Dark Souls 3 آخرین عنوان از سری خواهد بود

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
«من فکر نمی​کنم تا ابد ادامه دادن Souls و Bloodborne انتخاب درستی برای ما باشد» - میازاکی. در ادامه با بازی​سنتر همراه باشید.

jtb2s8tq8p8cu2b7t2vi.jpg

«Hidetaki Miyazaki»، کارگردان سری «Dark Souls» و «Bloodborne»، انتظار ندارد که استدیو سازنده بازی، «From Software»، به ساخت این عناوین ادامه دهد.

میازاکی در طی گفتگویی که با سایت «Gamespot» داشته است، گفت Dark Souls 3 آخرین عنوان از سری Souls خواهد بود: «من فکر نمی​کنم تا ابد ادامه دادن Souls و Bloodborne انتخاب درستی برای ما باشد. من Dark Souls 3 را یک خاتمه بزرگ برای این سری در نظر گرفته​ام، این فقط نظر من نیست، من و From Software میخواهیم در آینده عناوین جدیدی را خلق کنیم. من فکر می​کنم From Software باید چیزهای جدیدی را بسازد. در آینده بازی​های جدید را از ما خواهید دید، و Dark Souls 3 یک نشانگر مهم در جهش From Software خواهد بود.»

Dark Souls 3 در 26 آپریل سال 2016 برای PS4 ،Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

منبع

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
خیلی دوست دارم یه بازی تو ژاپن فئودال و با موضوع فرهنگ نینجا و سامورایی به سبک میازاکی ببینم. خدا کنه سراغ یه همچین ایده ای بره.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
هر چه سریع‌تر پرونده بلاد برن و سری سولز بسته بشه خوبه. اصلا دوست ندارم سری سولز یک اثر کلیشه‌ای بشه.

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بلاخره هر بازیی باید پایانی هم داشته باشه

احتمالا سریه Dark Souls تو نسخه ی سوم به اوج خودش میرسه برای همین اگه ادامه ای براش بسازن تبدیل میشه به یک بازیه تکراری و روز به روز افت میکنه

همین بلا سر Call of Duty و Assassin Creed هم اومده که یه زمونی جزو بازی های برتر سال بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر