28 سپتامبر اطلاعات جدیدی از یاکوزا 6 منتشر میشود

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
Yakuza-6.jpg

درود

در جریان نمایشگاه توکیو گیم شو ، قسمت ششم از سری یاکوزا همراه با ریمیک نسخه اول این سری تایید شد. با این که ریمیک نسخه اول برای هر دو کنسول PS4 و PS3 منتشر خواهد شد اما قسمت ششم تنها بر روی PS4 عرضه میشود

شرکت سگا تایید کرد که در تاریخ 28 سپتامبر در طی مراسم NicoNico Live ، اطلاعاتی از قسمت ششم بازی منتشر خواهد شد. علاوه بر این در این مراسم ، شاهد تئاتر دهمین سالگرد Yakuza و همچنین سکانسی از آقای Takeshi ‘Beat’ Kitano (بازیگر ژاپنی Yakuza 6) نیز خواهیم بود

Yakuza 6 در پاییز سال 2016 به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 4 عرضه می گردد.

منبع

آخرین ویرایش:

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
هیچکدوم. ریمیک یعنی ریمیک، یعنی بازسازی.

آقا من گیج شدم!
ریبون که به معنی آغاز مجدد یک سری از اول (مثل توم راید 2012)
خب این هیچی.

ریمستر و ریمیک چه فرقی دارن؟
توی هر جفتشون کیفیت بازی افزایش پیدا میکنه ، مگه نه؟؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آقا من گیج شدم!
ریبون که به معنی آغاز مجدد یک سری از اول (مثل توم راید 2012)
خب این هیچی.

ریمستر و ریمیک چه فرقی دارن؟
توی هر جفتشون کیفیت بازی افزایش پیدا میکنه ، مگه نه؟؟

ریمستر همون بازی قبلیه ولی خب فقط یکم گرافیکش HD شده یا رزولوشنش و فریمش بهتر شده.

ریمیک ولی اینطوری نیست. توی ریمیک گرافیک بازی از اول (با موتور گرافیکی جدید) بازسازی میشه، بخشهای جدید به بازی اضافه میشه، در بعضی موارد داستان تا حدودی تغییر میکنه و....

یه مثال خیلی خوب برای این مورد FF VII ـه. الان بازی داره برای PS4 ریمستر میشه (پورت نسخه PC) و هم داره یه نسخه ریمیک ازش ساخته میشه. عکسای این دو نسخه رو ببینی متوجه منظورم میشی.

l3V0E.jpg
9ETEv.jpg

پ.ن: البته این عکس ریمیک از گیم پلی نیست ولی خب با توجه به کیفیت XV میشه انتظار داشت نسخه نهایی چیزی نزدیک به همین تصویر باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر