Yakuza Studio در حال کار برروی یک عنوان غیر مرتبط با سری Yakuza !

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
YokoyamaMasayoshiNagoshiGio.jpg

طی مصاحبه ای که آقای Yokoyama Masayoshi تهیه کننده ی استدیوی Yakuza با مجله فامیتسو داشتند تایید کرند که تیم سازنده یاکوزا در حال استخدام افراد بیشتر برای ادامه ساخت بازی های باکیفیت است. ایشان همچنان تایید کردند که تیم یاکوزا در حال کار بر روی یک عنوان غیر مرتبط با سری یاکوزا است.

Yakuza Studio هم اکنون 150 کارمند دارد و درکارنامه ی آنها عناوینی مثل سری Yakuza و Binary Domain دیده می‌شود.

با نزدیک شدن به TGSH و تایید آقای Haruki Satomi ریاست جدید سگا مبنی بر معرفی یک بازی جدید از طرف سگا در این نمایشگاه و عدم معرفی هیچ یاکوزای جدید از طرف این استدیو آیا امکان دارد که این عنوان جدید ساخته ی Yakuza Studio باشد؟

منبع

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
امیدوارم هرچی هس تو غربم منتشر بشه و یه چی مث همون binary domain:x باشه خدا بود اون بازی بعد از بازی کردنش فقط میشد گف خاک بر سر منتقدا با اون نمره دادنشون:|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سنسی غرب فراموش نشه :D از باینری دومین 2 هم به شدت استقبال میشه ، اون پایانش به شدت طلبه ی نسخه ی دومه :D فِی :(

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Yakuza Studio هم اکنون 150 کارمند دارد و درکارنامه ی آنها عناوینی مثل سری Yakuza و Binary Domain دیده می‌شود.

Whaaaaaaaaaaaaaaaat!!!
Binary Domain هم کار تیم یاکوزاست؟! :-o آقا از همین الان ندونسته بازی جدیدشون هرچی باشه Day 1 میگیرمش.

اصلا هم مهم نیست بازیش چی هست...
خدا کنه Binary Domain 2 باشه :crying1:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
امکانش هست Yakuza برای PC منتشر بشه؟ حقوق IP برای سگا هست یا سونی؟ :-/
امکانش که همیشه هست:d IP مال سگا هست (اگر اشتباه نکنم). ولی مشکل اینجاست که سگا خسته-ست:d

دیروز بر حسب تصادف یه اتفاقی افتاد که به علی خائن هم گفتم. ایناها:d:

پ.ن 1: قیافه-هاشون هم شبیه یاکوزاهاست!
yahoo_4.gif

پ.ن 2: یه دفعه یاد بهنام یاکوزا افتادم/:) کجاست این بشر؟
yahoo_4.gif

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
حالا این بحث پورت اومد وسط به لحاظ سخت افزاری امکان پورت سری یاکوزا هستش چون Binary Domain با همون انجین ساخته شده توی یک مدت کوتاه پورتش کردن و عین کره اجرا میشه روی PC. منتهی مسئله اینه که سری Yakuza یکم زیادی ژاپنیه شاید با مزاج PC Gamer جماعت نخونه.از طرفی n تا شماره داره، سگا کدومو باید پورت کنه؟؟ احتمال پورت Bayonetta/Vanquish خیلی بیشتره به نظرم.

در مورد بازیشون هرچی هست امیدوارم این سری یکم بیشتر تبلیغات بکن.Binary Domain جز سه چهارتا بازی فوق العاده نسل قبل به لحاظ سیستم شوتینگ هستش.داستان فوق العاده ای هم داره.کلی ویژگی های خاص ریز و درشت داشت زمان خودش، تا جایی که سازنده Horizon هم گفته از این بازی الهام گرفتیم.خلاصه بی چاره خیلی Underrate شد نمیدونم چرا.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Binary Domain از بازی هایی متفاوت و جدیدی بود که واقعا لذت داد بهم. همیشه یه گوشه از خاطره گیمریم رو تشکیل میده. خیلی کم تحویل گرفته شد.

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
Binary Domain خیلی رو اعصاب بود بعضی چیزاش . گیم پلی اش خیلی خشک بود و همراهات خیلی رو اعصاب بودن و کند
ولی گرافیک و صداگذاری خیلی خوبی داشت . داستانش هم خوب بود

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
نسل قبل 2 تا بازی کاری کردن که من دیوانه وار عاشق 2 تا کرکتر مجازی بشم... یکی Enslaved و دیگری Binary Domain :( امیدوارم دوباره ملاقاتشون کنم... =((

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Binary Domain گیم پلیش کپی برابر اصل GeaOW بود :| (یکم خشک تر میزد البته :D) ولی انصافا داستانش خیلی خوب بود امیدوارم نسخه ی دوش رو بسازه سگا واقعا حیفه ....

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Binary Domain گیم پلیش کپی برابر اصل GeaOW بود :| (یکم خشک تر میزد البته :D) ولی انصافا داستانش خیلی خوب بود امیدوارم نسخه ی دوش رو بسازه سگا واقعا حیفه ....
نمیدونستم توی Geow هم میشد پای دشمنا رو قطع کرد تا سینه خیز طرفت بیان یا دستاشون رو زد تا دیگه نتونند بهت شلیک کنند..... عجب.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نمیدونستم توی Geow هم میشد پای دشمنا رو قطع کرد تا سینه خیز طرفت بیان یا دستاشون رو زد تا دیگه نتونند بهت شلیک کنند..... عجب.
تو GeoW رباط بود ؟ کلی گفتم ! هسته گیم پلی بازی شبیه GeoW بود نوع کاور گرفتن دویدن نارنجک پرتاب کردن دستور دادناش به همتیمیا حتی گاننینگ بازی شبیهش بود (نسخه ی 1) این وسط یـ سری چیزیای جدید هم داشت ولی خو میگم هستش خیلی شبیه بود ...
با این حال باشه بابا نزنمون :d من خودم خیلی از بازی خوشم اومد و دوست دارم شدیدا نسخه ی دوش رو بسازن :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر