Capcom: منتظر RE7 باشید. فعلا برنامه ای برای Devil May Cry جدید نداریم.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
RPoE8.jpg

Dengeki PlayStation این هفته سوال و جواب بزرگی با سازنده های ژاپنی داشته که در ادامه میتونید بخش مربوط به کپکام اون رو بخونید. سازنده های کپکام در این سوال و جواب از RE7 سخن گفته اند و همینطور اعلام کرده اند که فعلا برنامه ای برای Devil May Cry جدید ندارند.

از طرف آقای Masachika Kawata تهیه کننده سری Resident Evil:
سوال: میگن سری RE داره اون حس ترسناک بودنش رو از دست میده. نظر شما در این مورد چیه؟

جواب:
از اونجایی که (سری رزیدنت ایول) Spin-Off های زیادی داشته، میتونم درک کنم که چطور ممکنه (هوادارا) به همچین نتیجه ای رسیده باشند. و البته من باور دارم که باید ما عناوینی که روی ترسناک بودن تمرکز دارند نیز بسازیم. من (به ساخت اینجور عناوین) فکر و خودم رو برای (ساختشون) آماده میکنم.

سوال: آیا نسخه های HD ای از عناوین RE2, RE3 و RE Outbreak ساخته خواهد شد؟

جواب:
مشکلات زیادی وجود داره، ولی دوست داریم تا جایی که ممکنه به درخواست (هوادارا) پاسخ بدیم. [یادداشت: چند وقت پیش نسخه ریمیک RE2 معرفی شد.]

سوال: و در مورد RE7 چی؟

جواب:
ما در حال حاضر در وضعیتی نیستیم که در موردش صحبت کنیم.... ولی منتظرش باشید.

از طرف آقای Hiroyuki Kobayashi تهیه کننده سری DMC و Basara:
سوال: آیا برنامه ای برای ساخت انیمه و Spin-Off در سری Basara دارید؟

جواب:
دوست داریم اینکار رو بکنم، ولی فعلا مشخص نیست.

سوال: در مورد Devil May Cry جدید یا یک Dragon's Dogma آفلاین چطور؟

جواب
: اینا هم چیزایی هستن که شخصا دوست دارم انجامشون بدم، ولی (فعلا) براشون برنامه ای نداریم.

منبع

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
از وقتی مسیج سازنده ها رو دیدم بعد از معرفی Umbrella Corps مطمعن بودم که یک خبری میشه ازش قبل از شروع سال جدید!

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
امیدوارم هر چی میسازن دیگه این دفعه شخصیت اصلی بازی بصورت single باشه و هیچ همراهی نداشته باشه۰نصف ترس بازی با وجود اون شخصیت همراه از بین میره ۰

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,361
امیدوارم هر چی میسازن دیگه این دفعه شخصیت اصلی بازی بصورت single باشه و هیچ همراهی نداشته باشه۰نصف ترس بازی با وجود اون شخصیت همراه از بین میره ۰

همراه خوبه به شرطی که شاسکول نباشه
اکثر بازی ها همراه فقط دست و پا گیره
مثلا توی bf:hl اون دختره توی مرحله 8 بود فک کنم میرفت پیش دشمنا اصلا نمیدیدن یا بهشون شلیک نمیکرد فقط رو اعصاب بود ولی re:r2 اون دختره همراه بهتری بود حداقل
ولی قبول دارم توی بازی های ترسناک نباشه بهتره حالا اکشن قضیه فرق میکنه

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
همراه خوبه به شرطی که شاسکول نباشه
اکثر بازی ها همراه فقط دست و پا گیره
مثلا توی bf:hl اون دختره توی مرحله 8 بود فک کنم میرفت پیش دشمنا اصلا نمیدیدن یا بهشون شلیک نمیکرد فقط رو اعصاب بود ولی re:r2 اون دختره همراه بهتری بود حداقل
ولی قبول دارم توی بازی های ترسناک نباشه بهتره حالا اکشن قضیه فرق میکنه
کاری به AI شخصیت همراه ندارم ۰۰۰۰موضوع اینکه اون حس ترس و تنهایی که تو عناوین هم سبک مثل dead space تجربه میشه به هیچ وجه تو re اون حس وجود نداره که اونم بخاطر وجود اون همراه تو بازیه۰

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
تنها و جای تنگ و تاریک و موسیقی رو مخی و معما و مهمات کم.

این موارد بالا باشه واسه من میشه اویل واقعی :bighug:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
تنها کسی که ما منتظر هیچ کاری جز گند زدن ازش هستیم کپکامه....منتظر چیز دیگه ای نیستیم ازت عزیزم..... Keep making your shit; you don't seem to have enough of it

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تنها و جای تنگ و تاریک و موسیقی رو مخی و معما و مهمات کم.

این موارد بالا باشه واسه من میشه اویل واقعی :bighug:

البته تمام این ماورد رو بازی مثل Evil within داشت ولی اصلا حس و حال اویل رو نمیداد به ادم .به نظرم برای یک اویل واقعی بیشتر از این چیزا نیاز باشه.
البته منظورم از حس و حال اویل یعنی اون ترسی که تو دو سه نسخه اول حتی نسخه چهارم بود هست.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
البته تمام این ماورد رو بازی مثل Evil within داشت ولی اصلا حس و حال اویل رو نمیداد به ادم .به نظرم برای یک اویل واقعی بیشتر از این چیزا نیاز باشه.
البته منظورم از حس و حال اویل یعنی اون ترسی که تو دو سه نسخه اول حتی نسخه چهارم بود هست.

من که با TEW خیلی حال کردم و واقعا یه Survival-Horror واقعی بود

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
با شماره 4 چه خاطره هایی داشتم یادش بخیر بهترین دوران زندگی گیمری بود خیلی حال میداد ب حس تکرار نشدنی بود ولی خدا کنه افتضاح شماره 6 نباشه 5 هم خوب بود

شخصیت همراه یکی شبیه اشلی بزارن پیشش تا بشه بهترین بازی سری

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
حرفتون نیاز به ویرایش داره :dباید بگید امیدوارم هر چی باشه "RE7:Combine Of CoD & GEOW & EveryThing"نباشه....

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من که با TEW خیلی حال کردم و واقعا یه Survival-Horror واقعی بود

البته منم نگفتم بازی بدی بود .ولی چیزه خیلی خفنی هم نبود بگیم Wow از میکامی هم بود توقعات طبیعی بالاتر بود.ولی از نظره بازی تو این سبک به نظرم Alien Isolation خیلی خیلی بهتر بود .حس و ترس و اضطراب رو خیلی بهتر به نمایش میذاشت تو عمرم جوری که از ادمای تو این بازی فرار میکردم تو دنیای واقعی از کسی نترسیدم .قشنگ اون وجه ترسناک انسانیت در موقعیات های خطرناک رو نشون داد.و اینکه Alien مثل Evil Within نامردی نبود.تو اویل ده تا تیر بهت میداد یکهو ده تا زامبی ها هم با هم حمله میکردن سمتت رسما هیچ راهی جز فرار نداشتی ولی تو Alien بازی بالانس تر بود .مثلا تو بازی شما وقتی با یک انسان رو به رو میشدی شما با یک تیر تو بالا تنه کارت تموم بود و دشمن هم همین وضع رو داشت شما یک تیر بهش میزدی کارش تموم بود ولی همون استرسی که انتقال میکرد همون یک تیر ممکن بود هدفت اشتباه بره و کارت تموم بشه .تو Alien isolation تقریبا شصت در صد بازی احساس ترس و دلهره داشتم.یک چیزی هم که بود توی Evil within شما همش باید رو به جلو حرکت میکردی و حالت ماجراجویی بازی کمرنگ شده بود.ولی تو Alien حالت رفت و امدی که بود حالت ماجراجویی و بقا رو خیلی بیشتر انتقال داد هر مکانی برای باره اول بر علیه شما بود چون دانشی از اونجا نداشتید و باره دوم که سر و کارتون به اونجا میکشید شما میتونسید از مکان به نفع خودتون استفاده کنید.کلا بخوام از لحاظ احساساتم هم صحبت کنم که چقدر ترسیدم تو Evil یکی مرحله هتل که همین حالت ماجراجویی و محیط گسترده رو داشت واقعا ترسیدم وقتی که سر و کله ریوک داشت پیدا میشد یکی هم مرحله ایی که تو یک اتاق بیمارستانی هستیم و کالا محیط تاریک بود جن های نامریی با برخورد به وسائل نزدیک شدنشون رو متوجه میشدی ولی تو Alien Isolation تقریبا شصت در صد بازی احساس ترس و دلهره رو داشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر