Skyfoge ، عنوان جدید MMORPG به سبکی متفاوت

Skyforge ، عنوان جدید MMORPG به سبکی متفاوت

سلام
چند وقتی میشه این بازی اومده تو فاز Open Beta .. حسابی هم سر صدا کرده و تعداد پلیر هاش زیاد شدن.. یه سری توضیح مختصر میدم
راجع به بازی، بسته به اینکه چقدر استقبال بشه، کاملش می کنم..

سبک بازی کلا یه چیز هیبریده..! هم المان های بازی های تارگتینگ رو داره هم non torgeting هم تاکید زیادی روی دانجن شده هم روی
قسمت اپن ورد و سعی شده طیف علاقه های مختلف رو پوشش بده که به نظرم توی این کار موفق بوده.. مثلا منی که از بازی های grindy
مثل ترا خوشم نیومد (اینکه هی باید کوئست های مشابه و تکراری انجام داد) ترجیح میدم دانجن هاشو برم و کسی هم که با اپن ورد و این
طور چیزا حال میکنه دستش بازه.. از نظر اکشن ، بازی واقعا نفس گیریه.. (کلا بازی سختیه) و جاخالی دادن نقش خیلی مهمی داره اگه
تو این کار مهارت نداشته باشید کارتون تمامه..! دانجن ها معمولا 2 باس یا بیشتر دارن که هرکدوم مکانیزم مربوط به خودشو داره و بعضی ها
واقعا سختن.. (درکل به نظرم بازی زیادی سخته و باید روند بازی و لول آپ رو آسون تر کنن :d )

بازی به صورت لابی بیس هست مثل warframe و از یه هولوگرام مشابه زمین میشه وارد قسمت های مختلف بازی شد که شامل Solo
(دانجن های 1-3 نفره) ، Group (دانجن های 5 نفره شامل سه کلاس دمیج یک تانک و یک ساپورت) ، Raid که هنوز لول من نرسیده و
نمیدونم چطوره ، Battle یا همون pvp خودمون که تا اینجا که من رسیدم تو مدل 3 به 3 و مود کلاسیک Free for All رو داره.. و بالاخره Region
که درواقع مپهای بزرگی هست که بازیکنا به طور آزادانه توش کوئست های کلاسیک رو انجام میدن، طبیعتا هرچی لولتون بالاتر بره مپهای
جدیدی باز میشن با اینکه هنوز تو فاز بتاس، اما ریجن های واقعا بزرگی داره که جلوتر برید آنلاک میشن.. مطمئنا در آینده به لیستشون اضافه
هم میشه.. پس دوستانی که فقط از بازی های اپن ورد لذت می برن هم میتونن با این بازی ارتباط برقرار کنن

بازی یه سری تابو شکنی هایی داره تو سبک کلاسیک mmorpg که بخوام لیست کنم خیلی میشه .. خودتون تست کنید متوجه میشید
یکی از اینها اینه کلا سیستم لول آپش به طور سنتی و گرفتن exp و افزایش لول نیست.. ینی کلا لول به اون معنا وجود نداره.. سطح شما
رو عدد Prestige مشخص میکنه. بجای skill tree که تو بقیه بازی های مرسومه، اینجا قسمتی هست به اسم اطلس، تمام کلاس ها
اسکیل ها و باف ها اینجا هست، توی دانجن ها و کوئست ها شما یک سری Spark میگیرید که با اینها میتونید اطلس رو کامل کنید
درکل به نظرم سیستم خیلی جالبیه و بهتون هدف میده که مثلا واسه باز کردن فلان کلاس تلاش کنید (نه صرفا لول آپ کردن فرسایشی)

در واقع اینجا شما یک کاراکتر دارید که میتونید کلاس های جدید رو براش باز کنید و هر لحظه که خواستید کلاستون رو عوض کنید.. (البته
نباید وسط جنگ باشید) واقعا ویژگی خوبیه.. شخصا خوشم اومد.. تمام آپگرید های موجود هم واسه کاراکتر انجام میشه.. نه صرفا یک کلاس
خاص.. پس دیگه نگران نیستید مثلا شمیر این کاراکتر رو آپگرید کردید بقیه ضعیف موندن..

FB_img_contest_1200_630.jpg

بازی در کل 13 کلاس داره که سه کلاس Paladin, Cryomancer و LightBinder به طور پیش فرض فعال هستن بقیه رو باید خودتون باز کنید. تمام کلاس ها توی سه گروه تانک،
ساپورت و دمیج دسته بندی میشن (در حال تکمیل)

20150326235130a0e1zbqgonx22j68.jpg

Paladin اولین کلاس تانک که همون اول بازی آنلاکه، یکی از خوب های pvp .. زیاد به درد solo نمیخوره بخاطر دمیج نه چندان بالا

Cryomancer اولین کلاس dps بازی.. دمیج خوبی میده.. aoe داره.. تحرک خیلی بالایی داره .. نسبت به بقیه کلاسها به نظرم زیاد جذاب
نیست چون cd زیاد داره و عموما باید راست کلیک چپ کلیک کنید
20150326235112a0e1zbq659vi7zun.jpg

LightBinder اولین کلاس ساپورت پازی میتونه به هم گروهی ها شیلد و بوست بده. دمیجش هم نسبتا بالاس..

Archer کلاس Ranged dps .. دمیج خوبی داره.. بازی کردن باهاش به سادگی archer توی بقیه بازی ها نیست و مکانیزم خاص خودشو
داره.. یکی از بهترین های pvp .. سولو کردن باهاش راحت نیست
20150326235121a0e1zbqblp52pr3k.jpg

Kinetic کلاس dps که حدود یک هفته زمان لازمه تا بتونید بازش کنید. به نظر اکثر کاربرا بهترین dps بازیه و به خاطر Burst بودنش، اگه توسط یه
کلاس ساپورت بوست بشه، وحشتناک دمیج بالایی میده توی زمان کم.. توی pvp هم خیلی خوبه بخاطر اسکیل های دفاعی
البته باید حتما اسکیل Sledgehammer رو باز کنید تا دمیج بده.. زیاد به درد سولو نمیخوره.. چون تحرک و دفاع نسبتا کمی داره

Berserker کلاس Melee dps .. دمیج بسیار بالا.. جون نسبتا بالا..حدود یک ماه زمان لازمه واسه باز کردنش
Slayer کلاس Melee dps .. بازی کردن باهاش زیاد ساده نیست ولی اگه خوب بازی بشه یکی از بهترین dps هاست.. یکی از بهترین
و شاید بهترین کلاس واسه pvp هستش.. حدود یک هفته زمان واسه باز کردنش لازمه

Necromancer کلاس Ranged dps .. دمیج خوبی داره، اسکیل هاش بجای mp از hp شما کم میکنه.. اما عوضش یه اسکیل داره تبدیل به lich میشه
و هم دمیج خیلی زیادی میده هم با هر ضربه، hp جمع میکنه.. بهترین کلاس واسه سولو.. پیشنهاد ویژه.. حدود یک هفته هم طول میکشه
باز بشه.. پیشنهاد میکنم اگه تو برنامه تونه که زیاد تنهایی بازی کنید حتما اینو به عنوان اولین کلاس باز کنید
20150326235217a0e1zbr94tk4c6xa.jpg

کلاس تانک.. دمیج نسبتا خوبی هم میده.. به طور مسخره ای واسه pvp قویه و احتمالا نرف میشه به زودی.. سه هفته تا یک ماه زمان میبره
تا بتونید بازش کنید
20150326235140a0e1zbqn1bhvhok1.jpg

(Witch (Warlock کلاس ranged dps .. در کنار kinetic و Berserker بهتین dps ها هستن .. اون دوتا واسه آخر بازی بیشتر کاربرد دارن چون Burst هستن.. اما
این واسه مراحل ابتدایی و گروه های 1 تا 5 نفره بهترین دمیج رو میده و اگه نمیرید، سریع ترین کلاس واسه تمام کردن مراحله. تحرک خوبی هم
داره و واسه سولو هم خوبه. توی pvp هم خیلی اذیت میکنه با اسکیل های آزار دهنده ش

Gunner کلاس Ranged dps .. دمیج خوب، ولی زیاد مناسب سولو نیست چون موقع اعمال قوی ترین اسکیل هاش، پوزشن فوق العاده آسیب پذیری داره
و کلا زیاد ساده نیست.. حدود یک ماه زمان لازم داره واسه باز کردن
20150326235155a0e1zbqw1i5zm0cm.jpg

Alchemist کلاس ساپورت، میتونه هیل ، بوست، شیلد بده دمیج خوبی هم داره. حدود یک ماه زمان لازمه واسه باز کردن

Monk کلاس mele dps .. شخصا به نظرم خیلی مزخرفه!! :d نه دمیج درست حسابی داره.. نه اسکیل هاش جالبه.. در حال حاضر uselessـه
باید دید در آینده باف میشه یا نه

راجع به هزینه، بازی کاملا مجانی هست، و هر چیزی که با پول واقعی میشه خرید، (حتی اکانت پریمیوم!!!) با پول توی بازی هم میشه..
درواقع اشتراک پریمیوم این حسن رو داره که 50 درصد Spark اضافی میگیرید.. ینی کسی که خرج کنه زودتر رشد میکنه اما دست نیافتنی نمیشه.. بقیه
بدون خرج کردن میتونن بهش برسن ولی دیرتر..

ویرایش: بیشتر که بازی کردم به این نتیجه رسیدم پول خرج کردن آنچنان هم توی "سرعت" رشدتون موثر نیست چرا که کلا هر هفته یه تعداد خاصی spark
میشه بدست اورد و باهاش پیشرفت کرد.. و حتی بدون پریمیوم هم راحت میشه به این حد رسید.. بعد از رسیدن به این حد به جای spark ، چیزای دیگه میده

توی بازی فعلا 4-5 مدل mount هست که خود بازی یکی رو به طور موفت بهتون میده.. متاسفانه هزینه ش واسه خرید دائمی زیاده و یکی
دیگه از محاسن اشتراک پریمیوم اینه که با اولین خرید، یک مونت دائمی هدیه میگین

از نظر گرافیکی هم میتونم بگم بین بازی های هم سبک خودش که درحال حاضر عرضه جهانی شدن، بی رقیبه.. مگه اینکه Black desert
چند وقت دیگه بیاد و یه کاری کنه..! هم گرافیک تکنیکی هم بصری به عنوان یه بازی مجانی در سطح بسیار بالایی قرار داره در این سبک
البته مثل تمام بازی های mmorpg که من تست کردم، چندان بهینه نیست و افت فریم داره.. ولی مثلا از ترا و دراگون نست که تست کردم
بهینه تره با اینکه چندین برابر گرافیک قوی تری داره

نوشته شده توسط کاربر kparsakia

در دنیای skyforge خدایان قدرتشونو از پیروانشون میگیرن ،روزگاری در سیاره ی Aelion (آلیون؟) جهانی آزاد وجود داشت که توسط خدایی
قدرتمند به نام Aeli محافظت شده بود ، کسی که به شکوفایی تمدن کمک میکرد . بعد ها او ناپدید شد و پیروانش را تنها گذاشت و این جهان
حالا تنها توسط جاودانگان و تعدادی از خدایان ضعیف حفاظت میشد و فرصت فراهم شده بود تا خدایان دشمن به آن حمله کنند و آن را مورد
هجوم و تجاوز خود قرار دهند ، چرا که دیگر خدایی قدرتمند در آنجا حضور نداشت.... حالا هم بازیکن به عنوان یه سرباز جاودانه یا همون
immortal soldier وارد بازی میشه تا با این دشمنا بجنگه و از سیاره محافظت کنه! باشد که رستگار شود

از اونجایی که دیدم یه سری از دوستان (مثل اوایل خودم) بازی براشون سخته ، میخوام یه سری توضیحات بدم بلکه بازی راحت تر بشه. البته
اینا رو نگم هم به مرور خودتون یاد میگیرید اما خب واسه دوستانی که عجله دارن شاید به کار بیاد
1.اگه کلاس تانک نیستید، هیچ وقت به عنوان اولین عضو گروه ، به گروه دشمنا حمله نکنید. اول بازی مشکلی نیس اما به تدریج که بازی سخت
میشه حتی ضعیف ترین دشمنا هم میتونن بخاطر این بی احتیاطی شما رو بکشن
2.دشمنا توی این بازی 4 دسته میشن. اول اونایی که قدرت دفاعی زیادی دارن که بالا سرشون علامت سپر هست. دوم اونایی که دمیج زیادی
میدن بالای سرشون علامت شمشیر هست. سوم اونایی که با اسکیل هاشون مبارزه رو واسه شما سخت میکنن و حریف رو ساپورت. بالا سرشون
علامت مثلث بزرگ دارن. چهارم دشمنایی که ضعیفن ولی زیاد..! بالا سرشون 3 تا لوزی هست.
3.توصیه اینه که همیشه به عنوان اولین دشمن، ساپورتشون رو بزنید. و همه ی گروه همزمان بریزید روی یک نفر. پراکنده کار نکنید. بعد دمیج رو بزنید
و در آخر تانک. هیچ وقت اول از همه سراغ تانک نرید.
4. نکته خیلی خیلی مهم که خیلیاتون میدونید ولی بعضی ها شاید ندونن یا استفاده نکنن. با کلید F روی هدف خودتون قفل کنید تا احیانن خواستید
دوربین رو تغییر بدید، بازم بتونید اتک بدید
5. مهم ترین نکته واسه کشتن باس ها اینه که مکانیزمشون رو بدونید. اینجا هرکدوم از باس ها یه مکانیزم خاص خودشو داره و اگه همینطور الکی
بخواید حمله کنید، میمیرید. تاکتیک های کلی اینه که اول از همه add ها و اضافاتی که باس میریزه (و به طور گول زننده ای علامت لوزی دارن) رو بزنید
و الا مردید. همینطور اکثر باس ها یه special attack دارن که یا باید جاخالی بدید یا اینکه جایی پناه بگیرید. در غیر این صورت حتی باد این اتک بهتون
بگیره مردید :))
6.آخرین نکته ای که الان به ذهنم میرسه. اگه میخواید تنهایی یه اسکواد برید، درجه سختی رو قبل از لانچ چک کنید. هیچوقت جو نگیرتون رو درجه
impossible برید. بجز با نکرومنسر (اونم به زور) با هیچ کلاس دیگه ای نمیتونید. هرچقدر هم خوب بازی کنید..

همه ش که نمیشه خوبی بگیم.. از اونجایی که بازی هنوز تو فاز بتا هست باید توقع یه سری باگ داشته باشید. اما درکل مهم ترین عیبی
که به ذهن من میرسه همین سختی بیش از حد بازی و زمان بر بودنشه.. دانجن های ساده بعضا نیم ساعت، حتی تا یک ساعت ممکنه
طول بکشه (اگه گروه خوبی نداشته باشید) من یک هفته س بکوب بازی می کنم، اشتراک پریمیوم هم دارم، تازه سطحم رسیده 5000
از سقف 120 هزار فعلی..و فقط یک کلاس علاوه بر کلاس های پیشفرض باز کردم.. (البته دومیش هم نزدیکه) البته این نکته میتونه واسه
دوستانی که دنبال چالش هستن نکته مثبتی باشه.. اما اگه صبرتون کمه، واقعا عذاب میده :d عیب دیگه ش اینه که شخصا به نظرم بیش
از حد Cool down ها زیاد و mp کمه.. و زمان زیادی رو باید صرف جاخالی، راست کلیک و چپ کلیک کنید البته هردو این عیب
ها میتونه تو نسخه نهایی برطرف بشه و دیگه اینکه به نظرم انیمیشن های بازی زیاد نرم نیست و یکم خشکه.. تلاش کردن بیش از اینکه
فانتزی باشه، Real به نظر برسه.. شاید به همین دلیل خشکه به نظرم

8arn6gjsdq6m.jpg

4ooi64h8s3qa.jpg

un1uu5vgv2q3.jpg

jssx0botd38f.jpg

و کلاینت رو دانلود کنید.. به طور عجیبی سرعتش واسه من بالا بود نمیدونم شانسی بود یا نه..
ولی از نظر آیپی و اینا هم هیچ مشکلی نداره و کلا بسیار سریع بازی لانچ میشه. بازی فقط یک نسخه س ولی موقع اجرا سرور رو
انتخاب می کنید که شما طبیعتا باید اروپا بزنید.. حجم بازی هم درحال حاضر 10 گیگه و به 20 گیگ فضا نیاز داره

اگه تمایل دارید توی گروه باشید، شماره تون رو پ.خ کنید برام

White Mage
narutu ozomaki
ryu zai
Divn dragneel
koorosh bozorg
Sniper Troll
Dante MayCryM
Kamdin Parsakia
bachelor yari
Mrr Nobody

آخرین ویرایش:

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل
من این کلاس رو باز کردم Necromancer کلاس خوبی
کلاس آرچر چطوره؟؟؟چون نزدیک به این کلاسی که باز کردم
=======

سرور بازی بسته شده قرار آپدیت جدید بده حجم آپدیت هم 3.85GB هست لینک تغییرات بازی:

http://sf.my.com/gb/news/announcements/crucible-gods-maintenance-8112015

آخرین ویرایش:

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل
دوستان چجوری میشه رفت توی یک گیلد من فایند رو میزنم ولی چیزی نمیاد :(
چندتا آموزش بدردبخور بزارین اگه بلدین نمیدونم بهترین راه بدست آورد پول و Spark ....

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
من این کلاس رو باز کردم Necromancer کلاس خوبی
کلاس آرچر چطوره؟؟؟چون نزدیک به این کلاسی که باز کردم
=======

سرور بازی بسته شده قرار آپدیت جدید بده حجم آپدیت هم 3.85GB هست لینک تغییرات بازی:

Crucible of the Gods Maintenance - 8/11/2015 | Skyforge - Become А God in this AAA Fantasy Sci-fi MMORPG

نکرومنسر بهترین کلاس واسه solo هستش.. حرف نداره.. من بجز این، با هیچ کلاس دیگه ای نمیتونم راحت تنهایی مراحل سخت
رو برم.. توصیه میکنم برای دومین کلاس، Kinetic رو باز کن.. بهترین کلاس دمیج بازیه .. (البته باید اسکیل های و تلنت های زیادی
باز بشه تا به قدرت خودش برسه) جزء کلاسهایی هم هست که زود میشه بازش کرد

دوستان چجوری میشه رفت توی یک گیلد من فایند رو میزنم ولی چیزی نمیاد :(
چندتا آموزش بدردبخور بزارین اگه بلدین نمیدونم بهترین راه بدست آورد پول و Spark ....
گیلد ها اکثرا ظرفیتشون پر شده :)) این چیزیکه پیدا میکنی هم Community هستش.. واسه جوین شدن به گیلد
توی region chat بنویس دنبال گیلد میگردی.. پرستیژت چنده الان؟

راجع به آموزش و توضیحات تکمیلی ، اگه جمعیت دوستان ایرانی زیاد بشه من انگیزه پیدا کنم، میشینم یه سری توضیحات مینویسم
وقت میگیره خدایی :d دوستان دیگه هم میتونن همکاری کنن.. نکته ای به نظرتون میرسه بگید من اضافه میکنم پست اول

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
من الان پرستژم 4200 چرا خودمون گیلد نمیزنیم؟

ایجاد گیلد به تنهایی 50هزار کردیت میخواد..واسه پیشرفتش هم نیازه که تعداد اعضا زیاد باشه همینطور کلی از جیب خودت
خرج کنی.. اگه داری بسم الله :))

دوستان اصفهانی اگه کسی اینجا هست و بازی رو داره بهم پیام بده.. یکی از بچه ها اصفهانه میخواد فایل بازی رو تهیه کنه ..

آخرین ویرایش:

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل
داش شما اصفهانی؟ :d رو دستشون زدی! خوب ولی به نظر من بزنیم خوب میشه من که هنوز انقدر پولدار نشدم :( تازه یک هفته است بازی رو نصب کردم.

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
منم فردا پس فردا دانلودم تموم میشه (این لاک پشت ما تاحالا 6.5 گیگشو دانلود کرده :)))
کلن هم خودم میام میزنم نگران نباشین (فقط سرمایه از شما کار از ما :D) نه ولی جدی اگه تونستم پول جور کنم اولین کارم زدن کلنه .
اگه پینگ خوب باشه من 24/7 هستم (تا دانشگاه ها شروع شه !)
فقط اگه میشه توضیحاتو بیشتر کن منم اومدم تو پست اول کمک میکنم .
در ضمن تا اونجا که من متوجه شدم میشه هر وقت بخوای کلاستو عوض کنی (تو سایتش نوشته بود با توجه به شرایط و حس و حالت میتونه هر چی میخوای باشی!)
یعنی مثلا میشه تانک باشیم بعد وقتی نیاز به هیلر بود هیلر بشیم؟ یا این قابلیت خیلی هزینه ی زیادی داره و عملا کاربرد نداره؟
من بیشتر pve دوست دارم اونم بیشتر بخش raid و dungeon نه اینکه خوره ی grinding باشم!!! واسه همین دوست ندارم بیشتر بازی جنبه ی solo داشته باشه (که خیلی مد شده تو بازی های MMORPG که عملا MMO نیستن... coop ان :)))
میشه لیست کلاس ها و قابلیت هاشونو یه جور کلی و جمع و جور بذاری ؟ خیلی خوب میشه .
کلاسی هست که تو مایه های تانک سلف هیلر باشه؟ (پالادین اینطوریه؟) اگرم نیست کدوم کلاس بهترین تانکه با survivability بالا !؟

آخرین ویرایش:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
منم فردا پس فردا دانلودم تموم میشه (این لاک پشت ما تاحالا 6.5 گیگشو دانلود کرده :)))
کلن هم خودم میام میزنم نگران نباشین (فقط سرمایه از شما کار از ما :D) نه ولی جدی اگه تونستم پول جور کنم اولین کارم زدن کلنه .
اگه پینگ خوب باشه من 24/7 هستم (تا دانشگاه ها شروع شه !)
فقط اگه میشه توضیحاتو بیشتر کن منم اومدم تو پست اول کمک میکنم .
در ضمن تا اونجا که من متوجه شدم میشه هر وقت بخوای کلاستو عوض کنی (تو سایتش نوشته بود با توجه به شرایط و حس و حالت میتونه هر چی میخوای باشی!)
یعنی مثلا میشه تانک باشیم بعد وقتی نیاز به هیلر بود هیلر بشیم؟ یا این قابلیت خیلی هزینه ی زیادی داره و عملا کاربرد نداره؟
من بیشتر pve دوست دارم اونم بیشتر بخش raid و dungeon نه اینکه خوره ی grinding باشم!!! واسه همین دوست ندارم بیشتر بازی جنبه ی solo داشته باشه (که خیلی مد شده تو بازی های MMORPG که عملا MMO نیستن... coop ان :)))
میشه لیست کلاس ها و قابلیت هاشونو یه جور کلی و جمع و جور بذاری ؟ خیلی خوب میشه .
کلاسی هست که تو مایه های تانک سلف هیلر باشه؟ (پالادین اینطوریه؟) اگرم نیست کدوم کلاس بهترین تانکه با survivability بالا !؟
توضیحات رو حتما بیشتر میکنم. فقط حسش باید بیاد :))
الان شما اضافه شدی یه جرقه ای در من ایجاد شده.. کافیه یه جرقه دیگه ایجاد بشه xP
آره هر موقع خواستی میتونی کلاس رو عوض کنی..البته نباید وسط جنگ باشی توی پست اول اینو گفتم (قسمت لول آپ)
ینی نمیشه یهو وسط مبارزه جونت کم شد، تغییر کلاس بدی جون بگیری!! اصن منطقی هم نیست این :d
همینطور گفتم که، کلا یک کاراکتر دارید شما.. و کلاس ها رو براش آنلاک میکنید.. و مثلا اکسسوری و آپگرید سلاح ها برای تمام
کلاس ها محفوظه چون یک کاراکتره فقط.. فرق کلاس ها توی تجهیزات، فقط سلاح اولیه و ثانویه س.. پس بخاطر همین هیچ خرج
اضافه ای نداره.. هزینه ای که میکنید عموما بابت پیشرفت کاراکتر مصرف میشه.. نه کلاس.. البته نکته ای که هست اینه که با
بازی کردن با هر کلاس، یه سری اسپارک میگیری که فقط واسه باز کردن اسکیل های این کلاس استفاده میشه.. پس اگه شما
فقط با یه کلاس بازی کنی، بقیه هم پیشرفت میکنن، اما از اونجایی که شما یه سری اسپارک اضافه داری و خرج این کلاس فعلی
میکنی، این یکی کمی بیشتر پیشرفت میکنه.. البته تفاوت کمه..

توضیحات کلاس ها رو اضافه میکنم.. شما هم اومدی، ایشالا کمک میکنی.. راجع به تانک، تانک خالص فقط دوتا هست که هیچکدوم
هیل ندارن.. ولی کلاس نکرومنسر میشه گفت تانک، دمیج، سلف هیلر هستش :d البته لقب تانک بخاطر این گرفته که هیل داره وگرنه
از نظر مقدار جون ، درحد تانک خالص نیست.. و درکل بهترین کلاس با survivability همین نکرو هستش بخاطر هیل ..

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
من میخوام درت یه جرفه بزنم اما با DX 9 مشکل دارم
از اون طرف هم سیستم من حرفی برای گفتن نداره میترسم جدای از بحث پینگ و اینا FPS پایین بگیرم 11گیگ به پاک(:d) بره

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
من میخوام درت یه جرفه بزنم اما با DX 9 مشکل دارم
از اون طرف هم سیستم من حرفی برای گفتن نداره میترسم جدای از بحث پینگ و اینا FPS پایین بگیرم 11گیگ به پاک(:d) بره

جالبه دوستان اصفهانی همه دو مشکل دانلود و سیستم زغالی رو دارن :))
با God of Virus هماهنگ کن باهم بازی رو تهیه کنید ;)

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
توضیحات رو حتما بیشتر میکنم. فقط حسش باید بیاد :))
الان شما اضافه شدی یه جرقه ای در من ایجاد شده.. کافیه یه جرقه دیگه ایجاد بشه xP
آره هر موقع خواستی میتونی کلاس رو عوض کنی..البته نباید وسط جنگ باشی توی پست اول اینو گفتم (قسمت لول آپ)
ینی نمیشه یهو وسط مبارزه جونت کم شد، تغییر کلاس بدی جون بگیری!! اصن منطقی هم نیست این :d
همینطور گفتم که، کلا یک کاراکتر دارید شما.. و کلاس ها رو براش آنلاک میکنید.. و مثلا اکسسوری و آپگرید سلاح ها برای تمام
کلاس ها محفوظه چون یک کاراکتره فقط.. فرق کلاس ها توی تجهیزات، فقط سلاح اولیه و ثانویه س.. پس بخاطر همین هیچ خرج
اضافه ای نداره.. هزینه ای که میکنید عموما بابت پیشرفت کاراکتر مصرف میشه.. نه کلاس.. البته نکته ای که هست اینه که با
بازی کردن با هر کلاس، یه سری اسپارک میگیری که فقط واسه باز کردن اسکیل های این کلاس استفاده میشه.. پس اگه شما
فقط با یه کلاس بازی کنی، بقیه هم پیشرفت میکنن، اما از اونجایی که شما یه سری اسپارک اضافه داری و خرج این کلاس فعلی
میکنی، این یکی کمی بیشتر پیشرفت میکنه.. البته تفاوت کمه..

توضیحات کلاس ها رو اضافه میکنم.. شما هم اومدی، ایشالا کمک میکنی.. راجع به تانک، تانک خالص فقط دوتا هست که هیچکدوم
هیل ندارن.. ولی کلاس نکرومنسر میشه گفت تانک، دمیج، سلف هیلر هستش :d البته لقب تانک بخاطر این گرفته که هیل داره وگرنه
از نظر مقدار جون ، درحد تانک خالص نیست.. و درکل بهترین کلاس با survivability همین نکرو هستش بخاطر هیل ..

خوبه !!
فقط group finder یا یه چیزی تو این مایه ها داره دیگه ؟ (خیلی بازی ها دارن ولی کار نمیکنه خودت گروه پیدا کنی سریع تره!!!)
پ.ن : امروز ساعت 5 حدودا دانلودم تمومه! آپدیت که نداره؟

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
خوبه !!
فقط group finder یا یه چیزی تو این مایه ها داره دیگه ؟ (خیلی بازی ها دارن ولی کار نمیکنه خودت گروه پیدا کنی سریع تره!!!)
پ.ن : امروز ساعت 5 حدودا دانلودم تمومه! آپدیت که نداره؟

گروپ فایندر داره ولی اینطور نیس بزنی فایند گروپ بعد هر گروه و هر مپی پیدا شد، بری توش..! بین دانجن ها یا رید ها، روی یکیشون کلیک میکنی
میزنی رو فایند گروپ..میتونی در همین حین توی قسمت open world بازی کاراتو انجام بدی.. قبلا طول می کشید تا گروه پیدا شه.. اما چند وقته سریع.. چون
جمعیت رفته بالا همینطور یه سیستم اضافه کردن Prestige Scaling به طوری که لول همه اعضا گروه رو درحد هم میکنه.. مثلا اگه دو نفر لول خیلی بالا
باشن، دمیج تو هم به همون نسبت میره بالا.. خیلی خوبه این قابلیتش.. (البته پاداش درحد لول خودت میگیری!!)

آپدیت داره.. یه آپدیت کلفت هم داره :)) البته نمیدونم این که داری دانلود میکنی نسخه بیسه یا آپدیت شده.. ولی اخیرا اولین Major Update رو دادن
که حجمش 3.5 گیگ بود

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
گروپ فایندر داره ولی اینطور نیس بزنی فایند گروپ بعد هر گروه و هر مپی پیدا شد، بری توش..! بین دانجن ها یا رید ها، روی یکیشون کلیک میکنی
میزنی رو فایند گروپ..میتونی در همین حین توی قسمت open world بازی کاراتو انجام بدی.. قبلا طول می کشید تا گروه پیدا شه.. اما چند وقته سریع.. چون
جمعیت رفته بالا همینطور یه سیستم اضافه کردن Prestige Scaling به طوری که لول همه اعضا گروه رو درحد هم میکنه.. مثلا اگه دو نفر لول خیلی بالا
باشن، دمیج تو هم به همون نسبت میره بالا.. خیلی خوبه این قابلیتش.. (البته پاداش درحد لول خودت میگیری!!)

آپدیت داره.. یه آپدیت کلفت هم داره :)) البته نمیدونم این که داری دانلود میکنی نسخه بیسه یا آپدیت شده.. ولی اخیرا اولین Major Update رو دادن
که حجمش 3.5 گیگ بود
دانلود من 9.6 گیگه فک کنم باید آپدیتم بکنم ...! بگو دیگه major آپدیت ندن فحش میدما :D
ولی یه حسی تو من هست که میگه عجیب پایم واسه این بازی :|
pvpish (!) چجوریه؟ تعداد بالاس یا آرنا ؟
بعد این کلاس های alchemist و knight رو میشه با پول تو بازی هم فعال کرد دیگه؟
شاید تعحب کنید ولی این بازی تو 2015 ریلیز شده و dx9 هست
نشده هنوز :) بتاس!!!

- - -ویرایش - - -

خلاصه داستان بازی رو هم به پست اول اضافه کن(خیلی کوتاهه چیزای اضافه تری پیدا نکردم چون هر کی یه چیز میگفت اما این base کاره :D) :
در دنیای skyforge خدایان قدرتشونو از پیروانشون میگیرن ،روزگاری در سیاره ی Aelion (آلیون؟) جهانی آزاد وجود داشت که توسط خدایی قدرتمند به نام Aeli محافظت شده بود ، کسی که به شکوفایی تمدن کمک میکرد .
بعد ها او ناپدید شد و پیروانش را تنها گذاشت و این جهان حالا تنها توسط جاودانگان و تعدادی از خدایان ضعیف حفاظت میشد و فرصت فراهم شده بود تا خدایان دشمن به آن حمله کنند و آن را مورد حجوم و تجاوز خود قرار دهند ، چرا که دیگر خدایی قدرتمند در آنجا حضور نداشت....
حالا هم بازیکن به عنوان یه سرباز جاودانه یا همون immortal soldier وارد بازی میشه تا با این دشمنا بجنگه و از سیاره محافظت کنه! باشد که رستگار شود :D

آخرین ویرایش:

darkfairy

کاربر سایت
Aug 6, 2013
14
دانلود من 9.6 گیگه فک کنم باید آپدیتم بکنم ...! بگو دیگه major آپدیت ندن فحش میدما :D

pvpish عالیه با پرستیج که من هستم تا الان 10 به 10 داره 3 به 3 داره 6 نفر دشمنم داره.نایت و الچمیستم میشه باز کرده.بازی واسه روسا جلوتره اپدیتاش میگن که برسکر و کنتیک بخاطر برست شدنشون زیاد میگیرن الچمیست واسه هیل با یه ساپورت دو تا تانک (نایت و پالا).اینارو واسه ریداش میگیرن.من خودم برسرکرو باز کردم شدید زاضیم :d
بچه ها هر کی پنتئون خوب سراغ داره که مالیات نمی گیرن به منم بگه بیام.

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!

pvpish عالیه با پرستیج که من هستم تا الان 10 به 10 داره 3 به 3 داره 6 نفر دشمنم داره.نایت و الچمیستم میشه باز کرده.بازی واسه روسا جلوتره اپدیتاش میگن که برسکر و کنتیک بخاطر برست شدنشون زیاد میگیرن الچمیست واسه هیل با یه ساپورت دو تا تانک (نایت و پالا).اینارو واسه ریداش میگیرن.من خودم برسرکرو باز کردم شدید زاضیم :d
بچه ها هر کی پنتئون خوب سراغ داره که مالیات نمی گیرن به منم بگه بیام.
Kamdin Parsakia را اد کنید!! :D
فعلا خیلی لگم ولی با سرویس کاهش پینگ خوبه اوضاع!

ویرایش :
My First Look :
خوب من بازی کردم اولین چیز اینکه گرافیکش خوبه من روی high میذارم و افت فریم هم ندارم . جاهای شلوغ خیلی delay دارم ولی دانجن (فعلا من 3 نفره میتونم برم!) اونقدر ندارم . (ولی حتما با کاهش پینگ میرم چون یه مقدار fast-paced هست با پینگ کم واقعا عالی میشه)
اگه بازی Raiderz رو بازی کرده باشین میشه گفت از نظر reality تقریبا شبیه اونه! البته گرافیکشم در همون سبکه اما خیلی بهتر! فک کنم سازنده ی بازی allods online هم همین باشه(در مورد این شرکت یادمه کانتر 1.6 که تازه کرک شده بود سرورای کرک روسی برا این شرکت بود!! خداییش حافظه رو کف کردین؟:D) و اگر اونو بازی کرده باشین متوجه شباهت هاش میشین ! اون هم فضای کلی بازی sci-fi بود که بازی کنا از اونجا وارد دنیایی عین world of warcraft میشدن !!! اما اینجا یکدسته و کل بازی از یه قانون پیروی میکنه و خیلی خوبه! سیستم هماهنگ سازی قدرتش هم عالیه من خودم تو کسری از ثانیه گروه پیدا میکنم(!) که این سرعت بالا به لطف همین سیستم هماهنگ سازی بوجود اومده . توی pvp هم من فعلا دو سه تا duel بیشتر نکردم و چیز زیادی نمیدونم ولی چیزی کم نداشت .
موقع ساخت قیافه اینا نمیخواد وسواس داشته باشین چون یه خانمی هست که حتی تغییر جنسیتم براتون میده :))
برا من این currency ها و آیتم هایی که باهاشون خرید و فروش میکنن یکم زیاد به نظر میرسه!
یکی از خوبی های بازی اینه که اصلا حس تنهایی نمیکنین (کسایی که lotro بازی کردن احتمالا تجربه ی اینو داشتن که انگار دارن یه بازی single رو انجام میدن... نه یه MMOrpg!) شما توی quest های اول بازی که region و dungeon و اینارو بهتون معرفی میکنه تنها نیستین و بقیه هم هستن... یعنی مثل خیلی بازی های دیگه برای toturial به یه بخش مخصوص منتقل نمیشین که خودتون باشین توش فقط . customization بازی هم عالیه لباس های مختلف داره از کت شلوار گرفته تا تی شرت و از اونورم لباسای فضایی مانند و مدرن هم داره . وسط بازی یا توی dungeon ها cut-scene های باحالی رو میبینین که کلی حس و جو میده برا کشتن باس :D
در کل بازی طوری طراحی شده که شما بتونین از هر بازی چه wow چه tera یا dn و c9 و هر مدل MMORPG راحت بتونین بیاین و با این بازی ارتباط برقرار کنین و حتی switch کنین بیاین اینجا!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر