بهترین بازیهای سال 2015 از نگاه سایتها و مجلات

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918

TIME (US) : Prune

The Skinny Magazine (UK) : Everybody's Gone to the Rapture
اینطور که پیداست امسال بازیهای زیادی GOTY میشند
درود.نه تنها بازیهای مهم" بلکه هر بازیی که به لیست اضافه بشه با یه رنگ خاص نشون داده میشه تا براحتی از سایر عناوین قابل تشخیص باشه.ممنون
محسن یه وقت رنگ کم نیاری :-s:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
البته اشاره شده جوایز اینا همیشه تمرکز بیشتری روی PC داره نسبت به کنسولا هرچند اونا شامل کنسولها هم میشه.یه سری نکات جالب داره مثل بهترین عنوان دلهره آور که رسیده به Until Dawn که نشون میده این تیم تازه کار روی کنسولها کارشونو خوب انجام دادن " یا بالاتر قرار دادن Nvidia Shield از WII U و رده دوم Life is Strange تو بازی سال!

پ.ن:حالا من نمیدونم فازشون چیه وقتی سال 2013 اینا GTAV رو بعنوان GOTY انتخاب کردن چرا دوباره تو بخش گوتیشون شرکت داده میشه و نکته مهمتر پایینتر از Life is Strange قرار میگیره!!!
من چرا احساس میکنم کلا Life Is Strange رو نخودی فرض میکنی:| :| :|
بدبختی اینه ، این بازی فاقد هایپه! :( وگرنه حقشه خیلی بیشتر از این حرفا تحویل گرفته بشه! :(

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
من چرا احساس میکنم کلا Life Is Strange رو نخودی فرض میکنی:| :| :|
بدبختی اینه ، این بازی فاقد هایپه! :( وگرنه حقشه خیلی بیشتر از این حرفا تحویل گرفته بشه! :(
Life Is Strange برای من در کنار Witcher 3 و Bloodborn از بهترین بازی هایی بود که این نسل تجربه کردم کاملا این حق را داره که بهترین بازی سال بشه هر چند یه بازی اپیزودیی با هزینه ساخت کم بود .

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بازیی که قرار بود رکورد متا و گوتی رو بشکونه پایینتر از Life is Strange قرار گرفت اونم نسخه PC خخخخ....
لول اگه قرار بود نظر فقط یه سایت رو ملاک قرار بدیم که اصلا نیازی به این کارا و تاپیک نبود، البته شما خیلی توجه نکن و بگرد، شاید باز یه چیز دیگه ای پیدا کردی که باهاش بیای در مورد فالوت اظهار نظر کنی!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بازیی که قرار بود رکورد متا و گوتی رو بشکونه پایینتر از Life is Strange قرار گرفت اونم نسخه PC خخخخ....
:arrowd:
Safety & Peace
من خودم کلیت سایت متا رو بردم زیر سوال توی تاپیک نمرات MGS V , بعد میگی معیار من متاست:-j.اگه جایی گفتم که معیار انتخاب گوتی از نظرم متاست رو کن, وگرنه ادعای خالی که مالیات نداره.نمرات(نه سایت متا منظورم نمرات تمام سایتها از هر جایی) میتونه یکی از فاکتورها در پیش بینی کردن گیمرها قلمداد بشه
حاجی شما که کلیت متا رو زیر سوال بردی و معیارت متا نیست و براش پشیزی ارزش قائل نیستی، چرا به طرز عجیب و مبهمی (!) همش متا رو ملاک قرار میدی و کلیدت روی این موضوعه تا باهاش FO4 رو بد نشون بدی؟ خخخخ....

پ.ن: بعد کلیت سایت متا چیه اصن برام توضیحش میدی؟ متا (اصن متا رو چی/کی تشکیل میده؟ غیر از اینه که متشکل از همون سایت هایی هست که قبولشون داری؟) خیلی بده ولی نمره های تک تک سایت ها خیلی خوبه. چقدر ما خوبیم:x البته شما معیارت اصلا متا نیست ها! منم میدونم شما معیارت اصلا متا نیست. خواستم شفاف سازی کنم این وسط اشتباه برداشت نشه. وگرنه همه میدونن شما معیارت اصلا متا نیست. فقط یه سری میگفتن شما از متا برای بد نشون دادن یه بازی استفاده میکنین و من خواستم اشتباهشونو بهشون گوشزد کنم و بگم اصلا اینطور نیست!
;))

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
:arrowd:

حاجی شما که کلیت متا رو زیر سوال بردی و معیارت متا نیست و براش پشیزی ارزش قائل نیستی، چرا به طرز عجیب و مبهمی (!) همش متا رو ملاک قرار میدی و کلیدت روی این موضوعه تا باهاش FO4 رو بد نشون بدی؟ خخخخ....

پ.ن: بعد کلیت سایت متا چیه اصن برام توضیحش میدی؟ متا (اصن متا رو چی/کی تشکیل میده؟ غیر از اینه که متشکل از همون سایت هایی هست که قبولشون داری؟) خیلی بده ولی نمره های تک تک سایت ها خیلی خوبه. چقدر ما خوبیم:x البته شما معیارت اصلا متا نیست ها! منم میدونم شما معیارت اصلا متا نیست. خواستم شفاف سازی کنم این وسط اشتباه برداشت نشه. وگرنه همه میدونن شما معیارت اصلا متا نیست. فقط یه سری میگفتن شما از متا برای بد نشون دادن یه بازی استفاده میکنین و من خواستم اشتباهشونو بهشون گوشزد کنم و بگم اصلا اینطور نیست!
;))
بحث ها رو قرو قاطی نکن8-|وقتی گفتم قرار بود فلان جور بشه نظر اون عده ای که مدعی بودن رو اشاره کردم وگرنه خود سایت متا چپو راست توش ابهامه که چطور ممکنه نمرات برای یه بازی(به فرض GTA V PS4 X1) جوری پخش بشه بین 2 پلتفرم که با 14 نقد بشه 97 و با 66 نقد هم بشه 97 و یا تبدیل 5ستاره به 2 4 6 8 10 که اصلا با عقل جور در نمیاد که این وسط پس نمرات 1 3 5 7 9 چی میشن!!! و.... موارد دیگه ای از این دست.سایت ها رو قبول دارم ولی تا وقتی سایت متا شفاف سازی نکنه کلیتش بشدت زیر سواله.حالا خوبه تهش گفتم نمرات تمام سایتها نه فقط سایت متا میتونه یکی از فاکتورا باشه.همینجوری دستت رو کیبورده فکر کردی آره:dهمین سایتی که بهش استناد کردم FO4 تو بخشی که مثلا توش اوستاس یعنی BEST RPG هم نتونست کاری کنه.بیخیال رفیق اتفاقی نیوفتاده حالا شما هم روی اون جماعتی که مطمئن بودن FO4 جوایزو جارو میکنه ولی خب نشد دیگه همونجور که احتمالا واسه MGS V نمیشه;)

ممنون که از BEST RPG Global Game Awards که بهش تو بخش جوایز استناد کردم رسیدی به ندونستن سبک.مثلا اگه میگفتم تیم کوجیما تو اکشن ادونچر اوستاس و تونست جایزه بهترین اکشنو بگیره میومدی میگفتی شما هنوز فرق اکشن ادونچر با اکشن ادونچر مخفی کاری رو نمیدونی:-jشما جمله های چند خطی بنویس با نتیجه گیریهای طلاییت بیشتر آشنا بشیم!

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
همین سایتی که بهش استناد کردم FO4 تو بخشی که مثلا توش اوستاس یعنی BEST RPG هم نتونست کاری کنه.
پیشنهاد می‌کنم شما از همون پست‌های یه خطی‌ همیشگی‌تون بزنید که یهو از این جمله‌های طلایی‌ پدیدار نشه و کسی‌ نفهمه که فرق Role playing game و RPG-7 رو نمیدونین.
در حال حاضر هیچکدوم از بازی‌های AAA به خاطر سیاست جذب مخاطب نمی‌تونن با بازی‌هایی‌ مثل POE تو زمینه RPG رقابت کنند.هیچ ربطی‌ هم به متا و خوب و بد بودن یه بازی نداره.
شما حتی نمیتونین یک دلیل برا بد بودن فالوت بیارین.(البته جز اینکه از بازی مورد علاقه شما بهتر هست :d). بعد به هر تاپیکی که میرسین بحث رو یجوری به این بازی میکشونین. تلاش شما در جایی‌ که علم وجود نداره واقعا قابل تقدیر هست.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
Game Rankings : Grand Theft Auto V PC

Metacritic : Grand Theft Auto V PC

Game Watcher : Fallout 4

1-Fallout 4
2-Warhammer : The End Times-Vermintide
3-Crookz : The Big Heist
4-Beyond Sol
5- Warhammer 40,000:Deathwatch-Enhanced Edition
6-Minecraft Story mode
7-Rising Tide
8-SOMA
9-Penarium
10-Stasis
11-Armello
12-Renowned : International Society
13-Mega man Legacy Collection
14-The British Force -COH 2
15-Blues and Bullets
16-The Swindle
17- Her Story
18-Dirty Bomb
19-Massive Chalice
20-Magicka 2
21-TechnoBablyon
22-The Witcher 3 : Wild Hunt
23-Axiom Verge
24-Wolfenstein : The Old Blood
25-Galactic Civilization II
26-Verdun
27-Order of Battle :Pacific
28-Project Cars
29-Age of Wonders III
30-GTA V
31-Dungeons 2
32-Pillars of Eternity
33-Cities : Skylines
34-Homeworld Remastered
35- The Book of Unwritten 2
36-Apothen
37-Total War : Attila
38-The Escapists
39-Death Trap
40-Dying Light
41- Life is Strange

Best PC Games of 2015 PC Editorial | GameWatcher

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
فکر کنم حق Cities Skyline و PoE واقعاً‌ خیلی بیشتر از Life Is Strange باشه.
در حال حاضر هیچکدوم از بازی‌های AAA به خاطر سیاست جذب مخاطب نمی‌تونن با بازی‌هایی‌ مثل POE تو زمینه RPG رقابت کنند.
ببخشید منظورتون Path of Exile هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر