راهنمايي درباره سيستم چند بازي ( ببخشيد اينجا زدم)‌

Anjelina Jolie

کاربر سایت
Apr 7, 2007
138
نام
هادی
با سلام ;)
سيستم كامپيوترم اين است :‌
گرافيك : 128 جي فورس 5200 - رم : 512 - سي پي يو : 2.6

آيا با اين سيستم ميشه اين چند بازي را اجرا كرد ؟؟
1 - Need for Speed ProStreet
2- Beowulf
3- BlackSite: Area 51
4 - Unreal tornoment 3

اگه ميشه و با Performane كم بگوييد . كه همه تنظيمات بازي را رو Low قرار بديم و بشه بازي كرد.

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

عزیزم روی این سیستم بازی نصب نمیشه که بتونی بری توش.
من که انریل رو با یه 7600gtو1gigرو با بالاترین گرافیک بازی کردم اریا 51 بلک سایت هم مثل call of duty4 هست میشه با این سیستم بازیش کردم اونم با گرافیک بالا ولی پرواستریت رو نمیدونم.
لااقل برای بازی کردن بازی های نسل جدید باید یه کارت سری 7 داشته باشی با سری 6 هم نمیتونی بازی به جز 6800.
موفق باشی.

آخرین ویرایش:

Airborne

کاربر سایت
Oct 21, 2007
11
چطوري كارت گرافيكمو آپديت كنم ؟؟؟
آيا اثري هم داره ؟؟
حجمش چقدره ؟؟

اول مشخص کنید که مادربوردتون چیه؟ آیا از اسلات AGP یا PCI Express پشتیبانی کرده؟
دوم منظورتون از حجم اندازه خود برد گرافیکه؟ که اون هم اونقدر بزرگ نیست که تو کیسهای فعلی موجود در بازار جا نشه!

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

اول مشخص کنید که مادربوردتون چیه؟ آیا از اسلات AGP یا PCI Express پشتیبانی کرده؟
دوم منظورتون از حجم اندازه خود برد گرافیکه؟ که اون هم اونقدر بزرگ نیست که تو کیسهای فعلی موجود در بازار جا نشه!
دوست عزیز اگه کارت گرافیک این دوستمون 128/5200هست پس مادربوردش agp 8xهست مادربورد های pci expressکارت های سری 7 و به بعد را ساپورت میکنن.
موفق باشی:love:.

aghasefid

کاربر سایت
Dec 8, 2007
1
من با سیستم رم:1gig گرافیک: xfx 5500 و cpu:2800 میتونم بازیهای زیرو اجرا کنم
1.evil 4
2. cod 2(6cd
3.tomb raider(6cd
در ضمن اگه نمیتونم با این سیستم بازی کنم به نظر شما چه بازیهایی و میتونم بازی کنم
ممنون میشم

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

من با سیستم رم:1gig گرافیک: xfx 5500 و cpu:2800 میتونم بازیهای زیرو اجرا کنم
1.evil 4
2. cod 2(6cd
3.tomb raider(6cd
در ضمن اگه نمیتونم با این سیستم بازی کنم به نظر شما چه بازیهایی و میتونم بازی کنم
ممنون میشم
داداش با این سیستم میتونی این بازی ها رو با گرافیک خوب بازی کنی.
در مورد سئوال دومتم اینو میتونم بگم که بازی هایی رو که میخری باید در سال 2005 و به پایین ساخته شده باشن تا بتونی با این سیستم بازیشون کنی.
موفق باشی:love:

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

من باسیستم رم:1gigگرافیک: ATI Radeon x1050 و cpu:2140 dual-core می تونم بازی زیر را اجرا کنم
1:MEDAL OF HONOR AIRBRONE
:confused:;)
دوست عزیز من در مورد کارت های کمپانی ati اطلاعات چندانی ندارم ولی فک میکنم به اندازه یه 7100 giforce قدرت داشته باشه پس میتونی بازیش کنی ولی باید با گرافیک mediumو به پایین بازی کنی.
اینم بگم اگه قدرت کارتت بالا باشه میتونی با گرافیک بالا بازی کنی.

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
بازیشو گرفتم. من تو اجرای airborne به مشکل بر می خورم.وقتی بازی رونصب می کنم وکرک اون رو در اونجایی که نصب کردم کپی می کنم و روی آیکون اون رو دسکتاپ کلیک کردم ارور میده ومیگه.... thes not saported video card....
نم دونم باید چیکار کنم بیاد لطفا کمکم کنید:confused::(:((

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

بازیشو گرفتم. من تو اجرای airborne به مشکل بر می خورم.وقتی بازی رونصب می کنم وکرک اون رو در اونجایی که نصب کردم کپی می کنم و روی آیکون اون رو دسکتاپ کلیک کردم ارور میده ومیگه.... thes not saported video card....
نم دونم باید چیکار کنم بیاد لطفا کمکم کنید:confused::(:((
دوست عزیز این ارور میگه که کارت گرافیک شما نمیتونه بازی رو بالا بیاره پس یا باید درایور کارتت رو عوض کنی اگه درست شد که هیچ اگرم درست نشد باید یه کارت خوب بخری.
اگه یه 90هزار تومنی داشته باشی میتونی یه 8500gt ddr3 256mbبخری و بازی رو اجرا کنی ولی اگه میخوای بازی های نسل جدید رو با گرافیک بالا بازی کنی باید حد اقل یه 7600gt ddr2 512mbکه قیمتش 120 هزار تومنیه(این کارت نسبت به قیمتش خیلی کارت خوبیه البته با 2gigram) داشته باشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر