Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام به همه دوستان عزیز و گرامی .
خب این بازی بسیار زیبا هم مدتی هست که عرضه شده و انشاالله به زودی هم در ایران به فروش خواهد رسید .
دوستانی که این بازی رو تهیه میکنند لطف کنند و نظراتشون رو در مورد این بازی در این تاپیک بیان کنند .
من خودم دموی این بازی رو چند روز پیش دانلود کردم و باید بگم که این بازی از هر لحاظ عالی هست .
منتظر این بازی میمانیم :biggrin1: .
اگه امکانش هست مدیرا لطف کنند این تاپیک رو مهم کنند .

ratchet.jpg

موفق باشید .
مهدی ...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام به همه دوستان عزیز و گرامی .
خب این بازی بسیار زیبا هم مدتی هست که عرضه شده و انشاالله به زودی هم در ایران به فروش خواهد رسید .
دوستانی که این بازی رو تهیه میکنند لطف کنند و نظراتشون رو در مورد این بازی در این تاپیک بیان کنند .
من خودم دموی این بازی رو چند روز پیش دانلود کردم و باید بگم که این بازی از هر لحاظ عالی هست .
منتظر این بازی میمانیم :biggrin1: .
اگه امکانش هست مدیرا لطف کنند این تاپیک رو مهم کنند .

ratchet.jpg

موفق باشید .
مهدی ...

درود
برید کنار پیش قراول بازی سنتر امد :biggrin1:.
کرکر خندس این بازی:biggrin1:. گرافیکش بالاست ولی عمرا، عمرا در حد انیمیشنهای پیکسار نیست :laughing:. خلاصه حالی می برم با این بازی :cheesygri.

پ.ن. یه بمب میندازی همه ادم اهنی ها جونور میشن :lol:.مسخرست ولی بانمکه :-".

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
اگه مسخره هست بازي نكن (والا) .
من دموي قابل بازيش رو ديدم حرف نداره .
واقعا خيلي قشنگ بود .
Game Spot مسخره از هيچ چيزش نتونست ايراد بگيره گير داد به ساده بودنش . (ساده هم نبود به يك چيز ديگش گير ميداد)
GOOD LUCK

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
درود
برید کنار پیش قراول بازی سنتر امد :biggrin1:.
کرکر خندس این بازی:biggrin1:. گرافیکش بالاست ولی عمرا، عمرا در حد انیمیشنهای پیکسار نیست :laughing:. خلاصه حالی می برم با این بازی :cheesygri.

پ.ن. یه بمب میندازی همه ادم اهنی ها جونور میشن :lol:.مسخرست ولی بانمکه :-".

بازم گیر دادی به یه بازی PS3 !! بیخیال ... ( خودت میدونی بازیش خیلی خوبه ، ولی غیرتت اجازه نمیده به زبون بیاری :biggrin1: )

بگذریم ، حالا بازی رو از کجا گرفتی ؟!! من در به در دنبالشم ...

پ.ن : کم کم داری این شکلی ( :lol: ) میشی ...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بازم گیر دادی به یه بازی PS3 !! بیخیال ... ( خودت میدونی بازیش خیلی خوبه ، ولی غیرتت اجازه نمیده به زبون بیاری :biggrin1: )

بگذریم ، حالا بازی رو از کجا گرفتی ؟!! من در به در دنبالشم ...

پ.ن : کم کم داری این شکلی ( :lol: ) میشی ...

اصلا هم اینطوری نیست.هیچ وقت نشده ( یعنی بعد از کراش 1234 ) اینقدر با یه بازی فان حال کنم:biggrin1:. درضمن اگرغیرتی بودم 70 تومن خرجش نمیکردم استاد ;).

والا بازی رو از اون ور اب برام میفرستن:love: ( فقط یه بدی داره. اون هم اینکه باید پولش رو بدم :biggrin1: )

پ.ن. شما هم کم کم داری این شکلی میشی ( /:) ). یکم بخند :biggrin1:.
پ.ن.2. بازی باحالیه، درواقع از HS که خیلی بهتره :-".
پ.ن.3. نظرم اینکه بهترین بازی ps3 یه بعد از Ninja Gaiden Sigma ( به عنوان کسی که 20 30 تا بازی PS3 داره ).

=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

اگه مسخره هست بازي نكن (والا) .
من دموي قابل بازيش رو ديدم حرف نداره .
واقعا خيلي قشنگ بود .
Game Spot مسخره از هيچ چيزش نتونست ايراد بگيره گير داد به ساده بودنش . (ساده هم نبود به يك چيز ديگش گير ميداد)
GOOD LUCK

بازی میکنم تا چشمت در اد ;).

شما دموش رو دیدی من دارم اصل بازی رو انجام میدم، اون وقت شما میخوای نظر بدی :biggrin1:.

اره بابا، اونا که به اندازه سن ما رو تو این صنعت بودن حالیشون نیست و مسخرن .

پ.ن. برای بار N ام، فن بودن به حرف زدن نیست، به عمله ;).

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
پ.ن.3. نظرم اینکه بهترین بازی ps3 یه بعد از Ninja Gaiden Sigma ( به عنوان کسی که 20 30 تا بازی PS3 داره ).

اینو قبول دارم ، فکر کنم این Ninja Gaiden تنها نقطه مشترک بین من و شماست ...

البته سبک ها رو نباید با هم قاطی کرد ، مثلا من با MotorStorm و Warhawk هم خیلی حال کردم ( به عنوان کسی که تمامیه بازیهای PS3 رو بازی کرده ولی مثل شما مایه دار نبوده که 20 - 30 تاشو نگه داره ;)، اونایی که ارزش داشتن رو نگه داشتم ، بقیه رو تعویض کردم ... )

اونور آبت خیلی اونوره ؟ ( یعنی دبی که نیست )

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
آقای osos شما یا خیلی پول داری یا پارتی گنده ای!والا ما این همه زور زدیم 2 تا بازی شد ولی میتونم هر ماه بخرم اما وقت نمیکنم بازی کنم تازه بازیی که خیلی با حال باشه گیر نمیاد.
مثلاً بازی GT5 و R&C جالباً ولی من تا حالا بازی هایی مثل NINJA GAIDEN,HEAVENLY SWORD رو بازی نکردم کساییکه دارن بگن که بازی چه نوعیه یعنی توضیح بدن مثلاً اسلحه ها چند تاست و ...من شخصاً از بازی هایی که آیتم جمع میکنن و آیتم های زیادی دارن خوشم میاد و البته بشه ازون ها استفاده کرد مثل CASTLEVANIA و یا بازی هایی مثل DINOCRISIS که در نوع خودش بی نظیر بود اسلحه ها و گرافیک زیادی داشت.بگین این بازی هم یه چیزی تو همین مایه هاست و کی اومده؟لطفاً.
حق با nima_mn چون این دو تا بازی هایی که گفت اِند بازین.
M.A

آخرین ویرایش:

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
بابا این دیگه چیه!!؟:eek:
دقیقاً یه چیزی تو مایه های مخلوط چهار تا بازی:SONIC+CRASH+RESIDENTEVIL4+DOOM3!!!
کارتونیش شبیه کرش و سونیکه ولی اسلحه هاش تو مایه های دووم و رزدنت اویله!!!!
من یه دمو ازش دیدم،از خنده داشتم میترکیدم،دقت کنید می بینید که به خاطر همین تو این تاپیک چند روزی پستی ندادم!!!:biggrin1:یادش که میفتم نمیتونم جلوی خندم رو بگیرم(به هرکی دمو رو نشون دادم ترکید،منهدم شد!!!فقط گرفتمش نفس بکشه یه وقت نمیره خونش بیفته گردنمون،والا به خدا،این نامرد چقدر خنده داره!!!:love:
تو دمو میپره کناره غوله یه توپ رنگی میندازه تو هوا غول به اون گندگیش بلند میشه میپره،میرقصه مثل اداهای مستربینه!!!!!!خیلی با حاله!!!فقط حیف که تو خوزستان نیومده:((:(حیفه:((.
M.A

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
بخش دونفره داره بازی؟ ینی میشه مرحله ها رو دو نفری بری جلو اگه داره چجوریه ؟باحال هست ؟صفحه نصف میشه ؟

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
سلام بچه ها با هر بدبختی مکافاتی بود بازی رو گیر اوردم واقعا عالی هست توپ توپ از نظر گرافکی بهترین بازی کنسولی هست این قدر گرافیک اخه فقط بشینی نگاه بکنی موهای تن رچت کاملا معلومه اخر خنده هم هست گیم پلی هم عالی استفاده ی خوب از موشن سنسور گیم پلی این سری همیشه عالی بود و هست اسلحه های جالب البته من تازه اول بازی هستم ولی بازی بهترین بازی های هست که از تمام وجوه کامله.البته من بازی رو که گرفتم مستقیم از japone اومده ولی زبونش کلا انگلیسی هست حتی یک کلمه ی japoni هم نیست افرین بر رچت قهرمان

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
خب بچه هایی که دارن بگن چند تا اسلحه داره و یا میشه اسلحه ها رو ارتقاء داد یا نه و یا چه جور آیتم هایی تو بازی هست و یا بازی ازون بازیاست که مثل Finalfantasy با تجربه ها Level میگیرید یا نه و یا آیتم هایی از نوع مثلاً سلامتی و یا تیر فلان اسلحه و ... داره یا نه؟!
اگه از سوال های بالا همشون درست باشن برای خرید بازی دریغ نمیکنم.
فعلاً.
عیدتون مبارک باشه ایشالا.
M.a

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
آقایونی که بازی رو دارن یا نه،برای راهنمایی بیشتر در مورد بازی فایل زیر رو دانلود کنن:
http://www.cheatcc.com/ps3/sg/ratchet_and_clank_future_tools_of_destruction.txt
رموز نامردی:
باز کردن حالت Challenge mode:
بازی رو با موفقیت تمام کرده تا این قسمت باز بشه.اسلحه ها دارایپگرید 10 میباشند ولی دشمنان سختی هم دارید.شما میتونید Golden Groovitron برای دو میلیون Raritanium(اگه اشتباه نگفته باشم)بخرید.
باز کردن انواع باز کردنی ها:
با امتیازی که دارید میتونید
2006 GDC trailer: 150
2007 E3 trailer: 25
Big head enemies: 100
Big head mode (Ratchet only): 50
Character concept art: 75
Environment concept art: 250
James the Galactic Defender: 400
Levels are mirrored: 500
Ratchet Drawing tutorial: 350
Script to screen: 600
Weapon concept art: 450
Wrench replacement: 300​
رو با قیمت های رو به رو شون بخرید.
دیگر رموز نامردی:​
RYNO 4Ever
Fully upgrade RYNO IV in Challenge mode, then purchase RNYO 4Ever from any weapons merchant for 50,000,000 Bolts.
RYNO IV
Collect all Holo-Plans to unlock RYNO IV.
دیگر دیگر رموز نامردی:
Skill Points
Successfully complete the indicated task to get Skill Points:
General
  • Chorus Line: Make eleven enemies dance together.
    Promoted to Inspector: Get every gadget.
    Cheapskate: Purchase a single Combuster shot.
    Disco Inferno: Use the Groovitron followed by the Pyro Blaster.
    Golden Children: Get all Gold Bolts.
    Bolts in the Bank: Sell 20 Leviathan Souls to the Smuggler.
    Happy Feat: Get nine penguins dancing on screen.
    It's Like The South Pole Here: Turn at least fifteen enemies or citizens into penguins at one time.
    No, Up Your Arsenal: Upgrade every weapon to the maximum.
    Roflcopter: Turn enemies into penguins then use the Visicopter to destroy the penguins.
    Everybody Dance Now: Make every type of enemy in the game dance (not including Bosses).
    Say Hello To My Little Friend: Kill a group of enemies with one RYNO shot.
    For The Hoard: Get every combat device.
    Promoted To Inspector: Get every gadget.
    Global Thermonuclear War: Get every weapon.
    Its Even Better The Second Time: Successfully complete Challenge mode.
    The Hardest Core: Get all skill points and everything else in the game.​
Apogee Space Station
  • Alphabet City: Teleport to each of the six asteroids in alphabetical order.
    Dancin' with the Stars: Make five enemies dance at once on an asteroid (upper part of Beta).
    Knock You Down to Size: Wrench slam five Cerullean Centipedes.​
Borag
  • Expert Marksman: Kill the vast majority of all the enemies.
    Can't Touch This: Avoid making contact with anything before fighting the Boss.
    Pyew Pyew!: Successfully complete the level without secondary fire.​
Cragmite Ruins
  • Gotta Catch Them All: Hit all Cragmite soldiers with the magnet launcher.​
Imperial Fight Festival
  • I Think Im Going To Be Sick: Ride the Ferris Wheel multiple times without taking damage.
    Fast and Fire-ious: Use the charge boots to cross the bridge to the arena without being burned.
    One Heckuva Peep Hole: Return after receiving the Geo Laser and successfully complete the Geo Laser setup.​
Kerchu
  • Dead Aim: Destroy several destructible towers while on the pirate barge.
    Fire With Fire: Kill a few Kerchu Pyrogaurds with a red-hot weapon.​
Planet Cobalia
  • Smashing Good Time: Destroy all crates and consumer robots on port and gel factory.
    I Should Have Gone Down in a Barrel: Jump into each of the two Gelatonium waterfalls in the Cobalia Gelatonium plant.
    Giant Hunter: Kill all Basilisk Leviathans in the Cobalia wilderness.​
Iris
  • Lombaxes Don't Like Cold: Break all the breakable icicles.
    Mow Down Hoedown: Use turrets to destroy multiple dancing pirates.
    Saucy Wrench: Destroy all camp fire cauldrons with a specific weapon.​
Meridian
  • Stay Still So I Can Shoot You!: Use Strafe Flip multiple times while fighting Cragmite soldiers.
    Now Boarding...: Successfully complete the Gyro Cycle in 0:55 seconds.
    Low Flying Owls: Fly underneath an electrified barrier in the robo wing segment.​
Pirate Base
  • Taste O' Yer Own Medicine: Destroy all Corsairs with the Combuster.
    Preemptive Strike: Destroy five Thwogs while they are still sleeping.
    It's Mutanty Captain: Change five Pirates into Penguins in one shot.​
Planet Ardolis
  • Preemptive Strike: Destroy five of the Thwogs while they are sleeping.​
Planet Jasindu
  • Fire With Fire: Kill two Kerchu Pyroguards with the Pyro Blaster.​
Planet Mukow
  • One Heckuva Peephole: Use the Geo-Laser to blast through the wall. Follow the path you took to get to the arena the first time. Eventually Clank will begin to sense the laser area.​
Planet Sargasso
  • It Sounded Like a Freight Train: Get eleven Anthropods in one tornado.
    Extinction: Kill all the Sargasso Grunthors (Leviathans).
    Head Examiner: Land on all of the Troglosaur heads.​
Rakar Star Cluster
  • You Sunk My Battleship!: Shoot down a large percentage of the flying ships.
    I've Got Places to Be: Destroy Iron Crotch Caruso in under 2:30.
    Pretty Lights: Do not destroy any Snatchers.​
Return To Fastoon
  • Nowhere To Hide: Destroy every piece of breakable cover.​
Rykan V
  • Untouchable: Do not take damage in the Gyro-Cycle.
    The Consumer is Not (Always) Right: Destroy eighteen consumer robots.
    Live Strong: Successfully complete the Gyro-Cycle in 1:45.​
Stratus City
  • We Don't Need No Stinkin' Bridges!: Cross the Tripad sequence using Gel Cube bounces. Note: You do not need to use the Gel Cubes; you just have to cross the area without activating the bridge.
    Wrench Ninja 3: Use only the Omniwrench to get through the level to the robo wings section.
    Surface-to-Air Plasma Beasts: Take out several flying targets using a specific weapon.
    Been Around: Take off from every Robo-Wing Pad in Stratus City.​
Ublik Passage
  • Six Gun Salute: Get six pirates in a row to salute Ratchet while wearing the Holo-Pirate disguise.​
Verdigris Black Hole
  • Can't Touch This: Do not take damage before fighting Greasepalms McGee.​
Voron Asteroid Belt
  • Minesweeper: Clear out ten to fifteen mines.
    Whats that, R2?: Barrel roll ten times.​
Zordoom
  • Seared Ahi: Use the Pyro Blaster on three Drophyds after freeing them from their robotic suits.
    Dancing on the Ceiling: Successfully use the Groovitron on a Gravity Ramp.​
  • M.A​

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
خب بچه هایی که دارن بگن چند تا اسلحه داره و یا میشه اسلحه ها رو ارتقاء داد یا نه و یا چه جور آیتم هایی تو بازی هست و یا بازی ازون بازیاست که مثل Finalfantasy با تجربه ها Level میگیرید یا نه و یا آیتم هایی از نوع مثلاً سلامتی و یا تیر فلان اسلحه و ... داره یا نه؟!
طبق تجربه ام از نسخه هاي قبل جواب ميدم:
1. حدود 20 تا اسلحه داره. بله ميتونيد ارتقاشون بديد. توي سري اول بازي كه تموم ميكنيد اسلحه را تا 5 بار ميتونيد ارتقاشون بديد.(با استفاده زياد از اون سلاح و كشتم دشمنان) اما اگه خواستيد بازم سلاحهاتون رو ارتقا بدين , بعد از اينكه بازي رو تموم كردين دوباره يه بار ديگه بازي رو روي حالت سختتر از اول ادامه بديد تا بتونيد به لول ها 6 - 7 -8 و ... برسونيدشون....
* نكته: تو نسخه هاي قبلي اسلحه هاي قوي مثل Ryno ديگه ارتقا داشتن يا تا همون 5 تا لول امكان ارتقا داشتن.
2. توي بازي يه سري پيچ پلاتينومي هست كه جزو آيتمهاي مخصوص بازي هست كه تو بعضي از سيارات 2 تا تو بعضيها يكي تو بعضي 3 تا تو بعضي ها هيچي! وجود دارند و اگه اونها رو جمع كنيد ميتونيد چيزهاي خاصي رو بخريد و يا باز كنيد.
3. آيتم سلامتي داريم البته اين جوري نيست كه هر وقت خواستي استفاده كني و همون موقع به مصرف ميرسه. آيتم تير و تفنگ هم داريم. يه سري آيتمهاي مخفي هم داريم. مثلآ توي نسخه هاي قبلي يه نوع كفش بود كه به كمك اون ميتونستيد مثل جت حركت كنيد! و يا يك وسيله‌ي ديگر در يكي از نسخه ها به صورت مخفي بود كه به كمك اون ميتونستيد هر وقت كه خواستيد اسلحه بخريد و لازم نبود حتمآ به فروشگاه مراجعه كنيد.(البته به قيمت 10 برابر! البته اين وسيله در مواقعي كه با Bossها مواجه ميشديد خيلي به درد ميخورد)
4. مثل FF سيستم كسب تجربه وجود نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر