کپکام در حال کار بر روی ایده پروژه Resident Evil 2 میباشد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
x32lP.jpg

به تازگی پستی از هیرابایاشی تهیه کننده Resident Evil Remake HD روی صفحه فیس بوک Resident Evil قرار گرفته که از شروع مقدمات برای پروژه ساخت Resident Evil 2 خبر میده:

سلام به هوادارای RE! بازم H (هیرابایاشی) هستم!

دقیقا بعد از تموم شدن Remake HD Remaster من در واقع شروع کردم به جمع آوری ایده هام برای "RE2 Project". پس، الان یه سر و سامونی بهشون دادم و یه ایده اولیه ای از بازی رو برای رییسم بردم.

علاوه بر تهیه کنندگی Remake HD، هیرابایاشی یکی از تهیه کننده های RE6 و از سناریو نویسان RE5 هم بوده پس میشه امیدوار بود که حرفش در مورد RE2 جدی باشه. چند روز قبل هم از هوادارا در مورد نحوه بازی و اینکه دوست دارن به چه سبکی بازگشت RE2 رو ببینند سوال پرسیده بود که اکثریت هوادارا خواستار Remake شدن RE2 به سبک RE:Remake بودند.

منبع

آپدیت:

پستای چند روز قبل کپکام در فیـس بوک RE
:
f5dRk.png

428dv.png

اینم پست امروز:
MG0Xl.png

آخرین ویرایش:

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
بعد مدت نسبتا زیادی خیلی ذوق کردم!
RE2 رو وقتی خیلی بچه بودم برادر بزرگم بازی می کرد. من چون از RE می ترسیدم _با این حال که خیلی خوشم میومد از بازی_ جرات نداشتم بازی کنم :d ولی وقتی برادرم می شست بازی می کرد منم کامل بازی کردنشو نگاه میکردم واقعا هم کیف می کردم. :d
اگه ریمیک کنن واقعا عالی میشه.
===
پ.ن:
^
داداش تو لایک نکن.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
این همه ریمستر عرضه میکنه ضررهای مالی ــشو جبران کنه، من امیدوارم بعد این ها زمانی که رفت سراغ یه پروژه بزرگ و پرهزینه جوری زمین بخوره که حتی پول ریمستر کردن هم براش نمونه ....

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اصولا سناریو جوری نوشته شده که یکی الان باید بیاد و دیالوگ مربوط به خودش رو بگه که به این صورته:
کپکام هیچی بارش نیست! از وقتی میکامی رو کرده بیرون شده آشغال ساز! همین الانم با ایده های میکامی زنده-ست! نمیدونم چرا این شرکت از RE نمیکشه بیرون!
:d
این همه ریمستر عرضه میکنه ضررهای مالی ــشو جبران کنه، من امیدوارم بعد این ها زمانی که رفت سراغ یه پروژه بزرگ و پرهزینه جوری زمین بخوره که حتی پول ریمستر کردن هم براش نمونه ....
ریمستر نیست عزیزم. ریمیکه
yahoo_4.gif
چیزیه که طرفدارا برای n ساله خودشونو به معنای کلمه جر میدن تا کپکام بسازتش
yahoo_4.gif

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
چقد توی 6 زور زدن صحنه ی لیان توی ماشین پلیسو زنده کنن ، بالاخره فهمیدن که هیچی مثل سراغ اصل جنس رفتن نمیشه :D

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
مرسی علی خیلی حال کردم با این خبر...!!!مخصوصا با این عکسی که برای این خبر گذاشتی نمیدونی چقدر با این کاور من خاطره دارم..!!!هرچی بگم به خدا کمه..!!خدا زود بیاد.!!این عکس روی کاور بازی PS 1 منو بدجوری داغون کرد :(
article-1348732368197-153a9a1a000005dc-227909_636x342.jpg

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اینکه دوست دارن به چه سبکی بازگشت RE2 رو ببینند

خودش گفته نظرتون بگید که دوست دارین رزیدنت ایول 2 ریمیک چطوری باشه نه اینکه "به چه سبکی بازگشت RE2 رو میخوان ببینین که هوادارا خواستار ریمیک شدن" بازی الان تو مرحله ی کانست استیج هست بعد اینا پرسیدن به چه سبکی میخواید بازگشت RE2 رو ببینن؟!!! :d:-*

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
به سبک RE:Remake بخوان Remake کنن قشنگ دور ریختن وقت و هزینس هر چقدرم اوون زمان فوق العاده بوده باشه الان کمتر کسی حوصله اوون مدل رو داره
بهترین حالت بصورت RE4 هست به نظر بنده

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
به سبک RE:Remake بخوان Remake کنن قشنگ دور ریختن وقت و هزینس هر چقدرم اوون زمان فوق العاده بوده باشه الان کمتر کسی حوصله اوون مدل رو داره
ریمیک که فروشش خوب بود. به نظرم خیلی از هیجان بازی به اون سبک خاصش هست. به عقیده‌ی خیلیا همین RE4 سری رو از جوهرش دور کرد، هر چند گیم خوبی بود. به نظرم اگه بخوان سبک اصلی بازی رو عوض کنن صدای خیلیا در میاد،‌ اصلا کار جالبی نیست.

ashkanhsj

کاربر سایت
Sep 18, 2007
249

موافقم. دوربین ثابت برای پس زمینه های از پیش رندر شده خوب بود. باز Code Veronica دوربینش بهتره.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
ریمیک که فروشش خوب بود. به نظرم خیلی از هیجان بازی به اون سبک خاصش هست. به عقیده‌ی خیلیا همین RE4 سری رو از جوهرش دور کرد، هر چند گیم خوبی بود. به نظرم اگه بخوان سبک اصلی بازی رو عوض کنن صدای خیلیا در میاد،‌ اصلا کار جالبی نیست.
سبک RE4 بخوبی تو چندتا از مراحل RE4 نشون داد که میتونه فوق العاده هیجان به همراه ترس و دلهره داشته باشه مشکل این RE5 و RE6 بودن که گند زدن به این سبک بازیو شبیه Call of Duty کردن.
تم RE2 هم تم تاریکی هست واقعاً با موتور های گرافیک نسل جدید + سبک RE4 یه معجون بی نظیری میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر