ها

---------- نوشته در 02:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:31 AM ارسال شده بود ----------

سلام من سیو بازی flash point red river رو میخواستم
ممنون

ورود به صفحه دانلود سیو کامل این بازی
لینک مستقیم دانلود سیو کامل بازی

---------- نوشته در 02:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:34 AM ارسال شده بود ----------

سلام کسی هست سیوهای نسخه تبدیلی بازیresident evil remakeوbf3برای کامپیوتر روبرام بزاره؟

1- منظورت از نسخه تبدیلی چی هست ؟
2- برای BF3 هم سیو نسخه تبدیلی اون رو میخوای ؟

---------- نوشته در 02:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:35 AM ارسال شده بود ----------

سلام
اگر میشه ترینر ایول 1 رو بزارید
ممنون

لطفا نام بازی را به زبان انگلیسی تایپ کنید

---------- نوشته در 02:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:37 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان رمز بازی مترو 2033 رو می خواستم
ورود به صفحه آموزش کد ها و ترفند های بازی

m_abtahi

کاربر سایت
Oct 25, 2007
40
سلام ، سیو فایل PES 2011 و PES 2012 رو برای PS3 میخواستم ، کسی داره ؟!؟

البته سیوی که توش همه ی Lock ها Unlock شده باشه ، مثل پول برای مستر لیگ و ...

ورود به صفحه دانلود سیو بازی Pes 2011 نسخه PS3
ورود به صفحه دانلود سیو بازی Pes 2012 نسخه PS3

---------- نوشته در 05:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:16 PM ارسال شده بود ----------

سلام هرکی هر رمز ترینر یا سیوی از بازی Bang Bang Racing داره بزاره لطفا

این بازی کد تقلب و سیو ندارد، اما ترینر دارد :
ورود به صفحه دانلود ترینر

---------- نوشته در 05:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:25 PM ارسال شده بود ----------

اگه میشه یه ترینر به من بدید که کارکنه برای بازی مکس پین 3 چون تا حالا هرچی دانلود کردم کار نمیکرده اگر رمز بدبد هم ممنون میشم فقط ترز وارد کردن اون رو کامل بگین
برای استفاده از ترینر، باید ترینری را که می خواهید دانلود کنید با ورژن بازی شما هماهنگ باشد :
ورود به صفحه آموزش کد های تقلب و ترفند های بازی

---------- نوشته در 05:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:35 PM ارسال شده بود ----------

دوستان میشه برای این بازی skyrim ترینر بزارین ؟

این بازی ترینر های زیادی داره :
ورود به صفحه دانلود ترینر های این بازی

---------- نوشته در 05:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:43 PM ارسال شده بود ----------

سیوهای Botanicula رو یکی لطف کنه.

متاسفانه این بازی سیو ندارد

---------- نوشته در 05:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:47 PM ارسال شده بود ----------

دوستان سلام من بازی resident evil roccon city رو نصب کردم ترینرش رو هم دان کردم کارم میکرد از روی کودنی رفتم آپدیتشو گرفتم الان دیگه ترینر کار نمیکنه چه کار کنم کمککککککککککککککککککککککککککک

به چه ورژنی بازی خود را آپدیت کردید، باید از یک ترینر هماهنگ با ورژن فعلی خود استفاده نمایید :

---------- نوشته در 05:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:50 PM ارسال شده بود ----------

سلام ببخشید سیو بازی رزیدنت اویل 5 نسخه ی گولد برای پلی استیشن 3 یا هر سیوی که برای این بازی بشه استفاده کرد تا همه ی کاراکتر ها توی مد مرسناریز و مراحل باز بشه

بعد یک سوال این سیو هارو برای کنسول ps3 اوریج خور و همین طور توی بازی آنلاین جواب میده ؟؟

مرسی

ورود به صفحه دانلود سیو بازی برای نسخه PC
ورود به صفحه دانلود سیو های بازی برای نسخه PS3

---------- نوشته در 06:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:58 PM ارسال شده بود ----------

سلام...ترینر witcher2:Enhanced edition رو میخواستم...کار کنه فقط! ممنون

ورود به صفحه دانلود ترینر های این بازی

---------- نوشته در 06:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:01 PM ارسال شده بود ----------

سلام

می تونی برام رمز بازی پلی استیشن 2 بزارییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-b:-bمی تونی

این بازی رو نمی دونم رمز داره یانه اسم بازیش گاد فادر=پدر خانده لطفا برام رمزاشو پیداکن خواهش می کنم:-/می تونی :-? :horse: :sniper::gunner:

---------- نوشته در 02:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:00 AM ارسال شده بود ----------

جوک گفتی هاهاهاهاهاها

ورود به صفحه آموزش کد های تقلب و تکنیک های بازی

m_abtahi

کاربر سایت
Oct 25, 2007
40
من رمزهای the darknesss 2 رو میخوام واسه پی سی . ممنون

این بازی کد تقلب ندارد، اما دارای ترفند ها و نکات زیادی است :
ورود به صفحه آموزش ترفند ها و نکات بازی

---------- نوشته در 07:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:40 PM ارسال شده بود ----------

vase pc kasi save saint row the third ro nadare toro khoda donbalesham khafan:((

ورود به صفحه دانلود سیو بازی

---------- نوشته در 08:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:46 PM ارسال شده بود ----------

با سلام دوستان روز خوش کسی ترینر بازی Stronghold Crusader Extreme version 1.0.0.1 نسخه فارسی را داره ؟ هر چی می گردم پیدا نمی کنم - چند تایی پیدا کردم اما برای من کار نمی کنه ؟؟؟؟؟؟ فقط خواهشا با لینک مستقیم باشه یا علی
امکان قرار دادن لینک مستقیم وجود ندارد، چون آدرس لینک ها تغییر پذیر است :

---------- نوشته در 08:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:00 PM ارسال شده بود ----------

سلام
ترینر سالم و کامل Operation Flashpoint Red River رو می خواستم
تو سایتهای فارسی و انگلیسی کلی سرچ کردم ولی همه جا کلاً 3 تا ترینر هست که یکیش کار نمیکنه و 2 تای دیگه Promo و محدود هستن
ورژن بازی هم v1.0 هست
ممنون میشم از کمکتون

---------- نوشته در 08:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:04 PM ارسال شده بود ----------

سلام بی زحمت سیو crysis2 رو برام بزارید
من تا وسطش رفته بودم ویندوز عوض کردم پرید
ورود به صفحه دانلود سیو بازی

---------- نوشته در 08:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:07 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان کسی سیو بازی darkness2 رو واسه pc نداره؟ ممنون میشم قرار بدین. محل سیو بازی کجاست؟
ورود به صفحه دانلود سیو های بازی

---------- نوشته در 08:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:12 PM ارسال شده بود ----------

لطفا ترینر Dead Space2 بزارید
ورود به صفحه دانلود ترینر های بازی

m_abtahi

کاربر سایت
Oct 25, 2007
40
سلام دوستان . من کد تقلب بازی call of duty mw3 رو میخواستم . برای کامپیوتر .
ورود به صفحه آموزش ترفند ها و نکات بازی

---------- نوشته در 08:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:20 PM ارسال شده بود ----------

میشه سایتی معرفی کنید که سیو بازیای جدید Ps3 رو داشته باشه?
http://www.thetechgame.com/Downloads/cid=35/ps3-game-saves.html
موفق باشید

---------- نوشته در 08:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:24 PM ارسال شده بود ----------

خواهشا کد تقلب skyrim رو بذارید؟
ورود به صفحه آموزش کد های تقلب بازی

---------- نوشته در 08:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:40 PM ارسال شده بود ----------

آقا اگه کسی رمز Mw3 رو داره بذاره.اصلا رمز داره؟

---------- نوشته در 11:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 AM ارسال شده بود ----------

برای X360
ورود به صفحه آموزش ترفند ها و نکته ها

---------- نوشته در 08:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:45 PM ارسال شده بود ----------

سلام خواهشا میشه رمز strong hold4 رو بزارید ممنون :))
اگه سریع بگی ممنون میشم :d​
این بازی کد تقلب زیادی نداره، و همون دو سه تایی هم که داره شاید کار نکنن :
ورود به صفحه کد های تقلب بازی

---------- نوشته در 08:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:53 PM ارسال شده بود ----------

سلام ترینر بازی Dead Rising 2 Off The Record می خواستم . ممنون میشم کمکم کنید :)
ورود به صفحه دانلود ترینر های بازی

آخرین ویرایش:

m_abtahi

کاربر سایت
Oct 25, 2007
40
ممنون دوست گرامی, فقط این سایتو خودم قبلا سر زدم بهش,بازیای قدیمی رو داره
دوست عزیز، بازی های جدید نیز در این سایت قرار می گیرد، اگر بازی مورد نظر خود را در این سایت پیدا نمی کنید، نام بازی را بنویسید، تا اگر تونستم براتون پیدا کنم

m_abtahi

کاربر سایت
Oct 25, 2007
40
اگه پیدا کنی که عالی میشه داداش
Ratchet And Clank: Full Frontal Assault
DisHonored
LittleBigPlanet Karting
Gt5 100%
دوست عزیز حق با شماست، به نظر میرسه سیو این بازی ها وجود نداره، من چند تا سایت دیگه هم پیدا کردم که احتمالا خودت قبلا به اون ها سر زدی :
PS3 Gamesaves
Game Saves - PS3 Brew - For All Your PS3 Needs. PS3 Homebrew, PS3 Saved Games, PS3 Downloads & PS3 News
PS3Hax Network - Playstation 3 Hacks and Mods - Downloads - PS3 Game Saves
به نظر میرسه یکی توی این انجمن سیو کامل بازی LittleBigPlanet Karting رو داره :
https://www.nextgenupdate.com/forums/playstation-3-trophy-exploits-hacks-guides/605764-littlebigplanet-karting-platinum-save-game.html
سیو بازی GT5 هم در این صفحه قابل دانلود هست :
http://www.savemygame.fr/en/ps3/g/ps3-gran-turismo-5-savegame.html
سیو بازی DisHonored برای نسخه PC رو پیدا کردم، اما برای PS3 نبود

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بله داداش خودم قبلا کل نت رو زیرو رو کردم پیدا نشد!! اما همین که بخاطر حل شدن مشکلم رفتی و زحمت کشیدی و وقتت رو بخاطر من هدر دادی, بسیار سپاسگزارم, همین واسم بسیار ارزشمنده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر