در بازی Until Dawn میتوانید خصوصیات رفتاری شخصیت های بازی را تغییر دهید

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
bk3_until_dawn_psx_2.0-760x428.jpg

درود

یکی از عناوین انحصاری کنسول ps4 ، عنوان Until Dawn میباشد که قرار است در ماه اگوست وارد بازار شود.

طبق اطلاعاتی که از بازی منتشر شده است شما میتوانید در طول بازی خصوصیات رفتاری شخصیت ها را تغییر بدهید.

در صفحه رسمی توییتر بازی امده است:
سم میتواند کاملا معمولی یا یک موطلایی بی کله یا همانند شخصیت Buffy The Vampire Slayer باشد. این بستگی به تصمیمات بازیبازان دارد.

در این بازی در نقش چندین کاراکتر قرار خواهید گرفت و کنترل رفتار و واکنش های ان ها با شما خواهد بود.

خصوصیات رفتاری میتواند شامل صداقت ، مهربان ، شجاع ، شوخ طبع ، احساسی و... باشد. علاوه بر این نحوه برخورد شخصیت ها با یکدیگر مورد ارزیابی قرار میگیرد. به طوری که رفتار بعضی از شخصیت ها با یکدیگر دوستانه تر است.

سبک این عنوان ترسناک بقا به بازی زیبا و خاص heavy rain شباهت دارد.بازی پایان های مختلف دارد و اگر میخواهید همه پایان ها و اتفاقات بازی را ببینید باید بازی را چندین بار تمام کنید.

عنوان انحصاری Until Dawn قرار است در تاریخ ۲۵ اگوست برای کنسول PS4، منتشر شود.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
تغییر صد و هشتاد درجه ای احسان بعد گند خوردن به متای Beyond که به دشمن خونی Cage تبدیل شده، نکته جالب توجه شش ماه اخیر تاپیک های Cage-Related ـه! :D
کلا یَد طویلی در تغییر رنگ داری احسان جون:D!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دارم درست میبینم؟ این کاراکتر Hayden Panettire هست یا من دارم توهم میزنم؟ اگه هست بگین همین الان پیش خرید کنم بازی رو! Nashville رو فقط به خاطر این دارم میبینم.
پیش خرید کن :D
===
نظر همه بچه ها محترمه. من که بازی رو میگیرم کلی هم باهاش حال میکنم. اگر اینجا کسی هست که از سری فیلمای Scream یا سریال Harper's Island و از همه مهمتر با I Know What You Did Last Summer حال کرده، بهش توصیه میکنم بازی رو بگیره چون مطمئنم ازش ناامید نمیشه.

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
به نظرم یه کم زیادی دارن هایپ می کنن اگه یه کم بی سرصدا تر بازی رو عرضه می کردن موفق تر می شد، چیزی هم که تا الان دیدیم رسما من رو که ارضا نمی کنه، داستان هم بعید می دونم کشش خاصی داشته باشه با توجه به چیزایی که می دونیم، این بحث انتخاب ها و تاثیرش هم که تا حدودی که نشون دادن چیز شگفت انگیزی نبوده که بازی رو نجاب بده، یعنی تغییرات داستانی و شخصیتی که دیدیم اصلا در حد شعارهایی که دادن نیست، حالا اینا همه حدس و گمان هست ...
هر چند ما که امیدواریم خوب باشه بازی همچنان ولی فعلا نمیشه نیمه پر یه لوان تقریبا خالی رو دید ...
یه بار گفتید که کیج خر است ما هم از نظراتتون و بحثی که کردید مطلع شدیم لازم نیست توی هر تاپیکی این بحث های منطقی و آنتلکت خودتون رو دیکته کنید به بقیه که کاملا درست هست ...

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
به نظرم یه کم زیادی دارن هایپ می کنن اگه یه کم بی سرصدا تر بازی رو عرضه می کردن موفق تر می شد، چیزی هم که تا الان دیدیم رسما من رو که ارضا نمی کنه، داستان هم بعید می دونم کشش خاصی داشته باشه با توجه به چیزایی که می دونیم، این بحث انتخاب ها و تاثیرش هم که تا حدودی که نشون دادن چیز شگفت انگیزی نبوده که بازی رو نجاب بده، یعنی تغییرات داستانی و شخصیتی که دیدیم اصلا در حد شعارهایی که دادن نیست، حالا اینا همه حدس و گمان هست ...
هر چند ما که امیدواریم خوب باشه بازی همچنان ولی فعلا نمیشه نیمه پر یه لوان تقریبا خالی رو دید ...
یه بار گفتید که کیج خر است ما هم از نظراتتون و بحثی که کردید مطلع شدیم لازم نیست توی هر تاپیکی این بحث های منطقی و آنتلکت خودتون رو دیکته کنید به بقیه که کاملا درست هست ...

اره به خدا! اقا اصلا کی کیج رو وسط انداخت؟ :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تغییر صد و هشتاد درجه ای احسان بعد گند خوردن به متای Beyond که به دشمن خونی Cage تبدیل شده، نکته جالب توجه شش ماه اخیر تاپیک های Cage-Related ـه! :D
کلا یَد طویلی در تغییر رنگ داری احسان جون:D!

مگه آفتاب پرستم :D
من نه با داوود قفس نه با این بازیا هِــــــــچ مشکلی ندارم :D مشکل اینه که خودشونم می دونن این بازیا چیز خیلی مالی نیست ولی خیلی در موردش جَو میدن :D این تیپ بازیا که خودشونم می دونن چه خبره ، باید بی سر و صدا بیان و برن :D بازیمون اینه و اونه و فلان ، تهش میشه اوردر :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مگه آفتاب پرستم :D
من نه با داوود قفس نه با این بازیا هِــــــــچ مشکلی ندارم :D مشکل اینه که خودشونم می دونن این بازیا چیز خیلی مالی نیست ولی خیلی در موردش جَو میدن :D این تیپ بازیا که خودشونم می دونن چه خبره ، باید بی سر و صدا بیان و برن :D بازیمون اینه و اونه و فلان ، تهش میشه اوردر :D
كاملا مخالفم :d

بي سر و صدا بيان و برن تا شكست تجاري بخورن؟ اصلا اين حرف با عقل جور در نمياد احسان :d اين بازيا مخاطب خاص خودشون رو دارن و اين سر و صدا و جو هم براي اينه كه توجه اونا رو جلب كنند. همونطوري كه توي همين تاپيك توجه من و نويد رو به خودشون جلب كردن :d

در كل اينجور بازيا و اخبارشون براي هواداراي اين سبكه :d به نظرت بجاي اينكه بخوايم اينجور بازيا بي سر و صدا بيان و به يه مرگ تجاري برسن، بهتر نيست اونايي كه ميدونند با اين سبك حال نميكنند بيخيال دنبال كردن اخبارش بشن؟ :d

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
كاملا مخالفم :d

بي سر و صدا بيان و برن تا شكست تجاري بخورن؟ اصلا اين حرف با عقل جور در نمياد احسان :d اين بازيا مخاطب خاص خودشون رو دارن و اين سر و صدا و جو هم براي اينه كه توجه اونا رو جلب كنند. همونطوري كه توي همين تاپيك توجه من و نويد رو به خودشون جلب كردن :d

در كل اينجور بازيا و اخبارشون براي هواداراي اين سبكه :d به نظرت بجاي اينكه بخوايم اينجور بازيا بي سر و صدا بيان و به يه مرگ تجاري برسن، بهتر نيست اونايي كه ميدونند با اين سبك نميكنند بيخيال دنبال كردن اخبارش بشن؟ :d

در این مورد خیر :D
تا جایی که من می دونم یه اوردر نامی بود که به شدت با سر و صدا هم عرضه شد و این امر نه تنها به موفقیت تجاریش کمک نکرد بلکه سونی خیلی شیک و مجلسی همکاری رو باهاشون قطع کرد که برن برای خودشون آدامس خروس بسازن :D هم IP حروم شد ، هم استودیو بد نام :D این حرف تو برای موقعی هست که سبک یه بازی خاصه و اون بازی حرفی هم برای گفتن داره ، بله اونموقع اون بازی نباید قربانی سبک خاصی که داره بشه :D باید تا میشه ازش حمایت کرد تا کم کم رشد کنه و به بلوغ کافی برسه :D
قضیه ی این بازی ای که داریم در موردش صحبت میکنیم فرق میکنه :D این بازی از همین الانش یه شکسته ، چه با حمایت چه بی حمایت. من مُرده شما زنده :D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
@Noᴄtis Luᴄis
بهتر نيست اونايي كه ميدونند با اين سبك حال نميكنند بيخيال دنبال كردن اخبارش بشن؟ :d
:d
خود من تاپیکشو زدم ولی ذره ای پیگیرش نیستم ، تریلرهای گیمپلی هم دیدم ولی اصلا قصد خریدش رو ندارم ،
نظرم هم بیشتر به برادر احسان نزدیکه ولی واسه احترام به طرفدارای این سبک خاص چیزی نمیگم و کلا
اِوری ثینگز ریلیتد تو Until Dawn = ایگنور:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
در این مورد خیر :D
تا جایی که من می دونم یه اوردر نامی بود که به شدت با سر و صدا هم عرضه شد و این امر نه تنها به موفقیت تجاریش کمک نکرد بلکه سونی خیلی شیک و مجلسی همکاری رو باهاشون قطع کرد که برن برای خودشون آدامس خروس بسازن :D هم IP حروم شد ، هم استودیو بد نام :D این حرف تو برای موقعی هست که سبک یه بازی خاصه و اون بازی حرفی هم برای گفتن داره ، بله اونموقع اون بازی نباید قربانی سبک خاصی که داره بشه :D باید تا میشه ازش حمایت کرد تا کم کم رشد کنه و به بلوغ کافی برسه :D
قضیه ی این بازی ای که داریم در موردش صحبت میکنیم فرق میکنه :D این بازی از همین الانش یه شکسته ، چه با جمایت چه بی حمایت. من مُرده شما زنده :D

باز مخالفم :d
مطمئن باش همون اوردر اگر اونقدر براش تبليغ نميكردن نصف چيزي كه الان فروخته رو هم نميتونست بفروشه (حتي اگه الانم خيلي كم باشه). :d صدها سازنده براي بازي زحمت كشيدن و منتظرن تا بازيشون موفق بشه، گذشته از كيفيت نهايي بازي و اينكه ميتونه توقع ها رو برآورده كنه يا نه به صورت كلي اينكه از سازنده ها بخوايم براي محصولشون تبليغ نكنند يا كم تبليغ كنند غير منطقيه و هيچوقت اتفاق نميوفته (و نبايد بيوفته :d )

پ.ن: تازه اين بدبخت كه اونقدرا هم براش هايپ راه ننداختن كه اينجوري بهش گير ميديد :d توي همون E3 حضورش فقط ثانيه اي بود و اصلا نمايش زنده هم توي كنفرانس نداشت. الانم كه خيلي خيلي بي سر و صداتر از بازيهاي ديگه است و انگار نه انگار چند هفته ديگه قراره عرضه بشه. ديگه واقعا توقع داريد از اينم كمتر بهش توجه كنند؟ خب چه كاريه، يهويي بگيد بازي رو كنسل كنند بره ديگه :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
باز مخالفم :d
مطمئن باش همون اوردر اگر اونقدر براش تبليغ نميكردن نصف چيزي كه الان فروخته رو هم نميتونست بفروشه (حتي اگه الانم خيلي كم باشه). :d صدها سازنده براي بازي زحمت كشيدن و منتظرن تا بازيشون موفق بشه، گذشته از كيفيت نهايي بازي و اينكه ميتونه توقع ها رو برآورده كنه يا نه به صورت كلي اينكه از سازنده ها بخوايم براي محصولشون تبليغ نكنند يا كم تبليغ كنند غير منطقيه و هيچوقت اتفاق نميوفته (و نبايد بيوفته :d )

پ.ن: تازه اين بدبخت كه اونقدرا هم براش هايپ راه ننداختن كه اينجوري بهش گير ميديد :d توي همون E3 حضورش فقط ثانيه اي بود و اصلا نمايش زنده هم توي كنفرانس نداشت. الانم كه خيلي خيلي بي سر و صداتر از بازيهاي ديگه است و انگار نه انگار چند هفته ديگه قراره عرضه بشه. ديگه واقعا توقع داريد از اينم كمتر بهش توجه كنند؟ خب چه كاريه، يهويي بگيد بازي رو كنسل كنند بره ديگه :d

اگه کمتر سر و صدا میشد براش ، حداقلش این بود که سازنده ـش شاید فرصت کار کردن دوباره روی پروزه رو پیدا می کرد و کار به این فضاحت نمی کشید :D ولی وقتی بازیت هیچی نباشه و بزرگش کنی ، اوضاعش بدتر میشه که بهتر نمیشه :D
سازنده هم اگه کارشو بلد باشه با کمترین میزان تبلیغ هم خود به خود هم بازیش موفق میشه هم دیده میشه :D اثر خوب روو زمین نمی مونه :D

بعد فارغ از تمام این بحث ها ، خودت علی و بقیه اصن یه نگاه به کارنامه یا سایت Supermassive Games انداختین که ببینین از کی دارید دفاع می کنید ؟ :D به نظر من آشغال ساز یه شبه مسترپیس ساز نمیشه :D

AM!R@

مسئله اینجاس که من مشکلی با این سبک ندارم و بازیاشم می خرم ولی این حرکات به نظرم زیاده رویه :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اگه کمتر سر و صدا میشد براش ، حداقلش این بود که سازنده ـش شاید فرصت کار کردن دوباره روی پروزه رو پیدا می کرد و کار به این فضاحت نمی کشید :D ولی وقتی بازیت هیچی نباشه و بزرگش کنی ، اوضاعش بدتر میشه که بهتر نمیشه :D
سازنده هم اگه کارشو بلد باشه با کمترین میزان تبلیغ هم خود به خود هم بازیش موفق میشه هم دیده میشه :D اثر خوب روو زمین نمی مونه :D

بعد فارغ از تمام این بحث ها ، خودت علی و بقیه اصن یه نگاه به کارنامه یا سایت Supermassive Games انداختین که ببینین از کی دارید دفاع می کنید ؟ :D به نظر من آشغال ساز یه شبه مسترپیس ساز نمیشه :D

AM!R@

مسئله اینجاس که من مشکلی با این سبک ندارم و بازیاشم می خرم ولی این حرکات به نظرم زیاده رویه :D

Lets agree to disagree :d

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
در کل من از این تیپ بازی های خوشم میاد فقط مشکلی که دارن کمبود گیمپلی ه ... وسطش حداقل پازلی معمایی یه سری امکانات دیگه اضافه کنن بهتر میشه..

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
مساله اینه که بیش از 60% هایپ اوردر رو ملت شروع کردن ؛ هنوز بار اول که یکسری آرت از اتمسفر بازی و اینا اومد رو یادم نمیره . ملت همه شروع کردن به Praise بازی از روی یکسری شات که فلان و بهمان و عجب عنوان خوفی ـه ! و در ادامه این قضایا خواه ناخواه اکثر کمپانی ها مجبور به ساپورت و ادامه جو موجود میشن ( بازی هر چقدرم ضعیف ولی فروش خوبی داشته و اگه بدون این سر و صداها نمیومد نصف این بُعد اقتصادیش رو هم نداشت ) .
حتی با وجود نمایش بازی و دیدن گیم پلی خشک و ضعیفش بازم هایپ ادامه داشت .

اما قضیه کیج و این مدل بازی ها فرق میکنه ؛ مخاطب از همون اول میدونه که کار با بقیه عناوین متفاوته ! برای مثال خودِ من موقع عرضه Heavy Rain میدونستم دنبال چی هستم و انصافاً هم باران ِ سنگین تبدیل شد به یکی از بهترین تجربه های نسل قبلم . توقع یه TPS هیجانی مثل U4 یا یه FPS حماسی مثل Halo 5 رو ندارم و از قبل و معرفی و هایپ سازنده میدونم دنبال چی هستم . و این بین تبلیغ و بزرگ جلوه دادن بازی یه باید اقتصادی برای اون کمپانی تو این شرایط سنگین ساخت فرنچایزها از بُعد مالی هست ..

اون سری با احسان سر ِ همین بحث میکردیم ؛ مشکل این ِ که تو ایران بازی خوب بازی هست که توش بکش بکش داشته باشه و تیر بزنی و ماشینبدزدی و خونه بخری .. :D امان از روی که کسی بخواد تو نسل خودش متفاوت باشه ؛ تهش میشه دیوید دماغ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر