CrackDown 3 با استفاده Cloud از قدرتی بالغ بر 20 کنسول Xbox One بهره می‌برد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
امروز مایکروسافت در جریان کنفرانس «گیمز کام» اعلام کرد، عنوان «CrackDown 3» با استفاده از قدرت Cloud دارای تخریب پذیری 100% محیطی خواهد بود. با ادامه خبر با سایت بازی سنتر همراه باشید.

bFjjm.jpg

یکی از نمایش های امروز کنفرانس مایکروسافت اختصاص داشت به شماره جدید «CrackDown». امروز به صورت رسمی اعلام شد، کرک داون جدید با عنوان «کرک داون 3» منتشر خواهد شد. این عنوان توسط استودیو «ReAgent» و «دیوید جونس» خالق عنوان محبوب «GTA» در حال توسعه است.

دیوید جونز در طول نمایش بازی اعلام کرد، کرک داون 3 با استفاده از «Cloud» از قدرت 20 کنسول Xbox One بهره می برد و نتیجه کار تخریب پذیری 100% محیط بازی شده است.

کرک داون 3 در زمانی نامشخص در سال 2016 به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One منتشر خواهد شد. همچنین اعلام شد نسخه بتا بخش چند نفره بازی هم در سال 2016 منتشر خواهد شد.

منبع و منبع

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
مرسی از خبر....

بهترین بازی عمرم CD2 بود از جهاتی , بهرام میدونه...
:-"

خخخخخ , یکم از کلود میترسم چون اینترنت اینجا شوته....
ولی وای که چه شود...
:x

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
توی ویدئو تخریب پذیری محیط خیلی باحال بود یه ساختمون که خراب شد زد دو سه تا ساختمون اونورترم ریخت پایین.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,861
نام
Sajjad
این مایکروسافت هم تو یه منظومه دیگه سِیر میکنه!! :D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
ای جان! یه مدت بود خبری از این Cloud و درصدهای من-در-آوردی نبود :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
یعنی باید همیشه بازی رو آنلاین بازی کنیم ؟

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
یعنی باید همیشه بازی رو آنلاین بازی کنیم ؟

قاعدتا باید always online باشه. فک کنم کم کم کلاد داره جا باز میکنه بطور کامل و جواب اون کسایی که مسخره میکنن کلاد و قدرتی که به همراهش میاد رو میده. همین الان داریم به سمتی میریم که توی زندگی روزمره بدون کلاد سخته یه سری کارا رو کردن.
اگه واقعا بتونن تخریب پذیری 100% رو توی بازی پیاده کنن کار بزرگی کردن...

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
اصولن بحث درصد بحث شیرینیه :d
20 تا کنسول میشه چند درصد حالا :d

argon

کاربر سایت
Jun 4, 2008
339
ای جان! یه مدت بود خبری از این Cloud و درصدهای من-در-آوردی نبود :D

یک روزی در شبکه هم بحث کلاد رو باشک و تردید میدیدن ولی الان ستون فقرات شبکه شده مطمئن باش بازی ها هم میرن این سمت حالا کی رو باید دید ولی زیاد طول نمیکشه

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
ایشالا نسل بعد شاهد استفاده PS5 از سیستم کلود و ظهور درصدهای من در نیاوردی میشیم....

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
ماشاالله ۲۰ کنسول
میشه به عبارتی ۲۰ این وان :d
واقعا دستاورد بزرگیست ، تبریک میگم به مایکرو که ساکن یه منظومه دیگس :d

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
red faction هم فکر کنم تقریبا صد درصد تخزیب پذیری داشت ( از نظر بصری هم حالا اونقدرم پایین تر نبود :d و تو نسل پیش بدون cloud با کنسولای با قذرت یک دهم x1 تونسته بود دست پیدا کنه
نمی دونم تیم سازنده با قدرت بیست برابری نمی تونست یه دو سه برابرشو برای جلوه های بصری بزاره کنار :-/

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
ماشالا همه ی دوستان از دم شوخ!:))طوری نیست سونی میک بلیو!:bighug:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
red faction هم فکر کنم تقریبا صد درصد تخزیب پذیری داشت ( از نظر بصری هم حالا اونقدرم پایین تر نبود :d و تو نسل پیش بدون cloud با کنسولای با قذرت یک دهم x1 تونسته بود دست پیدا کنه
نمی دونم تیم سازنده با قدرت بیست برابری نمی تونست یه دو سه برابرشو برای جلوه های بصری بزاره کنار :-/
تازه اون تو مریخ بود. اینا تو زمین تونستن به تخریب پذیری برسن.
لامصب چقدر هم تو مریخ ساختمون و آبجکت زیاد بود.
sY4Vi.jpg

تو کرک داون کلش هفت، هشتا برج با تعدادی ساختمون دیگه :d

از شوخی که بگذریم تو نمایش build 2013 نمایش تخریپ پذیری بازی نشون دادن. بدون کلود تقریبا فریم زیر 5 بود و با کلود به راحتی به 30 رسیده بودن. حالا کاری ندارم که این 20 برابر از کجا اومده ولی بدون کلود نمی تونستن همچین چیزی بسازن.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر