The Old Hunters تنها بسته الحاقی Bloodborne خواهد بود

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
Bloodborne-The-Old-Hunters.jpg

درود

شرکت سونی در جریان نمایشگاه توکیو گیم شو از DLC عنوان تحسین شده ی بلادبورن رونمایی کرد. این DLC که The Old Hunters در تاریخ 24 نوامبر برای کنسول قدرتمند ps4 منتشر میشود.

طبق گفته های تهیه کننده سونی ژاپن اقای Masaaki Yamagiwa این تنها DLC خواهد بود که برای عنوان بلادبورن منتشر میشود. او به این مطلب اشاره کرد که انها برای عرضه دو DLC برنامه ریزی کرده بودند اما در نهایت به خاطر تمرکز و صرف وقت بیشتر به همین dlc بسنده کردند.

اقای Masaaki Yamagiwa در ادامه گفت که فعلا برنامه ای برای دادن DLC های بیشتر نداریم.

علاوه بر این ایشان تاکید کردند که این بسته الحاقی شامل موارد جدید از جمله سلاح ها و باس فایت های جدید است.

منبع

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
ای خداااااااا.......این DLC هم بی نظیره مثل بازی اصلی، گاهی اوقات موقع Combat نمی تونم باور کنم این بازی واقعی هستش.....هنوزم که هنوزه Bloodborne مثل یه رویا میمونه....

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
او به این مطلب اشاره کرد که انها برای عرضه دو DLC برنامه ریزی کرده بودند اما در نهایت به خاطر تمرکز و صرف وقت بیشتر به همین dlc بسنده کردند.
البته اگه اشتباه نکنم دیشب یه جایی خوندم که قرار بوده 2 تا DLC باشه اما بعدا تصمیم گرفتم هر دو تا رو قاطی کنن و تو قالب یه DLC بدن، نه اینکه مثلا یکی رو کنسل کنن و فقط یه دونه بدن :D

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
البته اگه اشتباه نکنم دیشب یه جایی خوندم که قرار بوده 2 تا DLC باشه اما بعدا تصمیم گرفتم هر دو تا رو قاطی کنن و تو قالب یه DLC بدن، نه اینکه مثلا یکی رو کنسل کنن و فقط یه دونه بدن :D

بله کاملا درست هست. منبع اصلی خبر یوروگیمر بود. ولی خب تو گیمینگ بولت اینطور نوشته بود. ان dlc دوم را با همین dlc ترکیب کردند. حرفتون کاملا درست هست

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
این dlc رو باید به چه صورت گرفت؟:d شرمنده من تازه اهل بازی کردن با کنسول شدم این جور چیزارو زیاد نمیدونم :((

از PlayStation Store قسمت Add On
هروقت بیاد میره اونجا
چند روزی هم داخل SpotLight میمونه

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بعد چجوری باید بخرمش؟؟؟؟؟؟؟:-/ یعنی بیشتر از ده گیگه؟

احتمال 100درصد رو دیسک هم میدن که هم بازی باهاش باشه هم DLC دقیقا مثل بازیای قبلشون هم DS 1 هم DS 2 اینکارو کردن پس اینم حتما رو دیسک میدن

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
احتمال 100درصد رو دیسک هم میدن که هم بازی باهاش باشه هم DLC دقیقا مثل بازیای قبلشون هم DS 1 هم DS 2 اینکارو کردن پس اینم حتما رو دیسک میدن

من درست نفهمیدم منظورت چیه اگه میگی بازی اصلیو با دل ال سی دوباره میفروشن که اخه من بازی اصلی رو دارم فقط دی ال سیشو میخوام!!!!!!!!!! و نمیدونم چجوری بخرمش

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
من درست نفهمیدم منظورت چیه اگه میگی بازی اصلیو با دل ال سی دوباره میفروشن که اخه من بازی اصلی رو دارم فقط دی ال سیشو میخوام!!!!!!!!!! و نمیدونم چجوری بخرمش

PlayStation Gift Card باید بخری از سایت های مربوطه بعد از PS Store چیزی که میخوای رو بخری

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

فكر كنم اصلا نسخه كاملش رو معرفي كردن كه DLC هم همراهشه و قراره دسامبر عرضه بشه. بزار يكم نت رو چك كنم.

ويرايش: آها فعلا فقط واسه ژاپن نسخه كامل رو معرفي كردن كه قراره كد DLC همراه بازي توي بسته باشه و باز دوباره بايد DLC رو دانلود كرد و توي ديسك نيست. تاريخ عرضه ش هم 3 دسامبره.
The expansion will be available November 24, and a retail box with the game and a code for the DLC will be released December 3. These dates are for Japan only, but we expect to see this available in the U.S. around the same time.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
فكر كنم اصلا نسخه كاملش رو معرفي كردن كه DLC هم همراهشه و قراره دسامبر عرضه بشه. بزار يكم نت رو چك كنم.

ويرايش: آها فعلا فقط واسه ژاپن نسخه كامل رو معرفي كردن كه قراره كد DLC همراه بازي توي بسته باشه و باز دوباره بايد DLC رو دانلود كرد و توي ديسك نيست. تاريخ عرضه ش هم 3 دسامبره.
چيزي ازتون كم ميشه اخرين اپديت و DLC رو اوي ديسك جا بدن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر