عنوان Resident Evil 6 برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One لیست شد

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
5xd5g12xdh23iiojfuz3.jpg

براساس شواهدی که اخیرا به بیرون درز پیدا کرده‌است، به‌نظر می‌رسد که عنوان «Resident Evil 6» در راه کنسول‌های نسل فعلی است و به احتمال زیاد کاربران پلتفرم‌های PS4 و Xbox One می‌توانند این عنوان را در آینده‌ای نه چندان دور برروی نسل هشتم نیز تجربه کنند. در ادامه با «بازی‌سنتر» همراه باشید.

به‌تازگی آخرین نسخه از سری اصلی فرانچایز «Resident Evil» یعنی «Resident Evil 6» که در سال 2012 برروی پلتفرم‌های PS3 و Xbox 360 و همچنین در سال 2013 برای کامپیوتر‌های خانگی عرضه شده‌بود، توسط انجمن کره‌ای رده‌بندی سنی بازی‌ها به منظور عرضه بر روی پلتفرم های PS4 و Xbox One لیست شد.

همچنین از آنجایی که این انجمن کره‌ای در گذشته نیز عناوین زیادی از جمله «Resident Evil: Revelations» و نسخه بازسازی شده «Gravity Rush» را زودتر از موعد مقرر برای پلتفرم‌های مختلف لیست کرده‌است، می‌توان انتظار داشت که این خبر در آینده‌ای نزدیک به حقیقت بپیوندد و شاهد عرضه «Resident Evil 6» در ماه‎‌های پیش رو باشیم.

این شایعات در حالی به وقوع پیوسته‌است که شرکت «کپکام» چندی پیش نیز نسخه‌ای فرعی از سری «Resident Evil» تحت عنوان «Resident Evil Umbrella Corps» را به عنوان یک شوتر آنلاین-رقابتی معرفی کرده‌بود، و با معرفی «Resident Evil 6» به منظور عرضه بر روی پلتفرم‌های نسل هشتم، به‌نظر می‌رسد «کپکام» می‌خواهد استراحت بیشتری به عناوین شماره‌دار سری بدهد و کمی دیرتر نسخه‌ای جدید از آن را روانه بازار کند.

منبع

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
رسما عرضه ندارن یه ac جدید بدن بیرون میشینن قبلی ها رو پورت میکنن :| یکی به اینا بگه ریمستر کردن برای بازی های شاهکار و خفنه نه همه بازی ها !
این قدر که این نسل بازی تکراری داره نسل های قبلی نداشتن خداییش :|

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
اقا عذر میخوام از مدیریت و دوستان چون کلمه زشتی استفاده کردم برای این بازی ولی اینقدر این بازی اویل حرص منو در اورده که هیچ بازی ای نتونسته
رسما بازی شده کال اف دیوتی بعد ریمسترش هم میخوان بکنن

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
چه خوب، بازی نکردم این نسخه اش رو
رزیدنت اویل قشنگ ترین بازی هست که تا حالا دیدم و حتماً بقیه اش هم خوبه
ای کاش همه ی رزیدنت اویل ها رو برای ps4 میدادن

Sent from my iPhone using Tapatalk

zagr0s

کاربر سایت
Sep 22, 2011
101
به لطف xbox one backward compatibility روی کنسول XONE فروش ریمسترها کم خاهد بود (البته امیدوارم) و امیدوارم این موضوع باعث بشه تا ناشرا سر ریمستر کردن ضرر بدن! تا دست از این کار بردارن!

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,298
نام
shahab
تعریف هایی آدم می شنوه. گرافیک و تنوع!!
===========================
کاملا آشکارا کپکام داره می گه فقط هدفش درآمد زاییه. کلا جذب نسل و جدید و قدیم هم براش مهم نیست :|

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
والا به عنوان رزیدنت اویل همچین چیز شاخی نبود.
بیشتر شبیه فیلم های هندی بود، یکی عاشق یکی دیگه شد، یکی از اول بازی تو کف مخ کردن اون یکی بود، یکی مرد یکی هم رسید به عشقش فقط جای شاهرخ خوان کم بود.

ولی به عنوان تیکن خیلی تیکن خوب و جالبی بود. هم فنای قشنگی رو با یه دکمه میشد زد هم تعداد حریفاش زیاد بود و هم داستان جالبی داشت.

بعد نظر دوستان محترمه ولی انیمیشن های Capcom گرافیک بهتری نسبت به این بازی داشتند. (هم رو ps3 رفتم و هم xb360)

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
عجب رویی دارن اینا! مزخرفترین اشغال ترین نسخه بازی بود...... یادمه سر این بازی کلی ضرر کردم. حداقل 5 رو میزدن بالاخره از هر نظر از 6 بهتر بود

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ای بابا باز 1 بازی درپیت دیگه با متای 67 1 ماله می کشن 40 تا 60 دلار به مردم می تپونن(البته گیم پلی leon خوب بود.)

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
جالب نیست من یکم بازی کردم ولش کردم. من نمیدونم چرا اینکارو میکنن واسه یا بازی موفق اینکارو میکنن بجا اینکارا رو اویل 7 کار کنن.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
بنظرم تنها قسمت قابل بازی این عنوان بخش لیون هستش و اون دو تای دیگه مخصوصا بخش ردفیلد بدرد سطل زباله میخورن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر