ريموت پليPS4 در راه PC

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
[FONT=&amp]
«[/FONT][FONT=&amp]REMOTE PLAY[/FONT][FONT=&amp]» يا قابليت پخش بازي‌هاي [/FONT][FONT=&amp]PS4[/FONT][FONT=&amp] بر روي [/FONT][FONT=&amp]Device[/FONT][FONT=&amp]هاي ديگر اين بار نه به صورت [/FONT][FONT=&amp]Official[/FONT][FONT=&amp] و رسمي از سمت سوني بلكه به دست يكي از كاربران [/FONT][FONT=&amp]xda-developers[/FONT][FONT=&amp] ميسر شد.
[/FONT]
[FONT=&amp]هنوز مدت زمان زيادي از نمايش‌هاي اوليه [/FONT][FONT=&amp]twisted[/FONT][FONT=&amp] كاربر [/FONT][FONT=&amp]xda-developers[/FONT][FONT=&amp] درباره اجراي ريموت پلي بر روي [/FONT][FONT=&amp]PC [/FONT][FONT=&amp]نمي‌گذرد كه اين كاربر در اطلاعيه‌ايي خبر از نهايي شدن و اجراي اين برنامه داد.[/FONT]
[FONT=&amp]اين كاربر كه براي پورت برنامه ريموت پلي اندرويدي [/FONT][FONT=&amp]PS4[/FONT][FONT=&amp] از گوشي[/FONT][FONT=&amp]‌[/FONT][FONT=&amp]هاي خاص سوني براي بقيه [/FONT][FONT=&amp]Device[/FONT][FONT=&amp]هاي اندرويدي و پشتيباني از آن معروف شد درباره اين پروژه يك ساله خود گفت:

[/FONT]

[FONT=&amp]شمار تعداد ساعت‌هايي كه بر روي اين پروژه كار كرده‌ام از دستانم خارج شده، اما از هر لحظه كار كردن بر روي آن لذت برده‌ام و در آخر توانستم به هدف خود برسم.[/FONT]

[FONT=&amp]من دوست داشتم كه تمام وقت بر روي اين پروژه كار كنم، قابليت‌هايي به آن اضافه كنم، آن را با ثبات‌تر كنم و همانطور كه شما مي‌خواهيد آن رو بر روي پلتفرم‌هاي بيشتري ميسر كنم. تنها راه براي انجام اين كار آن بود كه بر روي برنامه قيمتي بگذارم، همانطور كه مي‌دانيد تمام پروژه‌هاي قبلي من مجاني بودند و من نمي‌خواستم برنامه را براي فروش بگذارم اما اين تنها راهي است كه مي‌توانم از طريق آن مخارج خود را تامين كنم.[/FONT]

[FONT=&amp]برنامه [/FONT][FONT=&amp]Remote Play for PC[/FONT][FONT=&amp] از تاريخ 25 نوامبر و به قيمت 10 دلار يا 6.50 پوند انگليس در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.[/FONT]

[FONT=&amp]توضيح خبرنگار :[/FONT]
[FONT=&amp]اين به معناي اجراي بازي‌هاي[/FONT][FONT=&amp] PS4 [/FONT][FONT=&amp]بر روي [/FONT][FONT=&amp]PC [/FONT][FONT=&amp] نيست و شما تنها قابليت استريم و پخش كردن تصوير بر روي [/FONT][FONT=&amp]PC [/FONT][FONT=&amp] خود را داريد.

[/FONT]

منبع 1
منبع 2

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
واقعا دست گل این مخ های Xda درد نکنه. اون از تبدیل Remote Play از سری Z برای تمامی اندروید ها، اینم از این.

در اين كه يارو براي خودش مخ ايه شكي نيست !
همين پورت ReP براي بقيه موبايل هارو درست كرد كه هيچي ! بعد اپديت 3 سوني اومد تغييراتي انجام داد برنامه ديگه كار نداد ! چند وقت بعد دوباره برنامه رو درست كرد ! با اين كه سوني يه سري كدك ها و برنامه هارو عوض كرده بود !

البته اين ريموت پلي براي PC رو فكر كنم تحت BlueStack داره اجرا مي كنه ولي همين هم كار كمي نيست !

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
در اين كه يارو براي خودش مخ ايه شكي نيست !
همين پورت ReP براي بقيه موبايل هارو درست كرد كه هيچي ! بعد اپديت 3 سوني اومد تغييراتي انجام داد برنامه ديگه كار نداد ! چند وقت بعد دوباره برنامه رو درست كرد ! با اين كه سوني يه سري كدك ها و برنامه هارو عوض كرده بود !

البته اين ريموت پلي براي PC رو فكر كنم تحت BlueStack داره اجرا مي كنه ولي همين هم كار كمي نيست !
من سعی کردم همون APK که برای باقی اندروید ها کاستومایز شد رو روی Andy یا BlueStacks پیاده کنم اما متاسفانه جواب نداد. امیدوارم این روششون اصلا روی کیفیت تاثیر نذاره و بتونیم تمام FULL HD تصویر بگیریم.

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
من سعی کردم همون APK که برای باقی اندروید ها کاستومایز شد رو روی Andy یا BlueStacks پیاده کنم اما متاسفانه جواب نداد. امیدوارم این روششون اصلا روی کیفیت تاثیر نذاره و بتونیم تمام FULL HD تصویر بگیریم.

تایید میشه
منهم بارها خواستم با BlueStack و Andy تصویر رو از پلی استیشن4 استریم کنم روی مانیتور لپتاپ منتها ارتباط متاسفانه به هیچ عنوان استبلیشمنت نمیشد

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب با توجه به اینکه میخواد با کد خود سونی پول در بیاره عمرا سونی بهش یه همچین اجازه ای بده مگه اینکه بره برای سونی کار کنه وگرنه سونی جلوش 100% میگیره شک نکنید .

اگه مجانی بود احتمالا سونی باهاش کاری نداشت اما درسته خیلی کار کرده و کارش درسته اما معمولا شرکت ها اجازه نمیدن کسی از کد هاشون یا کیت های نرم افزاریشون بدون دادن لایسنس پول در بیاره که این طرف میخواد بدون این کار پول در بیاره که 100% سونی جلوش میگیره .

الان میشه دانلودش کرد؟لینک میدید؟

مجانی نیست که 5-10 دلار قیمتشه .

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
خوب با توجه به اینکه میخواد با کد خود سونی پول در بیاره عمرا سونی بهش یه همچین اجازه ای بده مگه اینکه بره برای سونی کار کنه وگرنه سونی جلوش 100% میگیره شک نکنید .

اگه مجانی بود احتمالا سونی باهاش کاری نداشت اما درسته خیلی کار کرده و کارش درسته اما معمولا شرکت ها اجازه نمیدن کسی از کد هاشون یا کیت های نرم افزاریشون بدون دادن لایسنس پول در بیاره که این طرف میخواد بدون این کار پول در بیاره که 100% سونی جلوش میگیره .

مجانی نیست که 5-10 دلار قیمتشه .
فکر نکنم نیاز به اینترنت و ... داشته باشه که نشه کرکش کرد!

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دستش درد نکنه ولی جدا ریموت پلی چه ارزشی داره؟؟؟ هووم؟؟؟ وقتی که TV در دسترس نیست؟!

دوستان خبری نشد؟!؟ قرار بود دیروز بیاد که! کرک میشه؟
یه یارویی app سونی رو کرک کرده ما منتظریم اون app کرک شده باز کرک شه...
ی ضرب المثلی بودا...چی بود؟آهان .... همون همون....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر