Beyond Two Souls هفته بعد بر روی PSN، عنوان Heavy Rain در مارچ

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Beyond: Two Souls هفته بعد بصورت دیجیتالی بر روی شبکه PSN قابل خرید خواهد بود. Heavy Rain نیز به ماه مارچ سال بعد موکول شد. در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

15082727656860649792.jpg

نسخه PS4 عنوان BTS دارای تغییرات زیر خواهد بود:

- بازی بصورت 1080p اجرا خواهد شد. افکت های motion Blur، Bloom و Depth of Field به آن اضافه شده اند. همچنین نورپردازی و سایه زنی نیز ارتقا یافته است. اسپیکر موجود بر روی کنترلر DS4، در زمان بازی با "موجود" صداهای مخصوصی برای تجربه بهتر بازیکن پخش خواهد کرد.

- انتخاب ها در پایان هر صحنه، با انتخاب دیگر بازیکنان در سراسر جهان مقایسه خواهد شد.

- بعد از پایان بازی، قادر خواهید بود زمان بندی بازی را بدون پس و پیش کردن تجربه کنید. قابلیتی که بیشترین درخواست را از نسخه PS3 داشت.

- بالارفتن درجه سختی در بعضی از صحنه های اکشن، و البته ارتقای سیستم کنترل بازی.

- پک دارای بسته الحاقی Enhanced Experiments نیز خواهد بود.

بازی در تاریخ 24 نوامبر در آمریکای شمالی با قیمت 29$ و در اروپا در تاریخ 26 نوامبر با قیمت €29.99/£24.99 بصورت دیجیتالی و بر روی PSN عرضه خواهد شد.

نسخه PS4 عنوان Heavy Rain نیز در تاریخ 1 مارچ 2016 بصورت دیجیتالی عرضه خواهد شد.

به نظر می رسد بعد از انتشار هر دو بازی بصورت دیجیتالی، یک پک فیزیکی و Collection نیز در راه باشد.

هر دو نسخه ذکر شده در مراسم PSX امسال قابل بازی خواهند بود.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
نمیدونم چی شد همینجوری امروز به فکر این بازی افتادم تا اینکه خبرش رو دیدم
فعلا 10دلار دارم هفته ی بعد احتمال بسیار زیاد میخرمش

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,511
ریمستر، ریمستر، ریمستر و باز هم ریمستر!
اینکه بازی های قوی رو روی نسل هشت بیارن کار خوبیه اما به قول مایکروسافت، چرا باید برای بازی که قبلا خریدیم دوباره پول بدیم؟!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اونور هم گفتم، اینکه برداشتن دقیقا تاریخ عرضه اش رو با DLC BloodBorne توی یه روز گذاشتن واقعا از اون حرکاتی عجیبه. وقتی رقیبی برای Content ـتون وجود نداره لازم نیست خودتون بیاید یکی براش به وجود بیارید!!!
اینکه بازی های قوی رو روی نسل هشت بیارن کار خوبیه اما به قول مایکروسافت، چرا باید برای بازی که قبلا خریدیم دوباره پول بدیم؟!
اگه فقط داشتن روی این ریمسترا کار میکردن میتونستم حرفتون رو درک کنم ولی الان نه.

بازی قدیمی دوست ندارید و نمیخواید براش پول بدید؟ خیلی هم خوب، میتونید منتظر اومدن این باشید :arrowd:
sigpic72487_110.gif

تصویر از امضای مهدی دزدیده شده :-" :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

خوب اگه قبلا خریدی و بازی کرده که دلیلی نداره پول بدی و دوباره بخری :D هرچند بحث واقعا کلیشه ای و قدیمی شده اما خوب یه بار دیگه بگم. خریداران این جور بازی ها 2 دسته هستن:

1- کسانی که قبلا مثلا کنسول PS3 نداشتن و الان میخوان اون بازی رو تست کنن.
2- کسانی که عاشق بازی X هستن و دوست دارن با کیفیت بالاتری بازی رو انجام بدن.

درباره مورد دوم من خودم یه دوستی دارم که 2 نسخه از این بازی روی PS3 داره (معمولی و پک) و حالا بشدت منتظر نسخه فیزیکی PS4 هستش :))

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
- بعد از پایان بازی، قادر خواهید بود زمان بندی بازی را بدون پس و پیش کردن تجربه کنید. قابلیتی که بیشترین درخواست را از نسخه PS3 داشت.
وای من اصلا داستانو نفهمیدم با این قابلیت میتونم داستان فوق مفهومی و خفن این بازی رو بفهمم^:)^

- بالارفتن درجه سختی در بعضی از صحنه های اکشن، و البته ارتقای سیستم کنترل بازی.
حالا چی داشت که بخواد سخت تر هم بشه؟:|

کاش سونی کیلزون 2 را ریمستر میکرد نه این ات اشغالا رو8-|

دوستان چرا منتقد ها اینقدر به این بازی نمره کم دادن ؟ :-/
میشه ایراد هاشو بگید ؟
روایت فوق مزخرف داستان.گیم پلی هم که نداشت اصلا

Sajad.Marshal

کاربر سایت
Oct 8, 2015
42
وای من اصلا داستانو نفهمیدم با این قابلیت میتونم داستان فوق مفهومی و خفن این بازی رو بفهمم^:)^

حالا چی داشت که بخواد سخت تر هم بشه؟:|

کاش سونی کیلزون 2 را ریمستر میکرد نه این ات اشغالا رو8-|

روایت فوق مزخرف داستان.گیم پلی هم که نداشت اصلا
جسارت نمیکنم ولی معلومه هییییچ چیزی از بازی متوجه نشدید ,, بازم شرمنده قصد توهین ندارم

این و هوی رین همراه انچارتد بازی هایی هستن که من رو نسل قبل ۳بار بازی کردم الان اگه فیزیکیش تو بازار باشه قطعا میخرم

Sent from my K016 using Tapatalk

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کاش زودتر میومد 4 ماه برای پک فیزیکی خیلی دیره احتمال زیاد همین BTS میگیرم دیجیتال تا بعدم ببینم چی میشه فزیکی بخرم یا HR هم دیجیتالی .:|

نمیدونم ملت ما کی میخوان یاد بگیرن آقا یه بازی انجام داد خوشت نیومد ؟ خوب تمام هر جا میرسی که نباید شیپور دست بگیری اعلام کنی که یا اینکه هر تاپیکی در مورد ریمستر زده میشه یک عده دارن شکایت میکنن خوب آقا جان وقتی روی PSN یا LIVE یا Steam بازی PS1 یا X یا PC دوران قاجار دوباره برای فروش گزاشته میشه و ملت بازی 5-15 دلار پولش میدن که به حق هم هستش حالا میخوان دوباره بازی کنن تازه بازی که نه ریمستر شده نه چیزی همون بازی قبلی با همون کیفیت اولیه چه اشکالی داره یه بازی بازسازی خوب بشه و ملت با کیفیت بهتر ازش لذت ببرن تازه به نظر من 30 دلار برای یه بازی نسل قبل که الان 1080p و 60 FPS شده و مشخصا بهبود های داره مشخصا بازی 30 دلار ارزش داره .

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
جسارت نمیکنم ولی معلومه هییییچ چیزی از بازی متوجه نشدید ,, بازم شرمنده قصد توهین ندارم

این و هوی رین همراه انچارتد بازی هایی هستن که من رو نسل قبل ۳بار بازی کردم الان اگه فیزیکیش تو بازار باشه قطعا میخرم

Sent from my K016 using Tapatalk

من بازی رو دو بار تموم کردم با دو پایان مختلف!.کاملا هم متوجه شدم
بازی چیز خاصی نداشت.در واقع هیچی نداشت. اسم این بازی رو کنار انچارتد و هوی رین نیارید لطفا:|

Bat vigilante

the murderer
کاربر سایت
Dec 7, 2012
211
نام
اميرهمايون
خب، حالا که دیجیتالی میاد کارو سخت تر میکنه، حالا کسایی که بازی کردن لطفا بگن، ارزششو داره که پولشو بدیم و اینترنتمون واسش بره؟!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خب، حالا که دیجیتالی میاد کارو سخت تر میکنه، حالا کسایی که بازی کردن لطفا بگن، ارزششو داره که پولشو بدیم و اینترنتمون واسش بره؟!

یک عده هستن که میگن خیلی خوبه ولی عده دیگری هم هستن مثل من که به نطرم اونقدر ارزششو نداره. کلا به نظرم نسبتا ضعیف بود.
به نظرم صبر کن فیزیکیش بیاد بعد بگیر که خوشت نیومد بفروشیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر