بازی Attack on Titan برای کنسول PlayStation معرفی شد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
GkL0E.jpg

امروز در آخرین چپتر عرضه شده از مانگای محبوب Attack on Titan خبر ساخت و عرضه بازیی از این سری محبوب برای کنسول PlayStation منتشر شد. اطلاعات بیشتر و حتی پلتفرم های دقیق بازی هنوز مشخص نشدن ولی اعلام شده که بازی توسط Koei Tecmo منتشر میشه و قرار هست زمستون امسال عرضه بشه.

از چند روز پیش هم Omega Force (یکی از سازنده های Koei Tecmo که بیشتر برای ساخت عناوین Warriors معروف اند) یک سایت تیزر و CountDown هفت روزه برای معرفی از عنوان جدیدشون(که اعلام شده از سری Warriors نیست) راه انداختند که فردا قراره به پایان برسه و هیچ بعید نیست مربوط به همین بازی بوده باشه.

با منتشر شدن اطلاعات بیشتر سعی میکنم پست اول رو آپدیت کنم.

منبع
====
آپدیت: بازی به صورت رسمی برای PS4/PS3 و PS Vita معرفی شد و قراره سال 2016 برای غرب عرضه بشه.
AoT-PS4-Ann-Init.jpg

Attack on Titan Announcement Trailer
1080p

آخرین ویرایش:

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
GkL0E.jpg

امروز در آخرین چپتر عرضه شده از مانگای محبوب Attack on Titan خبر ساخت و عرضه بازیی از این سری محبوب برای کنسول PlayStation منتشر شد. اطلاعات بیشتر و حتی پلتفرم های دقیق بازی هنوز مشخص نشدن ولی اعلام شده که بازی توسط Koei Tecmo منتشر میشه و قرار هست زمستون امسال عرضه بشه.

از چند روز پیش هم Omega Force (یکی از سازنده های Koei Tecmo که بیشتر برای ساخت عناوین Warriors معروف اند) یک سایت تیزر و CountDown هفت روزه برای معرفی از عنوان جدیدشون(که اعلام شده از سری Warriors نیست) راه انداختند که فردا قراره به پایان برسه و هیچ بعید نیست مربوط به همین بازی بوده باشه.

با منتشر شدن اطلاعات بیشتر سعی میکنم پست اول رو آپدیت کنم.

منبع

واسه خودشون خوبه اینم از انتظار ما یک انیمیشن)xبعد بنده ی خدا ما به بازی های ایرانی گیر میدیم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
واسه خودشون خوبه اینم از انتظار ما یک انیمیشن)xبعد بنده ی خدا ما به بازی های ایرانی گیر میدیم

نکته 1 : انیمه
نکته 2 : یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین مانگای این روزای ژاپنه! و شاید بشه گفت غربی پسند ترین انیمه ی چند سال اخیر!
نکته 3 : با توجه به نکته ی قبل،فروش بترکونی برای بازیش که فروش اصلیش تو ژاپنه قلبل پیشبینیه! و یحتمل یکی از مرفروش ترین بازی ااشون تو غرب میشه:-"
سوم : اون Warriorsهایی که میخوای همیشه میان :p

من اونقدرا شینگکی فن نیستم پس احتمالا بازی رو نمیگیرم:-" و منتظر معرفیه PW4م! :-"
اما طرفداراش حسابی باید حال کنند:-" ( [MENTION=16393]Trunks[/MENTION] بیا که حکم جهادت هم اومد:-" )

امیدوارم خبراش هم زود بیاد و این دیگه مثل ناروتو تاخیر نخوره! :D
کلا دنبال کردن خبر بازی های انیمه ای خوبه >:)

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
تو ژاپن که تضمینه.
اگه نصف اون ایده هایی که الان تو سرم دارم رو بتونن تو بازی بیارن بازی خوبی میشه. :d
باید مثل خود انیمه تو مبارزات روند سریعی داشته باشه مشکل اصلیشون تو کنترل شخصیت هست واقعا کنترل کردن شخصیت تو هوا سخت هست که هیچ جنگیدن رو هوا و اون جاخالی های تو انیمه... کار سختی در پیش دارند واقعا. :d

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
كل نقطه قوت انيمه ها حول داستانشون ميچرخه. attack on titan هم كه ماشالا battle هاشم درام چند جلديه! اينكه بخوان از روش بازي اي بسازن كه هم jrpg نباشه و هم خارج از ژاپن فروش داشته باشه و در حد pirate warriors هم در بياد، دور از ذهن من يكيه. تازه همون pw بعد 20 30 نسخه شد pw.
من دوست دارم سينماتيك تر بشه و جاهايي كه در حالت عادي سخت ميشه ردشون كرد كليدزني باشه. همون gow ش كنن خوبه

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
شما ها رو که نمیدونم ولی مبارزاتی که تو Attack On Titan هستش خیلی سخته که بتونند یک بازی Hack and Slash ناب ازش در بیارند به خاطر همین فکر کنم به جای این که بازی رو Hack and Slash بسازند گیم پلی بازی رو یک چیزی تو مایه های Heavy Rain و Walking Dead و Life Is Strange در بیارند:d
یک تیزری مربوط به بازی جدید Omega Force نشون داده بودند که میگفت "به چه کسی میتونی واقعا اعتماد کنی"
همین یک جمله نشون میده که تو بازی جدیدشون مثل اون سه تایی که بالا گفتم حق انتخاب داری
به هر حال فردا همه چیز مشخص میشه:d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
منکه امیدی بهش ندارم. امیدوارم مثل اون 3DSـه هی نیان کل بازی رو QTE بذارن.
یه Open worldـه Survival Horror خیلی خوب میشه ولی! با مولتی پلیر که بتونید همکاری کنید. امیدوارم بازی هم به طرز جنون آمیزی سخت باشه تا عین خود سری در بیاد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اون از J-Stars اینم از این :|
اینا میخوان اوتاکو جماعت رو بکشونن سمت پلی استیشن......)x
.
.
.
.
.
ما که غلام چشم و گوش بسته...پول دستمون بیاد چرا نریم سمتش :D

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
منکه امیدی بهش ندارم. امیدوارم مثل اون 3DSـه هی نیان کل بازی رو QTE بذارن.
یه Open worldـه Survival Horror خیلی خوب میشه ولی! با مولتی پلیر که بتونید همکاری کنید. امیدوارم بازی هم به طرز جنون آمیزی سخت باشه تا عین خود سری در بیاد.

خب اینکه خوبه شهاب، ولی 99% همچین کاری نمی کنن، متاسفانه اکثر بازیهایی که از روی انیمه میسازن اصلا در حد و اندازه خود انیمه نیستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر